Cuponline käyttää evästeitä parantaakseen käyttäjän kokemusta.
Lue lisää
SDE U15 Specialcup 2014 (AAA)
SDE Hockeyförening
,
Jääkiekko
Enebybergs ishall/Stora Mossens ishall
Enebybergs ishall/Stora Mossens ishall
Jääkiekko
24 - 27 apr 2014
U15
Etusivu
Info
Uutiset
Sääntöjä
Kenttiä
Luokkia / Ryhmiä
Joukkueita
Otteluita
Taulukot
Tilastoja
Language
Swedish (svenska)
Finnish (suomi)
Danish (danske)
Norwegian (norsk)
English
Czech (čeština)
Latvian (Latvijā)
Russian (русский)
About languages
SDE Winter Classic
SDE Winter Classic
PSS Winter Classics 2020
Vässlacupen
Winter Classic
SDE Hockeycup Flickor AZ
SDE team 06 Vårcup
SDE Hockeycup för Flickor B
Deli Italia Cup
SDE Hockey Team 04 Invitational cup
SDE Team 04 Invitational Cup 2015
HavsVidden Cup 2015
SDE U15 Specialcup 2014 (AAA)
SDE Hockey Cup 2014
SDE U14 Specialcup (AAA)
Stockholm Spring Cup U14 (medelsvår)
Stockholm Spring Cup U12 2013
Stockholm Spring Cup U11 2013
SelStor Cup 2013
Selstor Cup
Stockholm Spring Cup U11
Stockholm Spring Cup U13/U12
Stockholm Spring Cup 2012 U13 svår
SDE Höstcup 2011
SDE Höstcup 2011
Monrad´s Cup 2011
Tiger Balsam Cup
SDEANLEY CUP 2010
SDE Trophy 2009
SDE Trophy 2008
Admin
Anna palautetta
Ilmoita bugeista
Cuponline requires Javascript to function properly. Please check your browsers info-pages for information on how to enable javascript.
Ottelu #15
sunnuntai 27 huhtikuuta 10.30
Djurgårdens IF vs Huddinge IK
Enebyberg
Enebyberg
DIF
Djurgårdens IF
12
-
1
(3-0,3-0,6-1)
HIK
Huddinge IK
Luokka: U15, Ryhmä:
SDE U15 Specialcup (AAA),
Kenttä:
Enebyberg,
Laukaukset: 48 - 36 (16-11,17-14,15-11)
Live Popup
http://www.cuponline.se/gameView.aspx?cupid=6767&gameid=111481&lc=fi
Lopeta
S. Tellström-Jovicic 99
19:49
SLASH
2 min
14 E. Svartbro
20 M. Spjuth
19 W. Wiå
19:42
12
- 1
A. Södergren 96
17:57
SLASH
2 min
17 G. Klingström
6 A. Bergvik
14 E. Svartbro
16:58
11
- 1
R. Frödén 71
A. Södergren 96
15:08
10 -
1
5 J. Asplund
14:12
10
- 0
H. Stille 66
13:12
GA-MI
10 min
S. Tellström-Jovicic 99
13:12
HI-ST
2 min
P. Holmqvist 24
12:24
ELBOW
2 min
N. Frödén 67
08:01
ABUSE
10 min
H. Stille 66
08:01
HI-ST
2 min
24 A. Sandquist
04:25
KNEE
20 min
24 A. Sandquist
04:25
KNEE
5 min
12 C. Hoffmann
03:32
INTRF
2 min
8 L. Ribbestad
9 N. Puikkonen
01:49
9
- 0
00:26
Timeout
12 C. Hoffmann
00:26
8
- 0
21 C. Bäcklin Neijnes
00:19
7
- 0
Period 3
T. Wetterström 27
15:55
ABUSE
10 min
8 L. Ribbestad
15:55
CHARG
2 min
L. Eklöf 18
11:44
HOOK
2 min
9 N. Puikkonen
09:24
6
- 0
12 C. Hoffmann
08:57
TRIP
2 min
5 J. Asplund
07:30
CROSS
2 min
7 P. Björkman
06:56
BODY-CH
2 min
17 G. Klingström
9 N. Puikkonen
03:08
5
- 0
A. Södergren 96
02:16
SLASH
2 min
18 S. Johansson
9 N. Puikkonen
01:22
4
- 0
S. Tellström-Jovicic 99
00:20
TRIP
Period 2
17 G. Klingström
12 C. Hoffmann
16:15
3
- 0
21 C. Bäcklin Neijnes
5 J. Asplund
12 C. Hoffmann
15:09
2
- 0
L. Gustafsson 6
15:01
HANDL-P
2 min
8 L. Ribbestad
24 A. Sandquist
9 N. Puikkonen
10:24
1
- 0
S. Hedén 97
04:30
HI-ST
2 min
24 A. Sandquist
04:30
HI-ST
2 min
18 S. Johansson
03:06
HOOK
2 min
Aloita
Cuponline-Partner
Annons
Cuponline-Partner
Ad