Cuponline käyttää evästeitä parantaakseen käyttäjän kokemusta.
Lue lisää
Sports 4All Trophy
Nyköpings Hockey
,
Jääkiekko
Nyköping
Nyköping
Jääkiekko
1-3 okt 2010
U16
Etusivu
Info
Uutiset
Sääntöjä
Kenttiä
Luokkia / Ryhmiä
Signup form
Joukkueita
Otteluita
Taulukot
Tilastoja
Galleria
Language
Swedish (svenska)
Finnish (suomi)
Danish (danske)
Norwegian (norsk)
English
Czech (čeština)
Latvian (Latvijā)
Russian (русский)
About languages
Rosvalla Gästabuds Cup U16
Rosvalla Gästabuds Cup U14
Sports4all Cup U16
Sports4all Cup U15
Sports4all Cup U14
Sports4all Cup U13
Sports4all Cup U12
Sports4all Cup U11
Sports4all Cup U9
Sports4all Cup U10
NH/Peab Cup U16, 2013
NH/Peab Cup U15, 2013
NH/Peab Cup U14, 2013
NH/Peab Cup U13, 2013
NH/Peab Cup U12, 2013
NH/Peab Cup U9, 2013
NH/Peab Cup U10, 2013
NH/Peab Cup U11, 2012
NH/Peab Cup U16 2012
NH/Peab Cup U15 2012
NH/Peab Cup U14 2012
NH/Peab Cup U13 2012
NH/Peab Cup U12 2012
NH/Peab Cup U11 2012
NH/Peab Cup U9 2011
NH/Peab Cup U10 2011
Peab Cup U16 2011
Peab Cup U15 2011
Peab Cup U14 2011
Peab Cup U13 2011
Peab Cup U12 2011
Peab Cup U11 2011
Peab Cup U10 2011
Peab Cup U9 2011
Sports 4All Trophy
Peab Cup U16 2010
Peab Cup U15 2010
Peab Cup U14 2010
Peab Cup U13 2010
Peab Cup U12 2010
Peab Cup U11 2010
Admin
Anna palautetta
Ilmoita bugeista
Cuponline requires Javascript to function properly. Please check your browsers info-pages for information on how to enable javascript.
Ottelu #18
sunnuntai 03 lokakuuta 09.00
AIK vs Manglerud Stars
Lilla Hallen
Lilla Hallen
AIK
AIK
4
-
3
(1-3,3-0)
Manglerud Stars
Manglerud Stars
Luokka: U16, Kenttä:
Lilla Hallen,
Laukaukset: 39 - 30 (25-13,14-17)
Live Popup
http://www.cuponline.se/gameView.aspx?cupid=557&gameid=19855&lc=fi
Lopeta
H. Sondre
27:22
TRIP
2 min
F. Hultin
25:02
HOOK
2 min
R. Palmgren
21:33
HOLD
2 min
E. Malm
C. Orbert
J. Lundmark
21:04
4
- 3
M. Sander Glesåen A
17:34
SLASH
2 min
F. Magnus
13:22
SLASH
2 min
R. Kronstrand
F. Johansson
D. Folke
11:09
3
- 3
C. Orbert
09:16
2
- 3
F. Hultin
08:14
HOLD
2 min
M. Sander Glesåen A
03:20
HOOK
2 min
Period 2
E. Siyabonga
25:40
TRIP
2 min
F. Magnus
A. Niklas
23:17
1 -
3
H. Mats Aleksander C
16:39
KNEE
2 min
S. Christer
H. Joachim A
15:10
1 -
2
F. Magnus
H. Mats Aleksander C
13:33
1 -
1
R. Palmgren
12:53
HOOK
2 min
R. Kronstrand
09:24
INTRF
2 min
J. Lundmark
C. Orbert
03:22
1
- 0
Aloita
Cuponline-Partner
Annons
Cuponline-Partner
Ad