Cuponline käyttää evästeitä parantaakseen käyttäjän kokemusta.
Lue lisää
RIGA CUP 2014 U-13 & U-15
EITC Tournaments
,
Jääkiekko
RIGA - LATVIA
RIGA - LATVIA
Jääkiekko
18 - 21 apr 2014
U-13 & U-15
Etusivu
Info
Uutiset
Sääntöjä
Kenttiä
Luokkia / Ryhmiä
Signup form
Joukkueita
Otteluita
Taulukot
Tilastoja
Galleria
Language
Swedish (svenska)
Finnish (suomi)
Danish (danske)
Norwegian (norsk)
English
Czech (čeština)
Latvian (Latvijā)
Russian (русский)
About languages
UITHOF Cup
Riga Cup 2017 U-10 & U-11
Riga Cup 2017 U-14 Division I & II
Riga Cup 2017 U-13 & U-15
Riga Cup 2017 U-16 & U-18
Riga Cup 2017 U-12
Eitech cup
Riga Cup 2016 U-10 & U-11
Riga Cup 2016 U-14 Division I & II
Riga Cup 2016 U-16 & U-18
Riga Cup 2016 U-12
Riga Cup 2016 U-13 & U-15
Riga Cup 2015 U-10 & U-11
Riga Cup 2015 U-14 Division I & II
Riga Cup 2015 U-16 & U-18
Riga Cup 2015 U-13 & U-15
Riga Cup 2015 U-12
RIGA CUP 2014 U-10 & U-11
RIGA CUP 2014 U-13 & U-15
RIGA CUP 2014 U-16
RIGA CUP 2014 U-14 & U-18
RIGA CUP 2014 U-12
RIGA CUP 2013 U-10 & U-11
RIGA CUP 2013 U-16
RIGA CUP 2013 U-14
RIGA CUP 2013 U-12 & U-18
RIGA CUP 2013 U-13 & U-15
Riga Cup 2012 U-10 (-02)
Riga Cup 2012 U-18 (-94)
Riga Cup 2012 U-11 (-01)
Riga Cup 2012 U-14 (-98)
Riga Cup 2012 U-16 (-96)
Riga Cup 2012 U-13 (-99)
Riga Cup 2012 U-15 (-97)
Riga Cup 2012 U-12 (-00)
WOLVES CUP
Admin
Anna palautetta
Ilmoita bugeista
Cuponline requires Javascript to function properly. Please check your browsers info-pages for information on how to enable javascript.
Ottelu #200
maanantai 21 huhtikuuta 11.15
H.C. Siber vs S.K. Riga
Volvo Arena A
Volvo Arena A
H.C. Siber
H.C. Siber
2
-
3
SO
(1-2, 0-0, 1-0, 0-1)
S.K. Riga
S.K. Riga
Luokka: U-15, Kenttä:
Volvo Arena A,
Laukaukset: 0 - 0 108, Tuomarit: Pontus Sjoberg, Johan Granath, Nadezda Gavrilova
Live Popup
http://www.cuponline.se/gameView.aspx?cupid=4881&gameid=107213&lc=fi
Lopeta
S. Deniss "C"
45:00
2 -
3
Penalty Shots
44:25
Timeout
L. Konstantin
39:11
BOARD
2 min
K. Igor
35:04
2
- 2
Period 3
S. Alexander
22:43
SLASH
2 min
Period 2
K. Igor
13:40
CROSS
2 min
L. Karlis Gustavs
12:25
TRIP
2 min
P. Roman
08:05
TRIP
2 min
S. Ivan
05:17
CLIP
2 min
S. Sandis
03:44
1 -
2
K. Igor
03:36
HOLD
2 min
B. Daniels
K. Niks "A"
02:30
1 -
1
S. Ivan
L. Konstantin
01:36
1
- 0
00:00
Team H.C. Siber GK - No 35 Veyber Artur, Team S.K. Riga GK - No 30 Rauza Niklavs
Aloita
Cuponline-Partner
Annons
Cuponline-Partner
Ad