Cuponline uses cookies to improve the user experience
Lasīt vairāk
Vårcupen 2011
Boo IF
,
Hokejs
Saltsjö-Boo
Saltsjö-Boo
Hokejs
13 mars 2011
U8
Start
Informācija
Jaunumi
Noteikumi
Arēnas
Vecuma grupas / Apakšgrupas
Komandas
Spēles
Tabulas
Statistika
Galerija
Language
Swedish (svenska)
Finnish (suomi)
Danish (danske)
Norwegian (norsk)
English
Czech (čeština)
Latvian (Latvijā)
Russian (русский)
About languages
Team01 Hallmans.Nu Vårcupen
Mat Dax Cupen
Vårcupen 2011
Turex cup 2011
Turex cup 2010
Admin
Give feedback
Report bug
Cuponline requires Javascript to function properly. Please check your browsers info-pages for information on how to enable javascript.
Sponsors
Coop Extra Orminge
Spēles
Spēles diena
svētdiena 13 marts (2011)
More filters
Vecuma grupa
U8 Eftermiddag
U8 Förmiddag
Apakšgrupa
A
B
C
D
Spēles veids
Apakšgrupas spēle
Izslēgšanas spēles
Arēna
Cafeteriasidan
Matchklocka-sidan
#
Aika
Kenttä
Kotijoukkue
Vierasjoukkue
Tulos
13.03.2011
1
U8 Förmiddag
A
08:00
CAF
tmp
Boo 1
Saltsjöbaden 1
Boo 1 vs Saltsjöbaden 1
3
-
3
3
U8 Förmiddag
A
08:35
CAF
tmp
Almtuna 1
Hanviken vit
Almtuna 1 vs Hanviken vit
12
-
0
5
U8 Förmiddag
A
09:20
CAF
tmp
Boo 1
Almtuna 1
Boo 1 vs Almtuna 1
1
-
16
7
U8 Förmiddag
A
09:55
CAF
tmp
Saltsjöbaden 1
Hanviken vit
Saltsjöbaden 1 vs Hanviken vit
6
-
5
9
U8 Förmiddag
A
10:40
CAF
tmp
Boo 1
Hanviken vit
Boo 1 vs Hanviken vit
4
-
4
11
U8 Förmiddag
A
11:15
CAF
tmp
Saltsjöbaden 1
Almtuna 1
Saltsjöbaden 1 vs Almtuna 1
1
-
20
14
U8 Förmiddag
12:25
CAF
tmp
Boo 1
Göta Traneberg 1
Boo 1 vs Göta Traneberg 1
0
-
5
16
U8 Förmiddag
13:00
CAF
tmp
Almtuna 1
Nacka svart
Almtuna 1 vs Nacka svart
5
-
1
17
U8 Eftermiddag
C
14:00
CAF
tmp
Boo 3
Nacka vit
Boo 3 vs Nacka vit
8
-
0
19
U8 Eftermiddag
C
14:35
CAF
tmp
Göta Traneberg 2
Kista
Göta Traneberg 2 vs Kista
2
-
2
21
U8 Eftermiddag
C
15:20
CAF
tmp
Boo 3
Göta Traneberg 2
Boo 3 vs Göta Traneberg 2
2
-
0
23
U8 Eftermiddag
C
15:55
CAF
tmp
Nacka vit
Kista
Nacka vit vs Kista
4
-
2
25
U8 Eftermiddag
C
16:40
CAF
tmp
Boo 3
Kista
Boo 3 vs Kista
5
-
0
27
U8 Eftermiddag
C
17:15
CAF
tmp
Nacka vit
Göta Traneberg 2
Nacka vit vs Göta Traneberg 2
3
-
2
30
U8 Eftermiddag
18:25
CAF
tmp
Göta Traneberg 2
Boo 2
Göta Traneberg 2 vs Boo 2
6
-
0
32
U8 Eftermiddag
19:00
CAF
tmp
Almtuna 2
Boo 3
Almtuna 2 vs Boo 3
4
-
0
Ottelu käynnissä
Ottelua ei aloitettu
Ottelu päättynyt
Drukāt
HCH Schakt
Cuponline-Partner
Annons
Cuponline-Partner
Ad