Cuponline uses cookies to improve the user experience
Les mer
Parkcupen 2015
Vaksala SK
,
Fotball
Uppsala
Uppsala
Fotball
3 - 4 okt 2015
U 03 - 08
Start
Info
Nyheter
Regler
Haller
Klasser / Grupper
Lag
Kamper
Tabeller
Statistikk
Language
Swedish (svenska)
Finnish (suomi)
Danish (danske)
Norwegian (norsk)
English
Czech (čeština)
Latvian (Latvijā)
Russian (русский)
About languages
Parkcupen
Parkcupen 2016
Parkcupen 2015
UNT Cupen
Parkcupen
Parkcupen 2013
Parkcupen
Parkcupen
Admin
Give feedback
Report bug
Cuponline requires Javascript to function properly. Please check your browsers info-pages for information on how to enable javascript.
Kamper
Kampdag
lørdag 3 oktober (2015)
søndag 4 oktober (2015)
More filters
Klasse
F 03
F 04
F 05
F 06 Fem manna
F 06 Sjumanna
F 07
F 08
P 03
P 04
P 05
P 06 Fem manna
P 06 Sjumanna
P 07
P 08
Gruppe
F 03 Grupp A
F 03 Grupp B
F 03 Grupp C
F 04 Grupp A
F 04 Grupp B
F 04 Grupp C
F 05 Grupp B
F 05 Grupp A
F 06 Fem manna Grupp A
F 06 Fem manna Grupp B
F 06 Sjumanna Grupp A
F 06 Sjumanna Grupp B
F 06 Sjumanna Grupp C
F 07 Grupp A
F 07 Grupp B
F 07 Grupp C
F 08 Grupp A
F 08 Grupp B
P 03 Grupp A
P 03 Grupp B
P 04 Grupp A
P 04 Grupp B
P 04 Grupp C
P 04 Grupp D
P 05 Grupp A
P 05 Grupp B
P 05 Grupp C
P 05 Grupp D
P 05 Grupp E
P 06 Sjumanna Grupp A
P 06 Sjumanna Grupp B
P 06 Sjumanna Grupp C
P 06 Sjumanna Grupp D
P 06 Sjumanna Grupp E
P 06 Sjumanna Grupp F
P 06 Sjumanna Grupp G
P 06 Sjumanna Grupp H
P 06 Sjumanna Grupp I
P 07 Grupp A
P 07 Grupp B
P 07 Grupp C
P 07 Grupp D
P 07 Grupp E
P 07 Grupp F
P 08 Grupp A
P 08 Grupp B
P 08 Grupp C
Kamptype
Gruppespill
Sluttspill
Hall
Årsta IP 1
Årsta IP 10
Årsta IP 11
Årsta IP 12
Årsta IP 13
Årsta IP 14
Årsta IP 15
Årsta IP 2
Årsta IP 3
Årsta IP 4
Årsta IP 5
Årsta IP 6
Årsta IP 7
Årsta IP 8
Årsta IP 9
Årstaparken 11
Årstaparken 12
#
Tid
Arena
Hemmalag
Bortalag
Resultat
04.10.2015
0
P 04
P 04 Grupp A
08:00
ÅIP8
Omgång
0
tmp
Danmarks IF
Knivsta IK
Danmarks IF vs Knivsta IK
2
-
2
0
F 03
F 03 Grupp A
08:40
ÅIP8
Omgång
0
tmp
Enkööings SK
Vaksala SK Svart
Enkööings SK vs Vaksala SK Svart
4
-
0
0
P 04
P 04 Grupp B
09:20
ÅIP8
Omgång
0
tmp
Alsike IF Svart
IFK Haninge
Alsike IF Svart vs IFK Haninge
2
-
7
0
P 05
P 05 Grupp C
10:00
ÅIP8
Omgång
0
tmp
Funbo IF
IK Sirius
Funbo IF vs IK Sirius
0
-
3
0
F 04
F 04 Grupp A
10:40
ÅIP8
Omgång
0
tmp
Funbo IF
Lagga/långhundra IF
Funbo IF vs Lagga/långhundra IF
0
-
2
0
P 05
P 05 Grupp D
11:20
ÅIP8
Omgång
0
tmp
IK Sirius Vit
Uppsala IF
IK Sirius Vit vs Uppsala IF
1
-
3
0
F 05
F 05 Grupp B
12:00
ÅIP8
Omgång
0
tmp
Danmarks IF Vit
Lagga/långhundra IF
Danmarks IF Vit vs Lagga/långhundra IF
1
-
0
0
F 04
F 04 Grupp C
12:40
ÅIP8
Omgång
0
tmp
Sunnersta AIF Vit
Knivsta IK
Sunnersta AIF Vit vs Knivsta IK
3
-
0
0
F 04
F 04 Grupp B
13:20
ÅIP8
Omgång
0
tmp
Sandvikens IF Röd
UNIK
Sandvikens IF Röd vs UNIK
1
-
4
0
P 05
P 05 Grupp A
14:00
ÅIP8
Omgång
0
tmp
Bälinge iF Svart
Danmarks IF Röd
Bälinge iF Svart vs Danmarks IF Röd
4
-
0
0
Semi 2
F 03
14:40
ÅIP8
Omgång
0
tmp
IF Vindhemspojkarna
Vakala SK Gul
IF Vindhemspojkarna vs Vakala SK Gul
4
-
5
0
Kvartsfinal 4
P 05
15:30
ÅIP8
Omgång
0
tmp
IFK Österåker
Skiljebo Sk Gul 1
IFK Österåker vs Skiljebo Sk Gul 1
2
-
3
0
Semi 1
P 05
16:50
ÅIP8
Omgång
0
tmp
Vaksala SK Vit
Skiljebo Sk Gul 1
Vaksala SK Vit vs Skiljebo Sk Gul 1
1
-
0
Matchen pågår
Matchen ej påbörjad
Matchen slutförd
Utskrift
Cuponline-Partner
Annons
Cuponline-Partner
Ad