Cuponline käyttää evästeitä parantaakseen käyttäjän kokemusta.
Lue lisää
Ankarspelen 2015
Sport & Adventure
,
Salibandy
Sundsvall
Sundsvall
Salibandy
17-19 apr 2015
Pojkar & Flickor 1999-2005
Etusivu
Info
Uutiset
Sääntöjä
Kenttiä
Luokkia / Ryhmiä
Joukkueita
Otteluita
Taulukot
Language
Swedish (svenska)
Finnish (suomi)
Danish (danske)
Norwegian (norsk)
English
Czech (čeština)
Latvian (Latvijā)
Russian (русский)
About languages
Högakustenspelen
Paradiscupen 2019
Innebandyligan
Innebandyligan
Ankarspelen 2017
Sportklubben
Slaget om Norrland
Klasskampen 2016
Ankarspelen 2016
Piratligan 15/16
Umeå Floorball Festival 2015
Ankarspelen 2015
Klasskampen
Piratligan
Umeå Floorball Festival
Ankarspelen
Piratligan
Ankarspelen 2013
Intersport Cup
Piratligan
Ankarspelen 2012
Klasskampen
Piratligan
Ankarspelen 2011
Piratligan
Admin
Anna palautetta
Ilmoita bugeista
Cuponline requires Javascript to function properly. Please check your browsers info-pages for information on how to enable javascript.
Otteluita
Ottelupäivä
perjantai 17 huhtikuuta (2015)
lauantai 18 huhtikuuta (2015)
sunnuntai 19 huhtikuuta (2015)
More filters
Luokka
F01/02
F03
F04
F99/00
P00
P01
P02
P03
P04
P05
P99
Ryhmä
F01/02-A
F01/02-B
F01/02-C
F03-A
F04-A
F99/00-A
F99/00-B
P00-A
P00-B
P01-A
P01-B
P02-A
P02-B
P02-C
P02-D
P03-A
P04-A
P05-A
P99-A
P99-B
Ottelumuoto
Ryhmä peli
Playoffit
Kenttä
Hagahallen
Höglundahallen
Njurundahallen
Skönsberg
Sporthallen A
Sporthallen B
Timrå Sporthall
Vibacke
#
Tid
Arena
Hemmalag
Bortalag
Resultat
19.4.2015
1018
Match om 5:e plats
P99
08:00
Sport A
tmp
SkogåsTrånsund IBK
Hammerdals IF
SkogåsTrånsund IBK vs Hammerdals IF
6
-
0
1019
Match om 3:e pris
P99
08:45
Sport A
tmp
IBF Säter
BK Sundsvall
IBF Säter vs BK Sundsvall
3
-
10
1020
FINAL
P99
09:30
Sport A
tmp
Jemtland IB
Timrå IBC
Jemtland IB vs Timrå IBC
6
-
10
1422
Match om 3:e pris
F99/00
10:40
Sport A
tmp
Ankarsvik BK
Obbola IK
Ankarsvik BK vs Obbola IK
3
-
1
1423
FINAL
F99/00
11:30
Sport A
tmp
Gullänget-Kroksta IBS
Sandåkern/Dalen
Gullänget-Kroksta IBS vs Sandåkern/Dalen
2
-
5
1126
Match om 3:e pris
P00
12:40
Sport A
tmp
SkogåsTrånsund IBK
Granlo BK
SkogåsTrånsund IBK vs Granlo BK
2
-
4
1127
FINAL
P00
13:30
Sport A
tmp
Ankarsvik BK
GUIF
Ankarsvik BK vs GUIF
5
-
2
1225
Match om 5:e plats
P01
14:45
Sport A
tmp
Ankarsvik BK
Wallviks IK
Ankarsvik BK vs Wallviks IK
5
-
3
1530
Match om 3:e pris
F01/02
15:30
Sport A
tmp
Ankarsvik BK
Ersmarks IK
Ankarsvik BK vs Ersmarks IK
3
-
4
1532
FINAL
F01/02
16:20
Sport A
tmp
Klockarbergets BK lag 1
Klockarbergets BK lag A
Klockarbergets BK lag 1 vs Klockarbergets BK lag A
3
-
2
Matchen pågår
Matchen ej påbörjad
Matchen slutförd
Tulosta
Cuponline-Partner
Annons
Cuponline-Partner
Ad