Cuponline käyttää evästeitä parantaakseen käyttäjän kokemusta.
Lue lisää
Team Sportia Cup 2014
Hille/Åbyggeby IK
,
Jääkiekko
Gävle
Gävle
Jääkiekko
27 - 29 dec 2014
U10 - U12
Etusivu
Info
Uutiset
Sääntöjä
Kenttiä
Luokkia / Ryhmiä
Joukkueita
Otteluita
Taulukot
Tilastoja
Language
Swedish (svenska)
Finnish (suomi)
Danish (danske)
Norwegian (norsk)
English
Czech (čeština)
Latvian (Latvijā)
Russian (русский)
About languages
Team Sportia Cup 2024
Team Sportia Cup 2024 (2013)
Team Sportia Cup 2023
Team Sportia CUP
Team Sportia Cup
Team Sportia Cup U11
Team Sportia Cup 2022 U12
Team Sportia Cup 2021 -U10
Team Sportia Cup 2021 -U11
Team Sportia Cup
Team Sportia Cup 2021 U12 (INSTÄLLD)
Team Sportia Cup 2020 -U10
Team Sportia Cup 2020 -U11
Testebo Classic
Team Sportia Cup 2019 -U10
Team Sportia Cup 2019 U11
Team Sportia Cup 2019 -U12
Team Gävle Mellandags cup
Testebo Classic 2019
Team Sportia Cup 2018 - U10 (Träningsmatchturnering)
Fastighetsbyråns mellandagscup
Team Sportia Cup 2018 - U11
Team Sportia Cup 2018 - U12
Testebo Classic
Team Sportia Cup 2017 - U10
Team Sportia Cup 2017 - U11
Team Sportia Cup 2017 - U12
Team Sportia Cup 2016 - U10
Team Sportia Cup 2016 - U12
Team Sportia Cup 2016 - U11
Team Sportia Cup 2015
Team Sportia Cup 2014
Testebo Hockey Challenge 2014
Team Sportia Cup 2013
Team Sportia XL-Cup U10
Team Sportia XL-Cup U11
Team Sportia XL-Cup U12
Admin
Anna palautetta
Ilmoita bugeista
Cuponline requires Javascript to function properly. Please check your browsers info-pages for information on how to enable javascript.
Ottelu #6
sunnuntai 28 joulukuuta 14.30
Hudiksvalls HC vs Surahammars IF
Testebovallen
Testebovallen
HHC
Hudiksvalls HC
4
-
3
(2-2, 2-1)
SIF
Surahammars IF
Luokka: U11, Ryhmä:
U11-B,
Kenttä:
Testebovallen,
Laukaukset: 15 - 20 (10-10, 5-10)
Live Popup
http://www.cuponline.se/gameView.aspx?cupid=9404&gameid=137243&lc=fi
Lopeta
L. Engström
14:41
CHARG
2 min
F. Langer
14:25
4
- 3
L. Halvarsson
13:05
TRIP
2 min
E. Müller
08:15
3
- 3
T. Lindgren
05:57
KNEE
2 min
W. Käck
05:24
KNEE
2 min
W. Ekman Cederborg
K. Udd
03:51
2 -
3
N. Zederfeldt
00:00
TRIP
2 min
Period 2
E. Müller
L. Holmsten
14:11
2
- 2
H. Nordström
13:57
1 -
2
F. Langer
09:59
TRIP
2 min
T. Lindgren
07:24
HOOK
2 min
A. Pettersson
L. Engström
05:57
1 -
1
E. Müller
04:11
1
- 0
Aloita
Cuponline-Partner
Annons
Cuponline-Partner
Ad