Cuponline käyttää evästeitä parantaakseen käyttäjän kokemusta.
Lue lisää
Riga Cup 2015 U-13 & U-15
EITC Tournaments
,
Jääkiekko
Riga - Latvia
Riga - Latvia
Jääkiekko
3 - 6 apr 2015
U-13 & U-15
Etusivu
Info
Uutiset
Sääntöjä
Kenttiä
Luokkia / Ryhmiä
Signup form
Joukkueita
Otteluita
Taulukot
Tilastoja
Galleria
Language
Swedish (svenska)
Finnish (suomi)
Danish (danske)
Norwegian (norsk)
English
Czech (čeština)
Latvian (Latvijā)
Russian (русский)
About languages
UITHOF Cup
Riga Cup 2017 U-10 & U-11
Riga Cup 2017 U-14 Division I & II
Riga Cup 2017 U-13 & U-15
Riga Cup 2017 U-16 & U-18
Riga Cup 2017 U-12
Eitech cup
Riga Cup 2016 U-10 & U-11
Riga Cup 2016 U-14 Division I & II
Riga Cup 2016 U-16 & U-18
Riga Cup 2016 U-12
Riga Cup 2016 U-13 & U-15
Riga Cup 2015 U-10 & U-11
Riga Cup 2015 U-14 Division I & II
Riga Cup 2015 U-16 & U-18
Riga Cup 2015 U-13 & U-15
Riga Cup 2015 U-12
RIGA CUP 2014 U-10 & U-11
RIGA CUP 2014 U-13 & U-15
RIGA CUP 2014 U-16
RIGA CUP 2014 U-14 & U-18
RIGA CUP 2014 U-12
RIGA CUP 2013 U-10 & U-11
RIGA CUP 2013 U-16
RIGA CUP 2013 U-14
RIGA CUP 2013 U-12 & U-18
RIGA CUP 2013 U-13 & U-15
Riga Cup 2012 U-10 (-02)
Riga Cup 2012 U-18 (-94)
Riga Cup 2012 U-11 (-01)
Riga Cup 2012 U-14 (-98)
Riga Cup 2012 U-16 (-96)
Riga Cup 2012 U-13 (-99)
Riga Cup 2012 U-15 (-97)
Riga Cup 2012 U-12 (-00)
WOLVES CUP
Admin
Anna palautetta
Ilmoita bugeista
Cuponline requires Javascript to function properly. Please check your browsers info-pages for information on how to enable javascript.
Ottelu #81
lauantai 04 huhtikuuta 11.30
H.C. Shakhtar Soligorsk02 vs Valerenga I.F.
Volvo Arena A
Volvo Arena A
H.C. Shakhtar Soligorsk02
H.C. Shakhtar Soligorsk02
5
-
2
(1-1,3-0,1-1)
Valerenga I.F.
Valerenga I.F.
Luokka: U-13, Ryhmä:
U-13A,
Kenttä:
Volvo Arena A,
Laukaukset: 0 - 0 50, Tuomarit: Alexander Fabricius, Victor Eriksson, Nadezda Gavrilova
Live Popup
http://www.cuponline.se/gameView.aspx?cupid=7026&gameid=149178&lc=fi
Lopeta
C. Finstad
D. Johansen
43:53
5 -
2
L. Johansen Halmrast
39:39
DELAY
2 min
A. Palchyk
M. Novik
36:54
5
- 1
L. Johansen Halmrast
34:50
CROSS
2 min
D. Maiseichanka
32:43
CROSS
2 min
Period 3
P. Rimstad
28:51
UN-SP
10 min
P. Rimstad
28:51
CHE-H
2 min
A. Palchyk
M. Trubitsyn
27:45
4
- 1
L. Johansen Halmrast
27:20
INTRF
2 min
A. Palchyk
20:23
3
- 1
K. Kamarouski
A. Palchyk
15:39
2
- 1
Period 2
F. Rødberg
12:35
1 -
1
K. Kamarouski
07:05
TRIP
2 min
K. Kamarouski
M. Trubitsyn
03:37
1
- 0
K. Kamarouski
00:25
HOOK
2 min
Aloita
Cuponline-Partner
Annons
Cuponline-Partner
Ad