4/9/2011
|
2
|
U10
Grupp 2
|
08:00
|
Pl 2
Omgång
1
tmp
|
SKÅ IK Grön
|
Spånga 6
|
SKÅ IK Grön
vs
Spånga 6
2
-
0
|
|
4
|
U10
Grupp 4
|
08:40
|
Pl 2
Omgång
1
tmp
|
Sköndals IK Svart
|
FC Järfälla
|
Sköndals IK Svart
vs
FC Järfälla
5
-
2
|
|
6
|
U10
Grupp 2
|
09:20
|
Pl 2
Omgång
2
tmp
|
Huddinge IF
|
Bagarmossen/Kärrtorp
|
Huddinge IF
vs
Bagarmossen/Kärrtorp
1
-
4
|
|
8
|
U10
Grupp 4
|
10:00
|
Pl 2
Omgång
2
tmp
|
Brommapojkarna 5
|
Hammarby IF FF TG5
|
Brommapojkarna 5
vs
Hammarby IF FF TG5
0
-
3
|
|
10
|
U10
Grupp 2
|
10:40
|
Pl 2
Omgång
3
tmp
|
SKÅ IK Grön
|
Bagarmossen/Kärrtorp
|
SKÅ IK Grön
vs
Bagarmossen/Kärrtorp
1
-
2
|
|
12
|
U10
Grupp 4
|
11:20
|
Pl 2
Omgång
3
tmp
|
Sköndals IK Svart
|
Hammarby IF FF TG5
|
Sköndals IK Svart
vs
Hammarby IF FF TG5
2
-
4
|
|
14
|
U10
Grupp 2
|
12:00
|
Pl 2
Omgång
0
tmp
|
Spånga 6
|
Huddinge IF
|
Spånga 6
vs
Huddinge IF
1
-
4
|
|
16
|
U10
Grupp 4
|
12:40
|
Pl 2
Omgång
0
tmp
|
FC Järfälla
|
Brommapojkarna 5
|
FC Järfälla
vs
Brommapojkarna 5
1
-
1
|
|
18
|
U10
Grupp 2
|
13:20
|
Pl 2
Omgång
0
tmp
|
Spånga 6
|
Bagarmossen/Kärrtorp
|
Spånga 6
vs
Bagarmossen/Kärrtorp
0
-
9
|
|
20
|
U10
Grupp 4
|
14:00
|
Pl 2
Omgång
0
tmp
|
FC Järfälla
|
Hammarby IF FF TG5
|
FC Järfälla
vs
Hammarby IF FF TG5
2
-
0
|
|
22
|
U10
Grupp 2
|
14:40
|
Pl 2
Omgång
0
tmp
|
Huddinge IF
|
SKÅ IK Grön
|
Huddinge IF
vs
SKÅ IK Grön
1
-
0
|
|
24
|
U10
Grupp 4
|
15:20
|
Pl 2
Omgång
0
tmp
|
Brommapojkarna 5
|
Sköndals IK Svart
|
Brommapojkarna 5
vs
Sköndals IK Svart
1
-
3
|
|
26
Placeringsmatch, 4:an i grupp 3 möter 4:an i grupp 4
|
U10
|
16:00
|
Pl 2
Omgång
0
tmp
|
Sköndals IK Blå
|
SKÅ IK Grön
|
Sköndals IK Blå
vs
SKÅ IK Grön
5
-
1
|
|
28
Placeringsmatch, 3:an i grupp 3 möter 3:an i grupp 4
|
U10
|
16:45
|
Pl 2
Omgång
0
tmp
|
FC Järfälla
|
Spånga IS P01:1
|
FC Järfälla
vs
Spånga IS P01:1
3
-
0
|
|
30
Semifinal nr 1, B-slutspel, 2:an i grupp 1 möter 2:an i grupp 2
|
U10
|
17:30
|
Pl 2
Omgång
0
tmp
|
Vendelsö IK
|
Huddinge IF
|
Vendelsö IK
vs
Huddinge IF
4
-
6
|
|
32
Semifinal nr 2, B-slutspel, 2:an i grupp 3 möter 2:an i grupp 4
|
U10
|
18:15
|
Pl 2
Omgång
0
tmp
|
Boo FF P02:3
|
Hammarby IF FF TG5
|
Boo FF P02:3
vs
Hammarby IF FF TG5
0
-
10
|
|
34
Bronsmatch B-slutspel, förloraren i match 30 möter förloraren i match 32
|
U10
|
19:00
|
Pl 2
Omgång
0
tmp
|
Vendelsö IK
|
Boo FF P02:3
|
Vendelsö IK
vs
Boo FF P02:3
0
-
0
|
|
36
Final Grupp B, vinnare i match 30 möter vinnare i match 32
|
U10
|
19:45
|
Pl 2
Omgång
0
tmp
|
Huddinge IF
|
Hammarby IF FF TG5
|
Huddinge IF
vs
Hammarby IF FF TG5
0
-
0
|
|