Cuponline använder cookies
Läs mer
Höga Kusten Pond Hockey Tournament
HC Adventure
,
Ishockey
Örnsköldsvik/Hörnsjön
Örnsköldsvik/Hörnsjön
Ishockey
27 - 28 feb 2016
Öppen
Start
Information
Nyheter
Regler
Arenor
Klasser / Grupper
Lag
Matcher
Tabeller
Language
Swedish (svenska)
Finnish (suomi)
Danish (danske)
Norwegian (norsk)
English
Czech (čeština)
Latvian (Latvijā)
Russian (русский)
About languages
Höga Kusten Pond Hockey Tournament 2017
Höga Kusten Pond Hockey Tournament
Admin
Ge feedback
Rapportera bugg
Cuponline requires Javascript to function properly. Please check your browsers info-pages for information on how to enable javascript.
Matcher
Matchdag
lördag 27 februari (2016)
söndag 28 februari (2016)
More filters
Klass
Open Class
Young Blood
Grupp
Atlantic
Central
Ducks
East
Metro
North
Pacific
Sharks
South
Wild West
Matchtyp
Gruppspel
Slutspel
Arena
7:an
Lättelement
Stjärnafyrkant
Subaru
Örnsköldsviks Kommun
Övik Marina & Motor
#
Tid
Arena
Hemmalag
Bortalag
Resultat
2016-02-28
1209
Open Class
Metro
10:00
Stjärnafyrkant
tmp
Stjärnafyrkant
Hörntas Änglar
Stjärnafyrkant vs Hörntas Änglar
6
-
7
1507
Open Class
South
10:30
Stjärnafyrkant
tmp
Licens Svets Montage AB
Brantkust Eagles
Licens Svets Montage AB vs Brantkust Eagles
1
-
13
1210
Open Class
Metro
11:00
Stjärnafyrkant
tmp
Team Ulf Nylanders Bilar
Team Övik
Team Ulf Nylanders Bilar vs Team Övik
6
-
15
1508
Open Class
South
11:30
Stjärnafyrkant
tmp
Team Dynamo
Akta Sargen
Team Dynamo vs Akta Sargen
7
-
6
1211
Open Class
Metro
12:00
Stjärnafyrkant
tmp
Team Övik
Stjärnafyrkant
Team Övik vs Stjärnafyrkant
4
-
7
1213
Open Class
Metro
13:00
Stjärnafyrkant
tmp
Stjärnafyrkant
Red Machine
Stjärnafyrkant vs Red Machine
7
-
8
1509
Open Class
South
13:30
Stjärnafyrkant
tmp
Brantkust Eagles
Team Dynamo
Brantkust Eagles vs Team Dynamo
5
-
5
1214
Open Class
Metro
14:00
Stjärnafyrkant
tmp
Hörntas Änglar
Team Ulf Nylanders Bilar
Hörntas Änglar vs Team Ulf Nylanders Bilar
17
-
8
1510
Open Class
South
14:30
Stjärnafyrkant
tmp
Övik Red Socks
Akta Sargen
Övik Red Socks vs Akta Sargen
7
-
8
2104
Kvartsfinal 4
Young Blood
16:00
Stjärnafyrkant
tmp
Wolfpacks Frozen Nose HC
The Big Red Machine
Wolfpacks Frozen Nose HC vs The Big Red Machine
15
-
2
2006
Semifinal 2
Open Class
17:00
Stjärnafyrkant
tmp
Red Machine
The Dronkers
Red Machine vs The Dronkers
13
-
6
Matchen pågår
Matchen ej påbörjad
Matchen slutförd
Utskrift
Cuponline-Partner
Annons
Cuponline-Partner
Ad