Cuponline uses cookies to improve the user experience
Lasīt vairāk
Parkcupen 2015
Vaksala SK
,
Futbols
Uppsala
Uppsala
Futbols
3 - 4 okt 2015
U 03 - 08
Start
Informācija
Jaunumi
Noteikumi
Arēnas
Vecuma grupas / Apakšgrupas
Komandas
Spēles
Tabulas
Statistika
Language
Swedish (svenska)
Finnish (suomi)
Danish (danske)
Norwegian (norsk)
English
Czech (čeština)
Latvian (Latvijā)
Russian (русский)
About languages
Parkcupen
Parkcupen 2016
Parkcupen 2015
UNT Cupen
Parkcupen
Parkcupen 2013
Parkcupen
Parkcupen
Admin
Give feedback
Report bug
Cuponline requires Javascript to function properly. Please check your browsers info-pages for information on how to enable javascript.
Spēles
Spēles diena
sestdiena 3 oktobris (2015)
svētdiena 4 oktobris (2015)
More filters
Vecuma grupa
F 03
F 04
F 05
F 06 Fem manna
F 06 Sjumanna
F 07
F 08
P 03
P 04
P 05
P 06 Fem manna
P 06 Sjumanna
P 07
P 08
Apakšgrupa
F 03 Grupp A
F 03 Grupp B
F 03 Grupp C
F 04 Grupp A
F 04 Grupp B
F 04 Grupp C
F 05 Grupp B
F 05 Grupp A
F 06 Fem manna Grupp A
F 06 Fem manna Grupp B
F 06 Sjumanna Grupp A
F 06 Sjumanna Grupp B
F 06 Sjumanna Grupp C
F 07 Grupp A
F 07 Grupp B
F 07 Grupp C
F 08 Grupp A
F 08 Grupp B
P 03 Grupp A
P 03 Grupp B
P 04 Grupp A
P 04 Grupp B
P 04 Grupp C
P 04 Grupp D
P 05 Grupp A
P 05 Grupp B
P 05 Grupp C
P 05 Grupp D
P 05 Grupp E
P 06 Sjumanna Grupp A
P 06 Sjumanna Grupp B
P 06 Sjumanna Grupp C
P 06 Sjumanna Grupp D
P 06 Sjumanna Grupp E
P 06 Sjumanna Grupp F
P 06 Sjumanna Grupp G
P 06 Sjumanna Grupp H
P 06 Sjumanna Grupp I
P 07 Grupp A
P 07 Grupp B
P 07 Grupp C
P 07 Grupp D
P 07 Grupp E
P 07 Grupp F
P 08 Grupp A
P 08 Grupp B
P 08 Grupp C
Spēles veids
Apakšgrupas spēle
Izslēgšanas spēles
Arēna
Årsta IP 1
Årsta IP 10
Årsta IP 11
Årsta IP 12
Årsta IP 13
Årsta IP 14
Årsta IP 15
Årsta IP 2
Årsta IP 3
Årsta IP 4
Årsta IP 5
Årsta IP 6
Årsta IP 7
Årsta IP 8
Årsta IP 9
Årstaparken 11
Årstaparken 12
#
Tid
Hal
Hjemmehold
Udehold
Resultat
04.10.2015
0
P 05
P 05 Grupp E
09:20
ÅrstaParken12
Rnd
0
tmp
IF Vindhemspojkarna Orange
Alsike IF Gul
IF Vindhemspojkarna Orange vs Alsike IF Gul
0
-
6
0
F 05
F 05 Grupp B
10:00
ÅrstaParken12
Rnd
0
tmp
Lagga/långhundra IF
Bälinge iF Gul
Lagga/långhundra IF vs Bälinge iF Gul
1
-
1
0
F 03
F 03 Grupp C
10:40
ÅrstaParken12
Rnd
0
tmp
Bälinge iF Svart
Hille IF
Bälinge iF Svart vs Hille IF
2
-
1
0
P 04
P 04 Grupp A
11:20
ÅrstaParken12
Rnd
0
tmp
Sandvikens IF 2
Knivsta IK
Sandvikens IF 2 vs Knivsta IK
2
-
2
0
P 04
P 04 Grupp B
12:00
ÅrstaParken12
Rnd
0
tmp
Alsike IF Svart
IK Sirius Blå
Alsike IF Svart vs IK Sirius Blå
2
-
1
0
F 03
F 03 Grupp B
12:40
ÅrstaParken12
Rnd
0
tmp
Gideonsbergs IF
Hagby IK
Gideonsbergs IF vs Hagby IK
4
-
0
0
P 05
P 05 Grupp D
13:20
ÅrstaParken12
Rnd
0
tmp
Uppsala IF
Hagby IK Röd
Uppsala IF vs Hagby IK Röd
3
-
0
0
F 05
F 05 Grupp A
14:00
ÅrstaParken12
Rnd
0
tmp
Danmarks IF Röd
Bälineg IF Svart
Danmarks IF Röd vs Bälineg IF Svart
3
-
2
0
F 04
F 04 Grupp C
14:40
ÅrstaParken12
Rnd
0
tmp
Films SK/IFK D/Ö
Sunnersta AIF Vit
Films SK/IFK D/Ö vs Sunnersta AIF Vit
1
-
0
Kampen igang
Kampen ikke startet
Kampen afsluttet
Drukāt
Cuponline-Partner
Annons
Cuponline-Partner
Ad