Cuponline käyttää evästeitä parantaakseen käyttäjän kokemusta.
Lue lisää
Parkcupen 2015
Vaksala SK
,
Jalkapallo
Uppsala
Uppsala
Jalkapallo
3 - 4 okt 2015
U 03 - 08
Etusivu
Info
Uutiset
Sääntöjä
Kenttiä
Luokkia / Ryhmiä
Joukkueita
Otteluita
Taulukot
Tilastoja
Language
Swedish (svenska)
Finnish (suomi)
Danish (danske)
Norwegian (norsk)
English
Czech (čeština)
Latvian (Latvijā)
Russian (русский)
About languages
Parkcupen
Parkcupen 2016
Parkcupen 2015
UNT Cupen
Parkcupen
Parkcupen 2013
Parkcupen
Parkcupen
Admin
Anna palautetta
Ilmoita bugeista
Cuponline requires Javascript to function properly. Please check your browsers info-pages for information on how to enable javascript.
Otteluita
Ottelupäivä
lauantai 3 lokakuuta (2015)
sunnuntai 4 lokakuuta (2015)
More filters
Luokka
F 03
F 04
F 05
F 06 Fem manna
F 06 Sjumanna
F 07
F 08
P 03
P 04
P 05
P 06 Fem manna
P 06 Sjumanna
P 07
P 08
Ryhmä
F 03 Grupp A
F 03 Grupp B
F 03 Grupp C
F 04 Grupp A
F 04 Grupp B
F 04 Grupp C
F 05 Grupp B
F 05 Grupp A
F 06 Fem manna Grupp A
F 06 Fem manna Grupp B
F 06 Sjumanna Grupp A
F 06 Sjumanna Grupp B
F 06 Sjumanna Grupp C
F 07 Grupp A
F 07 Grupp B
F 07 Grupp C
F 08 Grupp A
F 08 Grupp B
P 03 Grupp A
P 03 Grupp B
P 04 Grupp A
P 04 Grupp B
P 04 Grupp C
P 04 Grupp D
P 05 Grupp A
P 05 Grupp B
P 05 Grupp C
P 05 Grupp D
P 05 Grupp E
P 06 Sjumanna Grupp A
P 06 Sjumanna Grupp B
P 06 Sjumanna Grupp C
P 06 Sjumanna Grupp D
P 06 Sjumanna Grupp E
P 06 Sjumanna Grupp F
P 06 Sjumanna Grupp G
P 06 Sjumanna Grupp H
P 06 Sjumanna Grupp I
P 07 Grupp A
P 07 Grupp B
P 07 Grupp C
P 07 Grupp D
P 07 Grupp E
P 07 Grupp F
P 08 Grupp A
P 08 Grupp B
P 08 Grupp C
Ottelumuoto
Ryhmä peli
Playoffit
Kenttä
Årsta IP 1
Årsta IP 10
Årsta IP 11
Årsta IP 12
Årsta IP 13
Årsta IP 14
Årsta IP 15
Årsta IP 2
Årsta IP 3
Årsta IP 4
Årsta IP 5
Årsta IP 6
Årsta IP 7
Årsta IP 8
Årsta IP 9
Årstaparken 11
Årstaparken 12
#
Cas
Aréna
Domácí mužstvo
Hostující mužstvo
Výsledek
4.10.2015
0
P 04
P 04 Grupp C
08:00
ÅIP1
Kolo
0
tmp
Alsike IF Gul
Västerås IK 2
Alsike IF Gul vs Västerås IK 2
2
-
1
0
F 03
F 03 Grupp C
08:40
ÅIP1
Kolo
0
tmp
IF Vindhemspojkarna
Bälinge iF Svart
IF Vindhemspojkarna vs Bälinge iF Svart
3
-
1
0
P 05
P 05 Grupp D
09:20
ÅIP1
Kolo
0
tmp
Hagby IK Röd
IK Sirius Vit
Hagby IK Röd vs IK Sirius Vit
1
-
1
0
P 05
P 05 Grupp B
10:00
ÅIP1
Kolo
0
tmp
Hagby IK Svart
Vaksala SK Gul
Hagby IK Svart vs Vaksala SK Gul
1
-
3
0
P 03
P 03 Grupp B
10:40
ÅIP1
Kolo
0
tmp
Stora Tuna IK
Vaksala SK Röd
Stora Tuna IK vs Vaksala SK Röd
2
-
0
0
P 04
P 04 Grupp B
11:20
ÅIP1
Kolo
0
tmp
IFK Haninge
Hagby IK Röd
IFK Haninge vs Hagby IK Röd
16
-
0
0
P 03
P 03 Grupp A
12:00
ÅIP1
Kolo
0
tmp
Vaksala SK Vit
IK Sirius Blå
Vaksala SK Vit vs IK Sirius Blå
1
-
2
0
F 05
F 05 Grupp A
12:40
ÅIP1
Kolo
0
tmp
Bälineg IF Svart
Vakala SK Gul
Bälineg IF Svart vs Vakala SK Gul
0
-
1
0
Kvartsfinal 1
P 04
13:20
ÅIP1
Kolo
0
tmp
Knivsta IK
Sandvikens IF 1
Knivsta IK vs Sandvikens IF 1
1
-
6
0
P 05
P 05 Grupp C
14:10
ÅIP1
Kolo
0
tmp
Funbo IF
Alsike IF Svart
Funbo IF vs Alsike IF Svart
4
-
3
0
F 04
F 04 Grupp B
14:50
ÅIP1
Kolo
0
tmp
UNIK
Vakala SK Gul
UNIK vs Vakala SK Gul
7
-
0
0
3dje pris match
P 03
15:30
ÅIP1
Kolo
0
tmp
IK Sirius Blå
Vaksala SK Vit
IK Sirius Blå vs Vaksala SK Vit
4
-
2
0
3dje pris match
P 04
16:20
ÅIP1
Kolo
0
tmp
Sandvikens IF 1
Funbo IF
Sandvikens IF 1 vs Funbo IF
6
-
3
0
3dje pris match
F 05
17:10
ÅIP1
Kolo
0
tmp
Lagga/långhundra IF
Danmarks IF Vit
Lagga/långhundra IF vs Danmarks IF Vit
0
-
2
0
3dje pris match
P 05
18:10
ÅIP1
Kolo
0
tmp
Skiljebo Sk Gul 1
Skiljebo SK Gul 2
Skiljebo Sk Gul 1 vs Skiljebo SK Gul 2
0
-
0
Utkání probíhá
Utkání nezačato
Utkání odehráno
Tulosta
Cuponline-Partner
Annons
Cuponline-Partner
Ad