Cuponline käyttää evästeitä parantaakseen käyttäjän kokemusta.
Lue lisää
Parkcupen 2015
Vaksala SK
,
Jalkapallo
Uppsala
Uppsala
Jalkapallo
3 - 4 okt 2015
U 03 - 08
Etusivu
Info
Uutiset
Sääntöjä
Kenttiä
Luokkia / Ryhmiä
Joukkueita
Otteluita
Taulukot
Tilastoja
Language
Swedish (svenska)
Finnish (suomi)
Danish (danske)
Norwegian (norsk)
English
Czech (čeština)
Latvian (Latvijā)
Russian (русский)
About languages
Parkcupen
Parkcupen 2016
Parkcupen 2015
UNT Cupen
Parkcupen
Parkcupen 2013
Parkcupen
Parkcupen
Admin
Anna palautetta
Ilmoita bugeista
Cuponline requires Javascript to function properly. Please check your browsers info-pages for information on how to enable javascript.
Otteluita
Ottelupäivä
lauantai 3 lokakuuta (2015)
sunnuntai 4 lokakuuta (2015)
More filters
Luokka
F 03
F 04
F 05
F 06 Fem manna
F 06 Sjumanna
F 07
F 08
P 03
P 04
P 05
P 06 Fem manna
P 06 Sjumanna
P 07
P 08
Ryhmä
F 03 Grupp A
F 03 Grupp B
F 03 Grupp C
F 04 Grupp A
F 04 Grupp B
F 04 Grupp C
F 05 Grupp B
F 05 Grupp A
F 06 Fem manna Grupp A
F 06 Fem manna Grupp B
F 06 Sjumanna Grupp A
F 06 Sjumanna Grupp B
F 06 Sjumanna Grupp C
F 07 Grupp A
F 07 Grupp B
F 07 Grupp C
F 08 Grupp A
F 08 Grupp B
P 03 Grupp A
P 03 Grupp B
P 04 Grupp A
P 04 Grupp B
P 04 Grupp C
P 04 Grupp D
P 05 Grupp A
P 05 Grupp B
P 05 Grupp C
P 05 Grupp D
P 05 Grupp E
P 06 Sjumanna Grupp A
P 06 Sjumanna Grupp B
P 06 Sjumanna Grupp C
P 06 Sjumanna Grupp D
P 06 Sjumanna Grupp E
P 06 Sjumanna Grupp F
P 06 Sjumanna Grupp G
P 06 Sjumanna Grupp H
P 06 Sjumanna Grupp I
P 07 Grupp A
P 07 Grupp B
P 07 Grupp C
P 07 Grupp D
P 07 Grupp E
P 07 Grupp F
P 08 Grupp A
P 08 Grupp B
P 08 Grupp C
Ottelumuoto
Ryhmä peli
Playoffit
Kenttä
Årsta IP 1
Årsta IP 10
Årsta IP 11
Årsta IP 12
Årsta IP 13
Årsta IP 14
Årsta IP 15
Årsta IP 2
Årsta IP 3
Årsta IP 4
Årsta IP 5
Årsta IP 6
Årsta IP 7
Årsta IP 8
Årsta IP 9
Årstaparken 11
Årstaparken 12
#
Tid
Arena
Hemmalag
Bortalag
Resultat
4.10.2015
0
P 04
P 04 Grupp D
08:00
ÅIP4
Omgång
0
tmp
Gamla Uppsala SK 2
Bele/barkarby Svart
Gamla Uppsala SK 2 vs Bele/barkarby Svart
0
-
5
0
F 03
F 03 Grupp B
08:40
ÅIP4
Omgång
0
tmp
Storvreta IK Vit
Gideonsbergs IF
Storvreta IK Vit vs Gideonsbergs IF
0
-
12
0
P 04
P 04 Grupp A
09:20
ÅIP4
Omgång
0
tmp
Sandvikens IF 2
Danmarks IF
Sandvikens IF 2 vs Danmarks IF
2
-
3
0
P 03
P 03 Grupp A
10:00
ÅIP4
Omgång
0
tmp
SK Iron
Vaksala SK Vit
SK Iron vs Vaksala SK Vit
1
-
4
0
F 05
F 05 Grupp A
10:40
ÅIP4
Omgång
0
tmp
UNIK
Bälineg IF Svart
UNIK vs Bälineg IF Svart
2
-
1
0
F 04
F 04 Grupp B
11:20
ÅIP4
Omgång
0
tmp
Vakala SK Gul
Sandvikens IF Röd
Vakala SK Gul vs Sandvikens IF Röd
1
-
2
0
P 05
P 05 Grupp C
12:00
ÅIP4
Omgång
0
tmp
IK Sirius
Alsike IF Svart
IK Sirius vs Alsike IF Svart
7
-
0
0
F 03
F 03 Grupp C
12:40
ÅIP4
Omgång
0
tmp
Storvreta IK Blå
Bälinge iF Svart
Storvreta IK Blå vs Bälinge iF Svart
0
-
1
0
Kvartsfinal 4
P 04
13:20
ÅIP4
Omgång
0
tmp
Bele/barkarby Svart
Danmarks IF
Bele/barkarby Svart vs Danmarks IF
5
-
2
0
Semi 2
P 03
14:10
ÅIP4
Omgång
0
tmp
Stora Tuna IK
Vaksala SK Vit
Stora Tuna IK vs Vaksala SK Vit
5
-
2
0
Semi 2
F 05
15:10
ÅIP4
Omgång
0
tmp
Danmarks IF Vit
Vakala SK Gul
Danmarks IF Vit vs Vakala SK Gul
0
-
1
0
3dje pris match
F 03
16:10
ÅIP4
Omgång
0
tmp
Gideonsbergs IF
IF Vindhemspojkarna
Gideonsbergs IF vs IF Vindhemspojkarna
2
-
1
0
3dje pris match
F 04
17:20
ÅIP4
Omgång
0
tmp
UNIK
Films SK/IFK D/Ö
UNIK vs Films SK/IFK D/Ö
2
-
6
Matchen pågår
Matchen ej påbörjad
Matchen slutförd
Tulosta
Cuponline-Partner
Annons
Cuponline-Partner
Ad