Cuponline använder cookies
Läs mer
Ankarspelen 2015
Sport & Adventure
,
Innebandy
Sundsvall
Sundsvall
Innebandy
17-19 apr 2015
Pojkar & Flickor 1999-2005
Start
Information
Nyheter
Regler
Arenor
Klasser / Grupper
Lag
Matcher
Tabeller
Language
Swedish (svenska)
Finnish (suomi)
Danish (danske)
Norwegian (norsk)
English
Czech (čeština)
Latvian (Latvijā)
Russian (русский)
About languages
Högakustenspelen
Paradiscupen 2019
Innebandyligan
Innebandyligan
Ankarspelen 2017
Sportklubben
Slaget om Norrland
Klasskampen 2016
Ankarspelen 2016
Piratligan 15/16
Umeå Floorball Festival 2015
Ankarspelen 2015
Klasskampen
Piratligan
Umeå Floorball Festival
Ankarspelen
Piratligan
Ankarspelen 2013
Intersport Cup
Piratligan
Ankarspelen 2012
Klasskampen
Piratligan
Ankarspelen 2011
Piratligan
Admin
Ge feedback
Rapportera bugg
Cuponline requires Javascript to function properly. Please check your browsers info-pages for information on how to enable javascript.
Matcher
Matchdag
fredag 17 april (2015)
lördag 18 april (2015)
söndag 19 april (2015)
More filters
Klass
F01/02
F03
F04
F99/00
P00
P01
P02
P03
P04
P05
P99
Grupp
F01/02-A
F01/02-B
F01/02-C
F03-A
F04-A
F99/00-A
F99/00-B
P00-A
P00-B
P01-A
P01-B
P02-A
P02-B
P02-C
P02-D
P03-A
P04-A
P05-A
P99-A
P99-B
Matchtyp
Gruppspel
Slutspel
Arena
Hagahallen
Höglundahallen
Njurundahallen
Skönsberg
Sporthallen A
Sporthallen B
Timrå Sporthall
Vibacke
#
Tid
Arena
Hemmalag
Bortalag
Resultat
2015-04-19
1017
Match om 7:e plats
P99
08:00
Haga
tmp
Ankarsvik BK
Sjetne Panthers
Ankarsvik BK vs Sjetne Panthers
6
-
1
1331
Semifinal 1
P02
08:45
Haga
tmp
Timrå IBC Svart
Brunflo FK
Timrå IBC Svart vs Brunflo FK
3
-
2
1123
Semifinal 2
P00
09:30
Haga
tmp
Granlo BK
GUIF
Granlo BK vs GUIF
2
-
4
1524
Semifinal 1
F01/02
10:15
Haga
tmp
Ankarsvik BK
Klockarbergets BK lag 1
Ankarsvik BK vs Klockarbergets BK lag 1
3
-
4
1525
Semifinal 2
F01/02
11:00
Haga
tmp
Klockarbergets BK lag A
Ersmarks IK
Klockarbergets BK lag A vs Ersmarks IK
4
-
2
1424
Match om 5:e plats
F99/00
11:45
Haga
tmp
Spöland Vännäs IF
Envikens IF
Spöland Vännäs IF vs Envikens IF
2
-
1
1223
Match om 9:e plats
P01
12:30
Haga
tmp
Sjetne Panthers lag 1
Sjetne Panthers lag 2
Sjetne Panthers lag 1 vs Sjetne Panthers lag 2
1
-
0
1224
Match om 7:e plats
P01
13:20
Haga
tmp
Tobo/Örbyhus FF
Moälvens IBK
Tobo/Örbyhus FF vs Moälvens IBK
0
-
3
1337
Match om 11:e plats
P02
14:10
Haga
tmp
Moälvens IBK
Sundborn GOIF
Moälvens IBK vs Sundborn GOIF
5
-
0
1339
Match om 9:e plats
P02
15:00
Haga
tmp
IBK Härnösand
Sundsvall City Orange
IBK Härnösand vs Sundsvall City Orange
0
-
5
1340
Match om 7:e plats
P02
15:45
Haga
tmp
BK Sundsvall
Sundsvall City Svart
BK Sundsvall vs Sundsvall City Svart
6
-
3
1341
Match om 5:e plats
P02
16:30
Haga
tmp
Timrå IBC Röd
Hörnefors IF
Timrå IBC Röd vs Hörnefors IF
3
-
6
Matchen pågår
Matchen ej påbörjad
Matchen slutförd
Utskrift
Cuponline-Partner
Annons
Cuponline-Partner
Ad