Cuponline uses cookies to improve the user experience
Lasīt vairāk
Parkcupen 2015
Vaksala SK
,
Futbols
Uppsala
Uppsala
Futbols
3 - 4 okt 2015
U 03 - 08
Start
Informācija
Jaunumi
Noteikumi
Arēnas
Vecuma grupas / Apakšgrupas
Komandas
Spēles
Tabulas
Statistika
Language
Swedish (svenska)
Finnish (suomi)
Danish (danske)
Norwegian (norsk)
English
Czech (čeština)
Latvian (Latvijā)
Russian (русский)
About languages
Parkcupen
Parkcupen 2016
Parkcupen 2015
UNT Cupen
Parkcupen
Parkcupen 2013
Parkcupen
Parkcupen
Admin
Give feedback
Report bug
Cuponline requires Javascript to function properly. Please check your browsers info-pages for information on how to enable javascript.
Spēles
Spēles diena
sestdiena 3 oktobris (2015)
svētdiena 4 oktobris (2015)
More filters
Vecuma grupa
F 03
F 04
F 05
F 06 Fem manna
F 06 Sjumanna
F 07
F 08
P 03
P 04
P 05
P 06 Fem manna
P 06 Sjumanna
P 07
P 08
Apakšgrupa
F 03 Grupp A
F 03 Grupp B
F 03 Grupp C
F 04 Grupp A
F 04 Grupp B
F 04 Grupp C
F 05 Grupp B
F 05 Grupp A
F 06 Fem manna Grupp A
F 06 Fem manna Grupp B
F 06 Sjumanna Grupp A
F 06 Sjumanna Grupp B
F 06 Sjumanna Grupp C
F 07 Grupp A
F 07 Grupp B
F 07 Grupp C
F 08 Grupp A
F 08 Grupp B
P 03 Grupp A
P 03 Grupp B
P 04 Grupp A
P 04 Grupp B
P 04 Grupp C
P 04 Grupp D
P 05 Grupp A
P 05 Grupp B
P 05 Grupp C
P 05 Grupp D
P 05 Grupp E
P 06 Sjumanna Grupp A
P 06 Sjumanna Grupp B
P 06 Sjumanna Grupp C
P 06 Sjumanna Grupp D
P 06 Sjumanna Grupp E
P 06 Sjumanna Grupp F
P 06 Sjumanna Grupp G
P 06 Sjumanna Grupp H
P 06 Sjumanna Grupp I
P 07 Grupp A
P 07 Grupp B
P 07 Grupp C
P 07 Grupp D
P 07 Grupp E
P 07 Grupp F
P 08 Grupp A
P 08 Grupp B
P 08 Grupp C
Spēles veids
Apakšgrupas spēle
Izslēgšanas spēles
Arēna
Årsta IP 1
Årsta IP 10
Årsta IP 11
Årsta IP 12
Årsta IP 13
Årsta IP 14
Årsta IP 15
Årsta IP 2
Årsta IP 3
Årsta IP 4
Årsta IP 5
Årsta IP 6
Årsta IP 7
Årsta IP 8
Årsta IP 9
Årstaparken 11
Årstaparken 12
#
Tid
Arena
Hemmalag
Bortalag
Resultat
04.10.2015
0
P 04
P 04 Grupp C
08:00
ÅIP2
Omgång
0
tmp
Gamla Uppsala SK 1
Funbo IF
Gamla Uppsala SK 1 vs Funbo IF
2
-
2
0
F 03
F 03 Grupp C
08:40
ÅIP2
Omgång
0
tmp
Hille IF
Storvreta IK Blå
Hille IF vs Storvreta IK Blå
4
-
0
0
P 05
P 05 Grupp D
09:20
ÅIP2
Omgång
0
tmp
Uppsala IF
IFK Österåker
Uppsala IF vs IFK Österåker
1
-
3
0
P 05
P 05 Grupp B
10:00
ÅIP2
Omgång
0
tmp
Danmarks IF Vit
IF Vindhemspojkarna Blå
Danmarks IF Vit vs IF Vindhemspojkarna Blå
5
-
1
0
P 03
P 03 Grupp B
10:40
ÅIP2
Omgång
0
tmp
Knivsta IK Svart
IK Fyris
Knivsta IK Svart vs IK Fyris
3
-
2
0
P 04
P 04 Grupp D
11:20
ÅIP2
Omgång
0
tmp
Bele/barkarby Svart
Vaksala SK Gul 2
Bele/barkarby Svart vs Vaksala SK Gul 2
4
-
2
0
P 03
P 03 Grupp A
12:00
ÅIP2
Omgång
0
tmp
SK Iron
Knivsta IK Vit
SK Iron vs Knivsta IK Vit
2
-
1
0
F 05
F 05 Grupp A
12:40
ÅIP2
Omgång
0
tmp
Danmarks IF Röd
UNIK
Danmarks IF Röd vs UNIK
2
-
3
0
Kvartsfinal 2
P 04
13:20
ÅIP2
Omgång
0
tmp
IFK Haninge
Alsike IF Gul
IFK Haninge vs Alsike IF Gul
12
-
0
0
P 05
P 05 Grupp C
14:10
ÅIP2
Omgång
0
tmp
IK Sirius
Bälinge iF Gul
IK Sirius vs Bälinge iF Gul
8
-
0
0
F 04
F 04 Grupp B
14:50
ÅIP2
Omgång
0
tmp
Sandvikens IF Röd
Sunnersta AIF Görn
Sandvikens IF Röd vs Sunnersta AIF Görn
0
-
3
0
Final
P 03
15:30
ÅIP2
Omgång
0
tmp
Vaksala SK Röd
Stora Tuna IK
Vaksala SK Röd vs Stora Tuna IK
0
-
5
0
Final
P 04
16:20
ÅIP2
Omgång
0
tmp
Bele/barkarby Svart
IFK Haninge
Bele/barkarby Svart vs IFK Haninge
1
-
7
0
Final
F 05
17:10
ÅIP2
Omgång
0
tmp
UNIK
Vakala SK Gul
UNIK vs Vakala SK Gul
2
-
1
0
Final
P 05
18:10
ÅIP2
Omgång
0
tmp
IK Sirius
Vaksala SK Vit
IK Sirius vs Vaksala SK Vit
2
-
5
Matchen pågår
Matchen ej påbörjad
Matchen slutförd
Drukāt
Cuponline-Partner
Annons
Cuponline-Partner
Ad