Cuponline käyttää evästeitä parantaakseen käyttäjän kokemusta.
Lue lisää
Ekosport Cup (U16)
Borlänge HF
,
Jääkiekko
Borlänge
Borlänge
Jääkiekko
22 - 24 aug 2014
U16
Etusivu
Info
Uutiset
Sääntöjä
Kenttiä
Luokkia / Ryhmiä
Joukkueita
Otteluita
Taulukot
Tilastoja
Language
Swedish (svenska)
Finnish (suomi)
Danish (danske)
Norwegian (norsk)
English
Czech (čeština)
Latvian (Latvijā)
Russian (русский)
About languages
Borlänge Hockey Cup
BHF U12 Cup
BHF U10 Cup
BHF U11 Cup
BHF U15 Trophy
Borlänge Hockey Cup (U14)
BHF U13 Trophy
BHF U11 Trophy
BHF U10 Trophy
BHF J18 Trophy
BHF U13 Trophy
Villa Ventilation U11 Trophy
Curmitis U12 Trophy
Borlänge Hockey Cup
Västerdala Tak U10 Trophy
BHF U10 Trophy
BHF U16 Trophy
BHF U11 Trophy
Borlänge Hockey Cup
NRC TROPHY U13
NRC Trophy U10
NRC TROPHY U11
NRC TROPHY U12
Borlänge Hockey Cup
NRC TROPHY U11
NRC TROPHY U10
NRC TROPHY U13
NRC TROPHY U12
Borlänge Hockey Cup
Fiskarhedenvillan Cup-U12
BHF U10 Cup
SBB Cup U11
BHF U13 Cup
BHF U16 CUP
Gustafskorv cupen (-U14)
BHF U10 Cup
Hockey Homes U11 Cup
BHF U12 Cup
BHF U13 Cup
BHF U16 Cup
Borlänge Hockey Cup (U14)
Borlänge J18 Cup
Viktor Mårtenssons U11 Cup
Polfärskt U12 Cup
Isolerab Cup (U13)
Ekosport Cup (U16)
ICA MAXI CUP U-12
ICA MAXI CUP U-13
ICA MAXI CUP U-11
ICA MAXI CUP U-12
ICA MAXI CUP U-13
Borlänge U14 cup
Carlia Bil CUP
Admin
Anna palautetta
Ilmoita bugeista
Cuponline requires Javascript to function properly. Please check your browsers info-pages for information on how to enable javascript.
Ottelu #23
sunnuntai 24 elokuuta 15.30
Manglerud Star (Norge) vs Borlänge HF 1
Borlänge Ishall
Borlänge Ishall
MS
Manglerud Star (Norge)
9
-
0
BHF 1
Borlänge HF 1
Luokka: U16, Kenttä:
Borlänge Ishall,
Laukaukset: 34 - 22 (17-5,17-17) Placering 3-4,
Live Popup
http://www.cuponline.se/gameView.aspx?cupid=6891&gameid=124549&lc=fi
Lopeta
M. Trygg
J. Lunde Hermansen
18:21
9
- 0
A. Sunsbarm
T. Auren
P. Birkheim Andersen
17:19
8
- 0
J. Lunde Hermansen
A. Egidius
14:53
7
- 0
T. Auren
14:44
6
- 0
P. Birkheim Andersen
13:43
TRIP
2 min
S. Lindseth
J. Lunde Hermansen
A. Flugind Gran
11:47
5
- 0
B. Lund Hansen
11:19
ABUSE
10 min
B. Lund Hansen
11:19
ROUGH
2 min
C. Larsson-Lindgren
11:19
CHARG
2 min
A. Flugind Gran
04:56
CROSS
2 min
J. Johansen
04:53
ROUGH
20 min
J. Johansen
04:53
ROUGH
5 min
J. Lunde Hermansen
T. Auren
A. Egidius
04:09
4
- 0
Period 2
J. Hafsmoe
M. Sørflaten Wahl
T. Auren
19:23
3
- 0
J. Hedberg
18:07
TRIP
2 min
T. Auren
R. Khanal
A. Rise Moe
15:55
2
- 0
T. Auren
12:28
TRIP
2 min
C. Larsson-Lindgren
12:15
INTRF
2 min
M. Sørflaten Wahl
10:40
CROSS
2 min
J. Lunde Hermansen
04:34
1
- 0
B. Redzic
04:03
TRIP
2 min
W. Johansson
03:00
HOOK
2 min
Aloita
Cuponline-Partner
Annons
Cuponline-Partner
Ad