Cuponline uses cookies to improve the user experience
Lasīt vairāk
Behrn Hotell cup
Örebro Hockey Ungdom
,
Hokejs
Örebro Trängens IP
Örebro Trängens IP
Hokejs
9 - 10 apr 2016
U14
Start
Informācija
Jaunumi
Noteikumi
Arēnas
Vecuma grupas / Apakšgrupas
Komandas
Spēles
Tabulas
Statistika
Language
Swedish (svenska)
Finnish (suomi)
Danish (danske)
Norwegian (norsk)
English
Czech (čeština)
Latvian (Latvijā)
Russian (русский)
About languages
Lets go by bus
Intersport Cup
Aspen Partner Cup
NollNitton Frakt Trophy
Örebro Girl's Trophy
Lets go by bus
Gustavsvik Trophy
Intersport Cup
Aspen partner Cup
Stena recycling cup för FLICKOR
INTERSPORT CUP U12 2022
Stena Recycling minicup U11 2022
Picked Last Trophy
Let´s Go By Bus Trophy 2020
INTERSPORT Cup 2020
U11 Cup 2020
Flickcupen 2020
Let´s Go By Bus Trophy
Team Sportia Cup
Örebro Hockey Ungdom
Flickcupen
U12 Cup
Suez Cupen 2018
Team Sportia Cup
U9 Cup
U10 Cup
Let´s Go By Bus Trophy
IP Cupen / IP Poolspelet
Tjejcupen Örebro
Behrn hotell cup
Team Sportia Cup
Jimmy´s Diner Cup
Gustavsviks Cupen
ÖHU CUPEN-17
Behrn Hotell cup
Team Sportia Cup
Golvcenter cup
Örebro Hockey Ungdom J18 cup
Behrn hotell cup
GolvCenter cup
Team Sportia Cup
Örebro Hockey Ungdom U11 cup
NEH Sports Hockey Cup
Behrn Hotell Cup 2014
Team Sportia Cup Örebro
U12 GolvCenter Cup
U10 Cup ÖHU
Ullmax U11 Cup ÖHU
Eagle Sports Cup
Behrn Hotell Cup
Holgers Cup
Leffes Cup
Golvcenter Cup
Admin
Give feedback
Report bug
Cuponline requires Javascript to function properly. Please check your browsers info-pages for information on how to enable javascript.
Spēles
Spēles diena
sestdiena 9 aprīlis (2016)
svētdiena 10 aprīlis (2016)
More filters
Vecuma grupa
Behrn Hotell
Apakšgrupa
Grupp A
Grupp B
Spēles veids
Apakšgrupas spēle
Izslēgšanas spēles
Arēna
Trängen A
Trängen B
#
Tid
Arena
Hemmalag
Bortalag
Resultat
10.04.2016
22
Behrn Hotell
07:30
TB
Omgång
0
tmp
Linköping HC
Guldsmedshytte SK
Linköping HC vs Guldsmedshytte SK
2
-
4
24
Behrn Hotell
09:00
TB
Omgång
0
tmp
Södertälje SK
Forshaga IF
Södertälje SK vs Forshaga IF
2
-
5
26
Behrn Hotell
10:15
TB
Omgång
0
tmp
Gimo HC
Tibro IK
Gimo HC vs Tibro IK
8
-
2
28
Behrn Hotell
11:30
TB
Omgång
0
tmp
Linköping HC
Härryda HC
Linköping HC vs Härryda HC
1
-
6
30
A-semi
Behrn Hotell
12:45
TB
Omgång
0
tmp
Forshaga IF
Guldsmedshytte SK
Forshaga IF vs Guldsmedshytte SK
2
-
3
SO
32
B-semi
Behrn Hotell
14:15
TB
Omgång
0
tmp
Tibro IK
Härryda HC
Tibro IK vs Härryda HC
1
-
4
34
Plats 7-8
Behrn Hotell
15:45
TB
Omgång
0
tmp
Södertälje SK
Tibro IK
Södertälje SK vs Tibro IK
2
-
3
36
B-final
Behrn Hotell
17:00
TB
Omgång
0
tmp
Örebro Hockey Ungdom Vit
Härryda HC
Örebro Hockey Ungdom Vit vs Härryda HC
2
-
3
Matchen pågår
Matchen ej påbörjad
Matchen slutförd
Drukāt
Cuponline-Partner
Annons
Cuponline-Partner
Ad