Cuponline uses cookies to improve the user experience
Læs mere
Parkcupen 2015
Vaksala SK
,
Fodbold
Uppsala
Uppsala
Fodbold
3 - 4 okt 2015
U 03 - 08
Start
Info
Nyheder
Regler
Haller
Klasser / Grupper
Hold
Kampe
Stillinger
Statistik
Language
Swedish (svenska)
Finnish (suomi)
Danish (danske)
Norwegian (norsk)
English
Czech (čeština)
Latvian (Latvijā)
Russian (русский)
About languages
Parkcupen
Parkcupen 2016
Parkcupen 2015
UNT Cupen
Parkcupen
Parkcupen 2013
Parkcupen
Parkcupen
Admin
Give feedback
Report bug
Cuponline requires Javascript to function properly. Please check your browsers info-pages for information on how to enable javascript.
Kampe
Kampdag
lørdag 3 oktober (2015)
søndag 4 oktober (2015)
More filters
Klasse
F 03
F 04
F 05
F 06 Fem manna
F 06 Sjumanna
F 07
F 08
P 03
P 04
P 05
P 06 Fem manna
P 06 Sjumanna
P 07
P 08
Gruppe
F 03 Grupp A
F 03 Grupp B
F 03 Grupp C
F 04 Grupp A
F 04 Grupp B
F 04 Grupp C
F 05 Grupp B
F 05 Grupp A
F 06 Fem manna Grupp A
F 06 Fem manna Grupp B
F 06 Sjumanna Grupp A
F 06 Sjumanna Grupp B
F 06 Sjumanna Grupp C
F 07 Grupp A
F 07 Grupp B
F 07 Grupp C
F 08 Grupp A
F 08 Grupp B
P 03 Grupp A
P 03 Grupp B
P 04 Grupp A
P 04 Grupp B
P 04 Grupp C
P 04 Grupp D
P 05 Grupp A
P 05 Grupp B
P 05 Grupp C
P 05 Grupp D
P 05 Grupp E
P 06 Sjumanna Grupp A
P 06 Sjumanna Grupp B
P 06 Sjumanna Grupp C
P 06 Sjumanna Grupp D
P 06 Sjumanna Grupp E
P 06 Sjumanna Grupp F
P 06 Sjumanna Grupp G
P 06 Sjumanna Grupp H
P 06 Sjumanna Grupp I
P 07 Grupp A
P 07 Grupp B
P 07 Grupp C
P 07 Grupp D
P 07 Grupp E
P 07 Grupp F
P 08 Grupp A
P 08 Grupp B
P 08 Grupp C
Kamptype
Gruppespil
Slutspil
Hal
Årsta IP 1
Årsta IP 10
Årsta IP 11
Årsta IP 12
Årsta IP 13
Årsta IP 14
Årsta IP 15
Årsta IP 2
Årsta IP 3
Årsta IP 4
Årsta IP 5
Årsta IP 6
Årsta IP 7
Årsta IP 8
Årsta IP 9
Årstaparken 11
Årstaparken 12
#
Время
Арена
Домашняя команда
Команда гостей
Результат
04-10-2015
0
P 04
P 04 Grupp D
08:00
ÅIP4
Этап
0
tmp
Gamla Uppsala SK 2
Bele/barkarby Svart
Gamla Uppsala SK 2 vs Bele/barkarby Svart
0
-
5
0
F 03
F 03 Grupp B
08:40
ÅIP4
Этап
0
tmp
Storvreta IK Vit
Gideonsbergs IF
Storvreta IK Vit vs Gideonsbergs IF
0
-
12
0
P 04
P 04 Grupp A
09:20
ÅIP4
Этап
0
tmp
Sandvikens IF 2
Danmarks IF
Sandvikens IF 2 vs Danmarks IF
2
-
3
0
P 03
P 03 Grupp A
10:00
ÅIP4
Этап
0
tmp
SK Iron
Vaksala SK Vit
SK Iron vs Vaksala SK Vit
1
-
4
0
F 05
F 05 Grupp A
10:40
ÅIP4
Этап
0
tmp
UNIK
Bälineg IF Svart
UNIK vs Bälineg IF Svart
2
-
1
0
F 04
F 04 Grupp B
11:20
ÅIP4
Этап
0
tmp
Vakala SK Gul
Sandvikens IF Röd
Vakala SK Gul vs Sandvikens IF Röd
1
-
2
0
P 05
P 05 Grupp C
12:00
ÅIP4
Этап
0
tmp
IK Sirius
Alsike IF Svart
IK Sirius vs Alsike IF Svart
7
-
0
0
F 03
F 03 Grupp C
12:40
ÅIP4
Этап
0
tmp
Storvreta IK Blå
Bälinge iF Svart
Storvreta IK Blå vs Bälinge iF Svart
0
-
1
0
Kvartsfinal 4
P 04
13:20
ÅIP4
Этап
0
tmp
Bele/barkarby Svart
Danmarks IF
Bele/barkarby Svart vs Danmarks IF
5
-
2
0
Semi 2
P 03
14:10
ÅIP4
Этап
0
tmp
Stora Tuna IK
Vaksala SK Vit
Stora Tuna IK vs Vaksala SK Vit
5
-
2
0
Semi 2
F 05
15:10
ÅIP4
Этап
0
tmp
Danmarks IF Vit
Vakala SK Gul
Danmarks IF Vit vs Vakala SK Gul
0
-
1
0
3dje pris match
F 03
16:10
ÅIP4
Этап
0
tmp
Gideonsbergs IF
IF Vindhemspojkarna
Gideonsbergs IF vs IF Vindhemspojkarna
2
-
1
0
3dje pris match
F 04
17:20
ÅIP4
Этап
0
tmp
UNIK
Films SK/IFK D/Ö
UNIK vs Films SK/IFK D/Ö
2
-
6
Игра в процессе
Игра не началась
Игра окончена
Udskrift
Cuponline-Partner
Annons
Cuponline-Partner
Ad