Cuponline uses cookies to improve the user experience
Lasīt vairāk
Ankarspelen 2016
Sport & Adventure
,
Florbols
Sundsvall
Sundsvall
Florbols
8 - 10 apr 2016
Pojkar & Flickor 2000-2007
Start
Informācija
Jaunumi
Noteikumi
Arēnas
Vecuma grupas / Apakšgrupas
Komandas
Spēles
Tabulas
Statistika
Language
Swedish (svenska)
Finnish (suomi)
Danish (danske)
Norwegian (norsk)
English
Czech (čeština)
Latvian (Latvijā)
Russian (русский)
About languages
Högakustenspelen
Paradiscupen 2019
Innebandyligan
Innebandyligan
Ankarspelen 2017
Sportklubben
Slaget om Norrland
Klasskampen 2016
Ankarspelen 2016
Piratligan 15/16
Umeå Floorball Festival 2015
Ankarspelen 2015
Klasskampen
Piratligan
Umeå Floorball Festival
Ankarspelen
Piratligan
Ankarspelen 2013
Intersport Cup
Piratligan
Ankarspelen 2012
Klasskampen
Piratligan
Ankarspelen 2011
Piratligan
Admin
Give feedback
Report bug
Cuponline requires Javascript to function properly. Please check your browsers info-pages for information on how to enable javascript.
Spēles
Spēles diena
piektdiena 8 aprīlis (2016)
sestdiena 9 aprīlis (2016)
svētdiena 10 aprīlis (2016)
More filters
Vecuma grupa
F00
F01/02
F03
F04
F05
F06
P00
P01
P02
P03
P04
P05
P06
Apakšgrupa
F00-A
F01/02-A
F01/02-B
F03-A
F03-B
F04-A
F05-A
F06-A
P00-A
P01-A
P01-B
P02-A
P02-B
P02-C
P03-A
P03-B
P03-C
P03-D
P04-A
P05-A
P06-A
Spēles veids
Apakšgrupas spēle
Izslēgšanas spēles
Arēna
Hagahallen
Höglundahallen
Njurunda Sporthall
Skönsbergshallen
Sporthallen A
Sporthallen B
Timrå Sporthall
Vibacke
#
Tid
Arena
Hemmalag
Bortalag
Resultat
10.04.2016
1011
Återkval 1
P00
08:00
Sph A
tmp
Spöland Vännäs IF
Nyborg IL
Spöland Vännäs IF vs Nyborg IL
7
-
2
1621
Semifinal 1
F03
08:45
Sph A
tmp
Söderhamns IBF
Nätra IBK
Söderhamns IBF vs Nätra IBK
1
-
0
1121
Semifinal 1
P01
09:30
Sph A
tmp
Ankarsvik BK 02
Sundsvall City
Ankarsvik BK 02 vs Sundsvall City
5
-
1
1225
Semifinal 1
P02
10:15
Sph A
tmp
Granlo BK
KFUM Falun
Granlo BK vs KFUM Falun
5
-
2
1226
Semifinal 2
P02
11:00
Sph A
tmp
Ankarsvik BK
Jemtland IB
Ankarsvik BK vs Jemtland IB
6
-
0
1124
Match om 3:e pris
P01
12:10
Sph A
tmp
Sundsvall City
IBF Dalen
Sundsvall City vs IBF Dalen
5
-
6
1126
FINAL
P01
13:00
Sph A
tmp
Ankarsvik BK 02
IK Sirius IBK
Ankarsvik BK 02 vs IK Sirius IBK
3
-
4
1413
Match om 3:e pris
F00
14:10
Sph A
tmp
Spöland Vännäs IF
Ankarsvik/Granlo
Spöland Vännäs IF vs Ankarsvik/Granlo
4
-
2
1414
FINAL
F00
15:00
Sph A
tmp
KAIS Mora
Klockarbergets BK
KAIS Mora vs Klockarbergets BK
2
-
1
1013
Match om 3:e pris
P00
16:10
Sph A
tmp
FBC Lo
Spöland Vännäs IF
FBC Lo vs Spöland Vännäs IF
5
-
2
1014
FINAL
P00
17:00
Sph A
tmp
Granlo BK
Ankarsvik BK
Granlo BK vs Ankarsvik BK
3
-
2
Matchen pågår
Matchen ej påbörjad
Matchen slutförd
Drukāt
Cuponline-Partner
Annons
Cuponline-Partner
Ad