Cuponline käyttää evästeitä parantaakseen käyttäjän kokemusta.
Lue lisää
Trekungacupen 2015
Kungälv Hockey
,
Jääkiekko
Kungälv
Kungälv
Jääkiekko
27-29 mars 2015
U 13
Etusivu
Info
Uutiset
Sääntöjä
Kenttiä
Luokkia / Ryhmiä
Joukkueita
Otteluita
Taulukot
Tilastoja
Language
Swedish (svenska)
Finnish (suomi)
Danish (danske)
Norwegian (norsk)
English
Czech (čeština)
Latvian (Latvijā)
Russian (русский)
About languages
Trekunga Cupen U12
Lilla Trekunga Cup U11
Lilla Trekungacupen
Trekungacupen U13
Trekungacupen
Lilla Trekunga Cup U10
Trekungacupen U12
Trekungacupen U11
Trekungacupen U-10
Trekunga Cupen
Trekunga cupen
Trekungacupen
Trekunga Septembercup U11
Trekungacupen
Trekunga Septembercup U11
Trekungacupen 2019
Trekunga Septembercup U10
Lilla Trekungacupen U12 2018
Trekungacupen U13 2018
Trekunga Septembercup U-11
Trekunga Septembercup
Trekungacupen 2017
Lilla Trekunga Septembercup 2016 U11
Lilla Trekunga Septembercup 2016 U10
Trekunga J18 Juniorcup 2016
Lilla Trekunga Cup 2016
Trekunga Cup 2016
Lilla Trekunga Septembercup 2015
Trekunga Septembercup U-10
Lilla Trekunga Cup 2015
Trekungacupen 2015
Trekunga Septembercup U11
Trekunga Septembercup U10
TreKunga Junior Cup
Lilla Trekungacup 2014
Trekunga Cupen 2014
Trekunga September Cup 2013 U11
Trekunga Septembercup U10
TreKunga Junior Cup
Enervit Cup
Trekunga Cup
Trekungacupen 2012
West Coast Tournament
Kungälv minicup
Admin
Anna palautetta
Ilmoita bugeista
Cuponline requires Javascript to function properly. Please check your browsers info-pages for information on how to enable javascript.
Sponsori
Life Kungälv
Otteluita
Ottelupäivä
perjantai 27 maaliskuuta (2015)
lauantai 28 maaliskuuta (2015)
sunnuntai 29 maaliskuuta (2015)
More filters
Luokka
U13
Ryhmä
East
West
Ottelumuoto
Ryhmä peli
Playoffit
Kenttä
Oasen
#
Cas
Aréna
Domácí mužstvo
Hostující mužstvo
Výsledek
29.3.2015
23
Placeringsmatch
U13
08:00
OAS
Kolo
0
tmp
IHK Sparta Sarpsborg Hvit
IHK Sparta Sarpsborg Blå
IHK Sparta Sarpsborg Hvit vs IHK Sparta Sarpsborg Blå
2
-
1
SO
24
Placeringsmatch
U13
09:10
OAS
Kolo
0
tmp
Järnbrotts HK
Linköpings HC Vit
Järnbrotts HK vs Linköpings HC Vit
2
-
7
25
Semifinal
U13
10:20
OAS
Kolo
0
tmp
Linköpings HC Blå
Manglerud Star Hockeyteam
Linköpings HC Blå vs Manglerud Star Hockeyteam
1
-
0
26
Semifinal
U13
11:30
OAS
Kolo
0
tmp
Lerums BK
Kungälvs IK
Lerums BK vs Kungälvs IK
1
-
2
27
C-final
U13
12:40
OAS
Kolo
0
tmp
Forshaga IF
Nässjö HC
Forshaga IF vs Nässjö HC
2
-
0
28
E-final
U13
14:05
OAS
Kolo
0
tmp
IHK Sparta Sarpsborg Blå
Järnbrotts HK
IHK Sparta Sarpsborg Blå vs Järnbrotts HK
6
-
2
29
D-final
U13
15:10
OAS
Kolo
0
tmp
IHK Sparta Sarpsborg Hvit
Linköpings HC Vit
IHK Sparta Sarpsborg Hvit vs Linköpings HC Vit
1
-
7
30
B-final
U13
16:05
OAS
Kolo
0
tmp
Manglerud Star Hockeyteam
Lerums BK
Manglerud Star Hockeyteam vs Lerums BK
3
-
2
SO
31
Final
U13
17:20
OAS
Kolo
0
tmp
Linköpings HC Blå
Kungälvs IK
Linköpings HC Blå vs Kungälvs IK
0
-
1
Utkání probíhá
Utkání nezačato
Utkání odehráno
Tulosta
Goopy
Cuponline-Partner
Annons
Cuponline-Partner
Ad