Cuponline uses cookies to improve the user experience
Číst více
Parkcupen 2015
Vaksala SK
,
Fotbal
Uppsala
Uppsala
Fotbal
3 - 4 okt 2015
U 03 - 08
Start
Info
Novinky
Propozice
Arény
Kategorie / Skupiny
Mužstva
Utkání
Tabulky
Statistiky
Language
Swedish (svenska)
Finnish (suomi)
Danish (danske)
Norwegian (norsk)
English
Czech (čeština)
Latvian (Latvijā)
Russian (русский)
About languages
Parkcupen
Parkcupen 2016
Parkcupen 2015
UNT Cupen
Parkcupen
Parkcupen 2013
Parkcupen
Parkcupen
Admin
Give feedback
Report bug
Cuponline requires Javascript to function properly. Please check your browsers info-pages for information on how to enable javascript.
Utkání
Hrací den
sobota 3 října (2015)
neděle 4 října (2015)
More filters
Kategorie
F 03
F 04
F 05
F 06 Fem manna
F 06 Sjumanna
F 07
F 08
P 03
P 04
P 05
P 06 Fem manna
P 06 Sjumanna
P 07
P 08
Skupina
F 03 Grupp A
F 03 Grupp B
F 03 Grupp C
F 04 Grupp A
F 04 Grupp B
F 04 Grupp C
F 05 Grupp B
F 05 Grupp A
F 06 Fem manna Grupp A
F 06 Fem manna Grupp B
F 06 Sjumanna Grupp A
F 06 Sjumanna Grupp B
F 06 Sjumanna Grupp C
F 07 Grupp A
F 07 Grupp B
F 07 Grupp C
F 08 Grupp A
F 08 Grupp B
P 03 Grupp A
P 03 Grupp B
P 04 Grupp A
P 04 Grupp B
P 04 Grupp C
P 04 Grupp D
P 05 Grupp A
P 05 Grupp B
P 05 Grupp C
P 05 Grupp D
P 05 Grupp E
P 06 Sjumanna Grupp A
P 06 Sjumanna Grupp B
P 06 Sjumanna Grupp C
P 06 Sjumanna Grupp D
P 06 Sjumanna Grupp E
P 06 Sjumanna Grupp F
P 06 Sjumanna Grupp G
P 06 Sjumanna Grupp H
P 06 Sjumanna Grupp I
P 07 Grupp A
P 07 Grupp B
P 07 Grupp C
P 07 Grupp D
P 07 Grupp E
P 07 Grupp F
P 08 Grupp A
P 08 Grupp B
P 08 Grupp C
Druh utkání
Utkání ve skupinách
Utkání Play-off
Aréna
Årsta IP 1
Årsta IP 10
Årsta IP 11
Årsta IP 12
Årsta IP 13
Årsta IP 14
Årsta IP 15
Årsta IP 2
Årsta IP 3
Årsta IP 4
Årsta IP 5
Årsta IP 6
Årsta IP 7
Årsta IP 8
Årsta IP 9
Årstaparken 11
Årstaparken 12
#
Laiks
Arēna
Mājnieku komanda
Viesu komanda
Rezultāts
04.10.2015
0
P 04
P 04 Grupp A
08:00
ÅIP7
Kārta
0
tmp
Vaksala SK Svart
Sandvikens IF 2
Vaksala SK Svart vs Sandvikens IF 2
0
-
7
0
F 03
F 03 Grupp A
08:40
ÅIP7
Kārta
0
tmp
Gamla Uppsala
Bälinge iF Gul
Gamla Uppsala vs Bälinge iF Gul
4
-
0
0
P 04
P 04 Grupp B
09:20
ÅIP7
Kārta
0
tmp
IK Sirius Blå
Hagby IK Röd
IK Sirius Blå vs Hagby IK Röd
5
-
2
0
P 05
P 05 Grupp C
10:00
ÅIP7
Kārta
0
tmp
Alsike IF Svart
Bälinge iF Gul
Alsike IF Svart vs Bälinge iF Gul
1
-
2
0
F 04
F 04 Grupp A
10:40
ÅIP7
Kārta
0
tmp
Vakala SK Svart
Täby FK
Vakala SK Svart vs Täby FK
2
-
2
0
P 05
P 05 Grupp D
11:20
ÅIP7
Kārta
0
tmp
IFK Österåker
Hagby IK Röd
IFK Österåker vs Hagby IK Röd
2
-
2
0
F 05
F 05 Grupp B
12:00
ÅIP7
Kārta
0
tmp
Bälinge iF Gul
Vakala SK Svart
Bälinge iF Gul vs Vakala SK Svart
1
-
0
0
F 04
F 04 Grupp C
12:40
ÅIP7
Kārta
0
tmp
Films SK/IFK D/Ö
Sandvikens IF Vit
Films SK/IFK D/Ö vs Sandvikens IF Vit
6
-
0
0
F 05
F 05 Grupp B
13:20
ÅIP7
Kārta
0
tmp
Lagga/långhundra IF
Vakala SK Svart
Lagga/långhundra IF vs Vakala SK Svart
1
-
0
0
P 05
P 05 Grupp A
14:00
ÅIP7
Kārta
0
tmp
Vaksala SK Vit
Skiljebo SK Gul 2
Vaksala SK Vit vs Skiljebo SK Gul 2
3
-
1
0
Semi 1
F 03
14:40
ÅIP7
Kārta
0
tmp
Gamla Uppsala
Gideonsbergs IF
Gamla Uppsala vs Gideonsbergs IF
6
-
5
0
Kvartsfinal 3
P 05
15:30
ÅIP7
Kārta
0
tmp
IK Sirius
Uppsala IF
IK Sirius vs Uppsala IF
4
-
0
0
Semi 2
P 05
16:50
ÅIP7
Kārta
0
tmp
Skiljebo SK Gul 2
IK Sirius
Skiljebo SK Gul 2 vs IK Sirius
1
-
5
Spēle notiek
Spēle nav sākusies
Spēles beigusies
Vytisknout
Cuponline-Partner
Annons
Cuponline-Partner
Ad