Cuponline käyttää evästeitä parantaakseen käyttäjän kokemusta.
Lue lisää
Ankarspelen 2015
Sport & Adventure
,
Salibandy
Sundsvall
Sundsvall
Salibandy
17-19 apr 2015
Pojkar & Flickor 1999-2005
Etusivu
Info
Uutiset
Sääntöjä
Kenttiä
Luokkia / Ryhmiä
Joukkueita
Otteluita
Taulukot
Language
Swedish (svenska)
Finnish (suomi)
Danish (danske)
Norwegian (norsk)
English
Czech (čeština)
Latvian (Latvijā)
Russian (русский)
About languages
Högakustenspelen
Paradiscupen 2019
Innebandyligan
Innebandyligan
Ankarspelen 2017
Sportklubben
Slaget om Norrland
Klasskampen 2016
Ankarspelen 2016
Piratligan 15/16
Umeå Floorball Festival 2015
Ankarspelen 2015
Klasskampen
Piratligan
Umeå Floorball Festival
Ankarspelen
Piratligan
Ankarspelen 2013
Intersport Cup
Piratligan
Ankarspelen 2012
Klasskampen
Piratligan
Ankarspelen 2011
Piratligan
Admin
Anna palautetta
Ilmoita bugeista
Cuponline requires Javascript to function properly. Please check your browsers info-pages for information on how to enable javascript.
Otteluita
Ottelupäivä
perjantai 17 huhtikuuta (2015)
lauantai 18 huhtikuuta (2015)
sunnuntai 19 huhtikuuta (2015)
More filters
Luokka
F01/02
F03
F04
F99/00
P00
P01
P02
P03
P04
P05
P99
Ryhmä
F01/02-A
F01/02-B
F01/02-C
F03-A
F04-A
F99/00-A
F99/00-B
P00-A
P00-B
P01-A
P01-B
P02-A
P02-B
P02-C
P02-D
P03-A
P04-A
P05-A
P99-A
P99-B
Ottelumuoto
Ryhmä peli
Playoffit
Kenttä
Hagahallen
Höglundahallen
Njurundahallen
Skönsberg
Sporthallen A
Sporthallen B
Timrå Sporthall
Vibacke
#
Tid
Arena
Hemmalag
Bortalag
Resultat
19.4.2015
1121
Match om 9:e plats
P00
08:00
Skönsb.
tmp
IBF Frösön
Timrå IBC
IBF Frösön vs Timrå IBC
1
-
2
1122
Semifinal 1
P00
08:45
Skönsb.
tmp
Ankarsvik BK
SkogåsTrånsund IBK
Ankarsvik BK vs SkogåsTrånsund IBK
1
-
0
1332
Semifinal 2
P02
09:30
Skönsb.
tmp
IBF Dalen
Ankarsvik BK
IBF Dalen vs Ankarsvik BK
0
-
3
1221
Semifinal 1
P01
10:15
Skönsb.
tmp
Sundsvall City IBC
Ankarsvik BK 02
Sundsvall City IBC vs Ankarsvik BK 02
0
-
1
1222
Semifinal 2
P01
11:00
Skönsb.
tmp
Umeå City IBF
IBF Dalen
Umeå City IBF vs IBF Dalen
3
-
5
1124
Match om 7:e plats
P00
11:45
Skönsb.
tmp
Envikens IF
Ersboda SK
Envikens IF vs Ersboda SK
3
-
2
1125
Match om 5:e plats
P00
12:30
Skönsb.
tmp
IBF Säter
Husums IBK
IBF Säter vs Husums IBK
3
-
2
1336
Match om 3:e pris
P02
13:30
Skönsb.
tmp
Brunflo FK
IBF Dalen
Brunflo FK vs IBF Dalen
0
-
5
1338
FINAL
P02
14:20
Skönsb.
tmp
Timrå IBC Svart
Ankarsvik BK
Timrå IBC Svart vs Ankarsvik BK
1
-
7
1226
Match om 3:e pris
P01
15:40
Skönsb.
tmp
Sundsvall City IBC
Umeå City IBF
Sundsvall City IBC vs Umeå City IBF
6
-
5
1227
FINAL
P01
16:30
Skönsb.
tmp
Ankarsvik BK 02
IBF Dalen
Ankarsvik BK 02 vs IBF Dalen
0
-
5
Matchen pågår
Matchen ej påbörjad
Matchen slutförd
Tulosta
Cuponline-Partner
Annons
Cuponline-Partner
Ad