Cuponline käyttää evästeitä parantaakseen käyttäjän kokemusta.
Lue lisää
Umeå Floorball Festival 2015
Sport & Adventure
,
Salibandy
Umeå
Umeå
Salibandy
2 - 4 okt 2015
Pojkar & Flickor 1999-2007
Etusivu
Info
Uutiset
Sääntöjä
Kenttiä
Luokkia / Ryhmiä
Joukkueita
Otteluita
Taulukot
Tilastoja
Language
Swedish (svenska)
Finnish (suomi)
Danish (danske)
Norwegian (norsk)
English
Czech (čeština)
Latvian (Latvijā)
Russian (русский)
About languages
Högakustenspelen
Paradiscupen 2019
Innebandyligan
Innebandyligan
Ankarspelen 2017
Sportklubben
Slaget om Norrland
Klasskampen 2016
Ankarspelen 2016
Piratligan 15/16
Umeå Floorball Festival 2015
Ankarspelen 2015
Klasskampen
Piratligan
Umeå Floorball Festival
Ankarspelen
Piratligan
Ankarspelen 2013
Intersport Cup
Piratligan
Ankarspelen 2012
Klasskampen
Piratligan
Ankarspelen 2011
Piratligan
Admin
Anna palautetta
Ilmoita bugeista
Cuponline requires Javascript to function properly. Please check your browsers info-pages for information on how to enable javascript.
Otteluita
Ottelupäivä
perjantai 2 lokakuuta (2015)
lauantai 3 lokakuuta (2015)
sunnuntai 4 lokakuuta (2015)
More filters
Luokka
F01
F02
F03
F04/F05
F06
F99/00
P00
P01
P02
P03
P04
P05
P06
P07
P99
Ryhmä
F01-A
F02-A
F02-B
F03-A
F03-B
F03-C
F04/05-A
F06-A
F99/00-A
F99/00-B
F99/00-C
P00-A
P00-B
P00-C
P01-A
P01-B
P01-C
P01-D
P02-A
P02-B
P02-C
P03-A
P03-B
P04-A
P05-A
P06-A
P07-A
P99-A
Ottelumuoto
Ryhmä peli
Playoffit
Kenttä
Elofssonhallen
Ersängshallen
Musköten Idrotshall
Nolia Väst
Nolia Öst
Sjöfruhallen
Sporthushallen
UDOMiNATE Arena
Umeå Energi Arena Väst
Umeå Energi Arena Öst
Vildmannahallen
#
Tid
Arena
Hemmalag
Bortalag
Resultat
4.10.2015
1323
B-Semifinal 1
P02
08:00
Vild
tmp
Sundsvall City IBC Orange
Gamla Stan IBK
Sundsvall City IBC Orange vs Gamla Stan IBK
0
-
5
1324
B-Semifinal 2
P02
08:45
Vild
tmp
FB Hurrican Karlovy Vary
GUIF Tomtebo
FB Hurrican Karlovy Vary vs GUIF Tomtebo
4
-
1
1414
Semifinal 1
P03
09:30
Vild
tmp
Gullänget-Kroksta IBS
Umeå City IBF
Gullänget-Kroksta IBS vs Umeå City IBF
2
-
3
2013
Semifinal 1
F02
10:15
Vild
tmp
IKSU
Team Kalix Innebandy
IKSU vs Team Kalix Innebandy
3
-
1
2125
Semifinal 1
F03
11:00
Vild
tmp
Gullänget-Kroksta IBS
Jäbo IK
Gullänget-Kroksta IBS vs Jäbo IK
0
-
2
1327
Match om 7:e plats
P02
12:00
Vild
tmp
Sundsvall City IBC Orange
GUIF Tomtebo
Sundsvall City IBC Orange vs GUIF Tomtebo
0
-
1
2015
Plac.match 1
F02
12:45
Vild
tmp
Sävar IBF/Täfteå IK
Skellefteå IBK
Sävar IBF/Täfteå IK vs Skellefteå IBK
4
-
3
1331
Plac.match 1
P02
13:30
Vild
tmp
KAIS Mora IF
IBF Dalen 02/03 Vit
KAIS Mora IF vs IBF Dalen 02/03 Vit
6
-
1
2016
Plac.match 2
F02
14:15
Vild
tmp
Skellefteå IBK
IBF Dalen
Skellefteå IBK vs IBF Dalen
2
-
4
1332
Plac.match 2
P02
15:00
Vild
tmp
IBF Dalen 02/03 Vit
Sundsvall City IBC Svart
IBF Dalen 02/03 Vit vs Sundsvall City IBC Svart
0
-
1
2019
Plac.match 3
F02
15:45
Vild
tmp
IBF Dalen
Sävar IBF/Täfteå IK
IBF Dalen vs Sävar IBF/Täfteå IK
0
-
1
1333
Plac.match 3
P02
16:30
Vild
tmp
Sundsvall City IBC Svart
KAIS Mora IF
Sundsvall City IBC Svart vs KAIS Mora IF
0
-
0
Matchen pågår
Matchen ej påbörjad
Matchen slutförd
Tulosta
Cuponline-Partner
Annons
Cuponline-Partner
Ad