Cuponline käyttää evästeitä parantaakseen käyttäjän kokemusta.
Lue lisää
RIGA CUP 2014 U-14 & U-18
EITC Tournaments
,
Jääkiekko
RIGA - LATVIA
RIGA - LATVIA
Jääkiekko
4 - 6 apr 2014
U-14 & U-18
Etusivu
Info
Uutiset
Sääntöjä
Kenttiä
Luokkia / Ryhmiä
Signup form
Joukkueita
Otteluita
Taulukot
Tilastoja
Galleria
Language
Swedish (svenska)
Finnish (suomi)
Danish (danske)
Norwegian (norsk)
English
Czech (čeština)
Latvian (Latvijā)
Russian (русский)
About languages
UITHOF Cup
Riga Cup 2017 U-10 & U-11
Riga Cup 2017 U-14 Division I & II
Riga Cup 2017 U-13 & U-15
Riga Cup 2017 U-16 & U-18
Riga Cup 2017 U-12
Eitech cup
Riga Cup 2016 U-10 & U-11
Riga Cup 2016 U-14 Division I & II
Riga Cup 2016 U-16 & U-18
Riga Cup 2016 U-12
Riga Cup 2016 U-13 & U-15
Riga Cup 2015 U-10 & U-11
Riga Cup 2015 U-14 Division I & II
Riga Cup 2015 U-16 & U-18
Riga Cup 2015 U-13 & U-15
Riga Cup 2015 U-12
RIGA CUP 2014 U-10 & U-11
RIGA CUP 2014 U-13 & U-15
RIGA CUP 2014 U-16
RIGA CUP 2014 U-14 & U-18
RIGA CUP 2014 U-12
RIGA CUP 2013 U-10 & U-11
RIGA CUP 2013 U-16
RIGA CUP 2013 U-14
RIGA CUP 2013 U-12 & U-18
RIGA CUP 2013 U-13 & U-15
Riga Cup 2012 U-10 (-02)
Riga Cup 2012 U-18 (-94)
Riga Cup 2012 U-11 (-01)
Riga Cup 2012 U-14 (-98)
Riga Cup 2012 U-16 (-96)
Riga Cup 2012 U-13 (-99)
Riga Cup 2012 U-15 (-97)
Riga Cup 2012 U-12 (-00)
WOLVES CUP
Admin
Anna palautetta
Ilmoita bugeista
Cuponline requires Javascript to function properly. Please check your browsers info-pages for information on how to enable javascript.
Ottelu #18
perjantai 04 huhtikuuta 11.00
PHC/MAIF/OHF vs Effort Sport
Inbox Arena
Inbox Arena
PHC/MAIF/OHF
PHC/MAIF/OHF
1
-
5
(0-1, 0-3, 1-1)
Effort Sport
Effort Sport
Luokka: U-18, Ryhmä:
U-18B,
Kenttä:
Inbox Arena,
Laukaukset: 0 - 0 4, Tuomarit: Vadims Adonevs, Aleksandrs Kalinins
Live Popup
http://www.cuponline.se/gameView.aspx?cupid=4883&gameid=110969&lc=fi
Lopeta
F. Olle
H. Jonathan (99)
44:45
1
- 5
S. Ingus
44:21
CROSS
2 min
S. Pauls
44:21
SLASH
2 min
S. Alfons
43:00
INTRF
2 min
A. Nikita
38:49
ROUGH
2 min
R. Krisjanis
31:05
0 -
5
Period 3
A. Oskar (6)
29:42
UN-SP
10 min
A. Oskar (6)
29:42
CHE-H
2 min
K. Markus
27:01
INTRF
2 min
R. Krisjanis
23:49
INTRF
2 min
N. Vladislavs
K. Niks
20:22
0 -
4
H. Arturs
V. Vlads
S. Pauls
19:03
0 -
3
N. Vladislavs
P. Rihards
15:59
0 -
2
Period 2
K. Markus
S. Ingus
V. Vlads
11:03
0 -
1
F. Olle
06:48
TRIP
2 min
A. Nikita
03:47
HOLD
2 min
M. Emil
01:05
HOOK
2 min
Aloita
Cuponline-Partner
Annons
Cuponline-Partner
Ad