Cuponline uses cookies to improve the user experience
Læs mere
Parkcupen 2015
Vaksala SK
,
Fodbold
Uppsala
Uppsala
Fodbold
3 - 4 okt 2015
U 03 - 08
Start
Info
Nyheder
Regler
Haller
Klasser / Grupper
Hold
Kampe
Stillinger
Statistik
Language
Swedish (svenska)
Finnish (suomi)
Danish (danske)
Norwegian (norsk)
English
Czech (čeština)
Latvian (Latvijā)
Russian (русский)
About languages
Parkcupen
Parkcupen 2016
Parkcupen 2015
UNT Cupen
Parkcupen
Parkcupen 2013
Parkcupen
Parkcupen
Admin
Give feedback
Report bug
Cuponline requires Javascript to function properly. Please check your browsers info-pages for information on how to enable javascript.
Kampe
Kampdag
lørdag 3 oktober (2015)
søndag 4 oktober (2015)
More filters
Klasse
F 03
F 04
F 05
F 06 Fem manna
F 06 Sjumanna
F 07
F 08
P 03
P 04
P 05
P 06 Fem manna
P 06 Sjumanna
P 07
P 08
Gruppe
F 03 Grupp A
F 03 Grupp B
F 03 Grupp C
F 04 Grupp A
F 04 Grupp B
F 04 Grupp C
F 05 Grupp B
F 05 Grupp A
F 06 Fem manna Grupp A
F 06 Fem manna Grupp B
F 06 Sjumanna Grupp A
F 06 Sjumanna Grupp B
F 06 Sjumanna Grupp C
F 07 Grupp A
F 07 Grupp B
F 07 Grupp C
F 08 Grupp A
F 08 Grupp B
P 03 Grupp A
P 03 Grupp B
P 04 Grupp A
P 04 Grupp B
P 04 Grupp C
P 04 Grupp D
P 05 Grupp A
P 05 Grupp B
P 05 Grupp C
P 05 Grupp D
P 05 Grupp E
P 06 Sjumanna Grupp A
P 06 Sjumanna Grupp B
P 06 Sjumanna Grupp C
P 06 Sjumanna Grupp D
P 06 Sjumanna Grupp E
P 06 Sjumanna Grupp F
P 06 Sjumanna Grupp G
P 06 Sjumanna Grupp H
P 06 Sjumanna Grupp I
P 07 Grupp A
P 07 Grupp B
P 07 Grupp C
P 07 Grupp D
P 07 Grupp E
P 07 Grupp F
P 08 Grupp A
P 08 Grupp B
P 08 Grupp C
Kamptype
Gruppespil
Slutspil
Hal
Årsta IP 1
Årsta IP 10
Årsta IP 11
Årsta IP 12
Årsta IP 13
Årsta IP 14
Årsta IP 15
Årsta IP 2
Årsta IP 3
Årsta IP 4
Årsta IP 5
Årsta IP 6
Årsta IP 7
Årsta IP 8
Årsta IP 9
Årstaparken 11
Årstaparken 12
#
Laiks
Arēna
Mājnieku komanda
Viesu komanda
Rezultāts
04-10-2015
0
P 04
P 04 Grupp C
08:00
ÅIP1
Kārta
0
tmp
Alsike IF Gul
Västerås IK 2
Alsike IF Gul vs Västerås IK 2
2
-
1
0
F 03
F 03 Grupp C
08:40
ÅIP1
Kārta
0
tmp
IF Vindhemspojkarna
Bälinge iF Svart
IF Vindhemspojkarna vs Bälinge iF Svart
3
-
1
0
P 05
P 05 Grupp D
09:20
ÅIP1
Kārta
0
tmp
Hagby IK Röd
IK Sirius Vit
Hagby IK Röd vs IK Sirius Vit
1
-
1
0
P 05
P 05 Grupp B
10:00
ÅIP1
Kārta
0
tmp
Hagby IK Svart
Vaksala SK Gul
Hagby IK Svart vs Vaksala SK Gul
1
-
3
0
P 03
P 03 Grupp B
10:40
ÅIP1
Kārta
0
tmp
Stora Tuna IK
Vaksala SK Röd
Stora Tuna IK vs Vaksala SK Röd
2
-
0
0
P 04
P 04 Grupp B
11:20
ÅIP1
Kārta
0
tmp
IFK Haninge
Hagby IK Röd
IFK Haninge vs Hagby IK Röd
16
-
0
0
P 03
P 03 Grupp A
12:00
ÅIP1
Kārta
0
tmp
Vaksala SK Vit
IK Sirius Blå
Vaksala SK Vit vs IK Sirius Blå
1
-
2
0
F 05
F 05 Grupp A
12:40
ÅIP1
Kārta
0
tmp
Bälineg IF Svart
Vakala SK Gul
Bälineg IF Svart vs Vakala SK Gul
0
-
1
0
Kvartsfinal 1
P 04
13:20
ÅIP1
Kārta
0
tmp
Knivsta IK
Sandvikens IF 1
Knivsta IK vs Sandvikens IF 1
1
-
6
0
P 05
P 05 Grupp C
14:10
ÅIP1
Kārta
0
tmp
Funbo IF
Alsike IF Svart
Funbo IF vs Alsike IF Svart
4
-
3
0
F 04
F 04 Grupp B
14:50
ÅIP1
Kārta
0
tmp
UNIK
Vakala SK Gul
UNIK vs Vakala SK Gul
7
-
0
0
3dje pris match
P 03
15:30
ÅIP1
Kārta
0
tmp
IK Sirius Blå
Vaksala SK Vit
IK Sirius Blå vs Vaksala SK Vit
4
-
2
0
3dje pris match
P 04
16:20
ÅIP1
Kārta
0
tmp
Sandvikens IF 1
Funbo IF
Sandvikens IF 1 vs Funbo IF
6
-
3
0
3dje pris match
F 05
17:10
ÅIP1
Kārta
0
tmp
Lagga/långhundra IF
Danmarks IF Vit
Lagga/långhundra IF vs Danmarks IF Vit
0
-
2
0
3dje pris match
P 05
18:10
ÅIP1
Kārta
0
tmp
Skiljebo Sk Gul 1
Skiljebo SK Gul 2
Skiljebo Sk Gul 1 vs Skiljebo SK Gul 2
0
-
0
Spēle notiek
Spēle nav sākusies
Spēles beigusies
Udskrift
Cuponline-Partner
Annons
Cuponline-Partner
Ad