Cuponline uses cookies to improve the user experience
Lasīt vairāk
BEST IN WEST U12
Göta Traneberg IK
,
Hokejs
Stora Mossen/Bromma
Stora Mossen/Bromma
Hokejs
31 okt - 1 nov 2015
U12
Start
Informācija
Jaunumi
Noteikumi
Arēnas
Vecuma grupas / Apakšgrupas
Komandas
Spēles
Tabulas
Statistika
Language
Swedish (svenska)
Finnish (suomi)
Danish (danske)
Norwegian (norsk)
English
Czech (čeština)
Latvian (Latvijā)
Russian (русский)
About languages
Best In West U12, Helplan - Medel
BIW Vårcupen 2024
Best in West Tjejer
Best in West Tjejer
Best in west U10
U12 Lilla Resport Trophy '12
U11 Stockholm Trophy '13
Best In West U13
Best In West U12 helplan
Best In West U11 - Fullt
Best in West F16
Best In West
Best in West U13 - nivå medel
Best in West U13 - nivå lätt
Best in West U11
Best in West U12
Best in West U10
ants - Best in West - nivå medel
ants Best in West -nivå lätt
Best In West
GT Pucken
Best in West U12 Medel
Best in West U12 Lätt
Ekesiöö Best In West Medel
Ekesiöö Best In West Lätt
BEST IN WEST U12
BEST IN WEST U12
Göta 05 Invitational
Admin
Give feedback
Report bug
Cuponline requires Javascript to function properly. Please check your browsers info-pages for information on how to enable javascript.
Spēles
Spēles diena
sestdiena 31 oktobris (2015)
svētdiena 1 novembris (2015)
More filters
Vecuma grupa
U12
Apakšgrupa
Atlantic
Central
Metropolitan
Pacific
Spēles veids
Apakšgrupas spēle
Izslēgšanas spēles
Arēna
A Hallen
JM Hallen
#
Tid
Arena
Hemmalag
Bortalag
Resultat
01.11.2015
26
B-Kvart
U12
08:00
JM
Omgång
0
tmp
Djurgårdens IF
Lidingö Vikings HC
Djurgårdens IF vs Lidingö Vikings HC
8
-
1
28
B-Kvart
U12
09:00
JM
Omgång
0
tmp
Enköpings SK HK
Södertälje SK
Enköpings SK HK vs Södertälje SK
2
-
1
30
A-Kvart
U12
10:00
JM
Omgång
0
tmp
Huddinge IK
AIK
Huddinge IK vs AIK
1
-
4
32
Placering 13-16
U12
11:00
JM
Omgång
0
tmp
Spånga IS
Södertälje SK
Spånga IS vs Södertälje SK
2
-
5
34
B-Semi
U12
12:00
JM
Omgång
0
tmp
Åkers/Strängnäs HC
Enköpings SK HK
Åkers/Strängnäs HC vs Enköpings SK HK
1
-
4
36
A-Kvart
U12
13:00
JM
Omgång
0
tmp
Hässelby Kälvesta Hockey
Ekerö IK Hockey
Hässelby Kälvesta Hockey vs Ekerö IK Hockey
2
-
1
38
B 3:e Plats
U12
14:00
JM
Omgång
0
tmp
Djurgårdens IF
Åkers/Strängnäs HC
Djurgårdens IF vs Åkers/Strängnäs HC
5
-
3
40
A-Semi
U12
15:00
JM
Omgång
0
tmp
SDE Hockey
Hässelby Kälvesta Hockey
SDE Hockey vs Hässelby Kälvesta Hockey
3
-
5
41
placering 5-8
U12
16:00
JM
Omgång
0
tmp
Pirati Riga
Huddinge IK
Pirati Riga vs Huddinge IK
6
-
2
44
3:e Plats
U12
17:00
JM
Omgång
0
tmp
Norrtälje IK
SDE Hockey
Norrtälje IK vs SDE Hockey
9
-
2
Matchen pågår
Matchen ej påbörjad
Matchen slutförd
Drukāt
Cuponline-Partner
Annons
Cuponline-Partner
Ad