Cuponline uses cookies to improve the user experience
Læs mere
Parkcupen 2015
Vaksala SK
,
Fodbold
Uppsala
Uppsala
Fodbold
3 - 4 okt 2015
U 03 - 08
Start
Info
Nyheder
Regler
Haller
Klasser / Grupper
Hold
Kampe
Stillinger
Statistik
Language
Swedish (svenska)
Finnish (suomi)
Danish (danske)
Norwegian (norsk)
English
Czech (čeština)
Latvian (Latvijā)
Russian (русский)
About languages
Parkcupen
Parkcupen 2016
Parkcupen 2015
UNT Cupen
Parkcupen
Parkcupen 2013
Parkcupen
Parkcupen
Admin
Give feedback
Report bug
Cuponline requires Javascript to function properly. Please check your browsers info-pages for information on how to enable javascript.
Kampe
Kampdag
lørdag 3 oktober (2015)
søndag 4 oktober (2015)
More filters
Klasse
F 03
F 04
F 05
F 06 Fem manna
F 06 Sjumanna
F 07
F 08
P 03
P 04
P 05
P 06 Fem manna
P 06 Sjumanna
P 07
P 08
Gruppe
F 03 Grupp A
F 03 Grupp B
F 03 Grupp C
F 04 Grupp A
F 04 Grupp B
F 04 Grupp C
F 05 Grupp B
F 05 Grupp A
F 06 Fem manna Grupp A
F 06 Fem manna Grupp B
F 06 Sjumanna Grupp A
F 06 Sjumanna Grupp B
F 06 Sjumanna Grupp C
F 07 Grupp A
F 07 Grupp B
F 07 Grupp C
F 08 Grupp A
F 08 Grupp B
P 03 Grupp A
P 03 Grupp B
P 04 Grupp A
P 04 Grupp B
P 04 Grupp C
P 04 Grupp D
P 05 Grupp A
P 05 Grupp B
P 05 Grupp C
P 05 Grupp D
P 05 Grupp E
P 06 Sjumanna Grupp A
P 06 Sjumanna Grupp B
P 06 Sjumanna Grupp C
P 06 Sjumanna Grupp D
P 06 Sjumanna Grupp E
P 06 Sjumanna Grupp F
P 06 Sjumanna Grupp G
P 06 Sjumanna Grupp H
P 06 Sjumanna Grupp I
P 07 Grupp A
P 07 Grupp B
P 07 Grupp C
P 07 Grupp D
P 07 Grupp E
P 07 Grupp F
P 08 Grupp A
P 08 Grupp B
P 08 Grupp C
Kamptype
Gruppespil
Slutspil
Hal
Årsta IP 1
Årsta IP 10
Årsta IP 11
Årsta IP 12
Årsta IP 13
Årsta IP 14
Årsta IP 15
Årsta IP 2
Årsta IP 3
Årsta IP 4
Årsta IP 5
Årsta IP 6
Årsta IP 7
Årsta IP 8
Årsta IP 9
Årstaparken 11
Årstaparken 12
#
Tid
Arena
Hemmalag
Bortalag
Resultat
04-10-2015
0
P 03
P 03 Grupp A
08:40
ÅIP10
Omgång
0
tmp
IK Sirius Blå
SK Iron
IK Sirius Blå vs SK Iron
5
-
0
0
P 04
P 04 Grupp D
09:20
ÅIP10
Omgång
0
tmp
Vaksala SK Gul 2
Gamla Uppsala SK 2
Vaksala SK Gul 2 vs Gamla Uppsala SK 2
3
-
0
0
F 03
F 03 Grupp A
10:00
ÅIP10
Omgång
0
tmp
Bälinge iF Gul
Enkööings SK
Bälinge iF Gul vs Enkööings SK
1
-
5
0
F 04
F 04 Grupp C
10:40
ÅIP10
Omgång
0
tmp
Sandvikens IF Vit
Sunnersta AIF Vit
Sandvikens IF Vit vs Sunnersta AIF Vit
1
-
2
0
P 04
P 04 Grupp C
11:20
ÅIP10
Omgång
0
tmp
Alsike IF Gul
Gamla Uppsala SK 1
Alsike IF Gul vs Gamla Uppsala SK 1
2
-
1
0
P 05
P 05 Grupp A
12:00
ÅIP10
Omgång
0
tmp
Bälinge iF Svart
Vaksala SK Vit
Bälinge iF Svart vs Vaksala SK Vit
2
-
8
0
P 03
P 03 Grupp B
12:40
ÅIP10
Omgång
0
tmp
Stora Tuna IK
Knivsta IK Svart
Stora Tuna IK vs Knivsta IK Svart
5
-
2
0
P 05
P 05 Grupp B
13:20
ÅIP10
Omgång
0
tmp
Vaksala SK Gul
IF Vindhemspojkarna Blå
Vaksala SK Gul vs IF Vindhemspojkarna Blå
2
-
2
0
P 05
P 05 Grupp E
14:00
ÅIP10
Omgång
0
tmp
Danmarks IF Svart
Alsike IF Gul
Danmarks IF Svart vs Alsike IF Gul
3
-
2
0
F 04
F 04 Grupp A
14:40
ÅIP10
Omgång
0
tmp
Täby FK
Lagga/långhundra IF
Täby FK vs Lagga/långhundra IF
2
-
0
Matchen pågår
Matchen ej påbörjad
Matchen slutförd
Udskrift
Cuponline-Partner
Annons
Cuponline-Partner
Ad