Cuponline käyttää evästeitä parantaakseen käyttäjän kokemusta.
Lue lisää
Monrad´s Cup 2011
SDE Hockeyförening
,
Jääkiekko
Stockholm
Stockholm
Jääkiekko
27 mars 2011
U10 -01
Etusivu
Info
Uutiset
Sääntöjä
Kenttiä
Luokkia / Ryhmiä
Joukkueita
Otteluita
Taulukot
Tilastoja
Language
Swedish (svenska)
Finnish (suomi)
Danish (danske)
Norwegian (norsk)
English
Czech (čeština)
Latvian (Latvijā)
Russian (русский)
About languages
SDE Winter Classic
SDE Winter Classic
PSS Winter Classics 2020
Vässlacupen
Winter Classic
SDE Hockeycup Flickor AZ
SDE team 06 Vårcup
SDE Hockeycup för Flickor B
Deli Italia Cup
SDE Hockey Team 04 Invitational cup
SDE Team 04 Invitational Cup 2015
HavsVidden Cup 2015
SDE U15 Specialcup 2014 (AAA)
SDE Hockey Cup 2014
SDE U14 Specialcup (AAA)
Stockholm Spring Cup U14 (medelsvår)
Stockholm Spring Cup U12 2013
Stockholm Spring Cup U11 2013
SelStor Cup 2013
Selstor Cup
Stockholm Spring Cup U11
Stockholm Spring Cup U13/U12
Stockholm Spring Cup 2012 U13 svår
SDE Höstcup 2011
SDE Höstcup 2011
Monrad´s Cup 2011
Tiger Balsam Cup
SDEANLEY CUP 2010
SDE Trophy 2009
SDE Trophy 2008
Admin
Anna palautetta
Ilmoita bugeista
Cuponline requires Javascript to function properly. Please check your browsers info-pages for information on how to enable javascript.
Otteluita
Ottelupäivä
sunnuntai 27 maaliskuuta (2011)
More filters
Luokka
U10
Ryhmä
Pool 1
Pool 2
Ottelumuoto
Ryhmä peli
Playoffit
Kenttä
ÖEB hallen/ Stocksund IP
#
Tid
Hall
Hjemmelag
Bortelag
Resultat
27.3.2011
1
U10
Pool 1
08:00
ÖEB
Runde / omgang
0
tmp
SDE East Lag 1
Vallentuna
SDE East Lag 1 vs Vallentuna
3
-
2
2
U10
Pool 2
09:00
ÖEB
Runde / omgang
0
tmp
SDE East Lag 2
Spånga
SDE East Lag 2 vs Spånga
5
-
0
3
U10
Pool 1
10:00
ÖEB
Runde / omgang
0
tmp
Vallentuna
Järna
Vallentuna vs Järna
1
-
3
4
U10
Pool 2
11:00
ÖEB
Runde / omgang
0
tmp
Spånga
Mariefred
Spånga vs Mariefred
3
-
4
5
U10
Pool 1
12:00
ÖEB
Runde / omgang
0
tmp
SDE East Lag 1
Järna
SDE East Lag 1 vs Järna
4
-
2
6
U10
Pool 2
13:00
ÖEB
Runde / omgang
0
tmp
Mariefred
SDE East Lag 2
Mariefred vs SDE East Lag 2
1
-
3
7
Match om 5 - 6 pris
U10
14:45
ÖEB
Runde / omgang
0
tmp
Vallentuna
Spånga
Vallentuna vs Spånga
3
-
2
8
Match om 3 - 4 pris
U10
15:45
ÖEB
Runde / omgang
0
tmp
Järna
Mariefred
Järna vs Mariefred
2
-
1
9
Match om 1 - 2 pris
U10
16:45
ÖEB
Runde / omgang
0
tmp
SDE East Lag 1
SDE East Lag 2
SDE East Lag 1 vs SDE East Lag 2
3
-
4
Kampen pågår
Kampen er ikke påbegynt
Kampen er sluttført
Tulosta
Cuponline-Partner
Annons
Cuponline-Partner
Ad