Cuponline uses cookies to improve the user experience
Lasīt vairāk
UMECUPEN 2015
Umeå City IBF
,
Florbols
UMEÅ
UMEÅ
Florbols
27 - 29 mar 2015
P/F 98-07
Start
Informācija
Jaunumi
Noteikumi
Arēnas
Vecuma grupas / Apakšgrupas
Komandas
Spēles
Tabulas
Statistika
Language
Swedish (svenska)
Finnish (suomi)
Danish (danske)
Norwegian (norsk)
English
Czech (čeština)
Latvian (Latvijā)
Russian (русский)
About languages
UMECUPEN 2015
UMECUPEN 2014
UMECUPEN 2013
UMECUPEN 2012
UMECUPEN 2011
UMECUPEN 2010
UMECUPEN 2009
UMECUPEN 2008
UmeCupen 2007
UmeCupen 2006
Admin
Give feedback
Report bug
Cuponline requires Javascript to function properly. Please check your browsers info-pages for information on how to enable javascript.
Spēles
Spēles diena
fredag 27 mars (2015)
lördag 28 mars (2015)
söndag 29 mars (2015)
More filters
Vecuma grupa
Flickor 00
Flickor 01
Flickor 02
Flickor 03
Flickor 04
Flickor 05
Flickor 06/07
Pojkar 00
Pojkar 01
Pojkar 02
Pojkar 03
Pojkar 04
Pojkar 05
Pojkar 06/07
Pojkar 98
Pojkar 99
Apakšgrupa
F00A
F00B
F01A
F01B
F02A
F02B
F02C
F03
F04
F05
F06/07
P00A
P00B
P01A
P01B
P02A
P02B
P02C
P03
P04
P05
P06/07
P98
P99A
P99B
Spēles veids
Apakšgrupas spēle
Izslēgšanas spēles
Arēna
Elofssonhallen
Ersängshallen
Exel Arena Väst
Exel Arena Öst
IKSU Sportcenter
Musköten
Nolia Öst
Sjöfruhallen
Sporthushallen
Tegs Central
Udominate Arena
Vildmannahallen
Ålidhemsskolans Gymnastikhall
#
Tid
Arena
Hemmalag
Bortalag
Resultat
2015-03-29
195
Flickor 04
F04
08:30
Sporthus
Omgång
0
tmp
Umeå City IBF
Gullänget Kroksta IBS
Umeå City IBF vs Gullänget Kroksta IBS
0
-
0
196
Flickor 04
F04
09:15
Sporthus
Omgång
0
tmp
Örnsköldsvik IB
Clemensnäs IF
Örnsköldsvik IB vs Clemensnäs IF
0
-
0
197
Flickor 04
F04
10:00
Sporthus
Omgång
0
tmp
Gullänget Kroksta IBS
Holmsund City IBC
Gullänget Kroksta IBS vs Holmsund City IBC
0
-
0
155
B-Semifinal
Flickor 02
11:00
Sporthus
Omgång
0
tmp
Boliden FFI
Moälvens IBK
Boliden FFI vs Moälvens IBK
1
-
2
156
B-Semifinal
Flickor 02
12:00
Sporthus
Omgång
0
tmp
Clemensnäs IF
Rönnskär Railcare IF
Clemensnäs IF vs Rönnskär Railcare IF
4
-
5
198
Flickor 04
F04
13:00
Sporthus
Omgång
0
tmp
Holmsund City IBC
Clemensnäs IF
Holmsund City IBC vs Clemensnäs IF
0
-
0
157
B-Final
Flickor 02
14:00
Sporthus
Omgång
0
tmp
Moälvens IBK
Rönnskär Railcare IF
Moälvens IBK vs Rönnskär Railcare IF
2
-
1
116
B-Semifinal
Flickor 00
15:00
Sporthus
Omgång
0
tmp
Gamla Stan IBK/SIBK
Umeå City IBF
Gamla Stan IBK/SIBK vs Umeå City IBF
3
-
2
117
B-Final
Flickor 00
17:00
Sporthus
Omgång
0
tmp
Sandåkerns SK
Gamla Stan IBK/SIBK
Sandåkerns SK vs Gamla Stan IBK/SIBK
3
-
2
Matchen pågår
Matchen ej påbörjad
Matchen slutförd
Drukāt
Cuponline-Partner
Annons
Cuponline-Partner
Ad