Cuponline använder cookies
Läs mer
Reebok Folke Filbyter Cup
Linköping HC
,
Ishockey
Linköping
Linköping
Ishockey
25 - 27 okt 2013
U15
Start
Information
Nyheter
Regler
Arenor
Klasser / Grupper
Lag
Matcher
Tabeller
Statistik
Language
Swedish (svenska)
Finnish (suomi)
Danish (danske)
Norwegian (norsk)
English
Czech (čeština)
Latvian (Latvijā)
Russian (русский)
About languages
Folke Filbyter Cup 2024
*Stångebro Cup 2024*
* Kallerstad Cup 2024 - en ytterzonscup!! *
Folke Filbyter Cup 2023
Stångebro Cup 2023
Kallerstad Cup 2023
*Folke Filbyter Cup 2022*
Stångebro Cup 2022
Kallerstad Cup 2022
Folke Filbyter Cup 2021
Stångebro Cup
Kallerstad Cup 2021
Folke Filbyter Cup 2020
Stångebro cup 2020
Kallerstad Cup 2020 - Elektrikern AB i Linköping
Folke Filbyter Cup 2019
Estelle Cup
LHC DamJunior Ishockey Cup by Scandic
Stångebro cup 2019
MaintMaster Kallerstad Cup 2019
CCM Folke Filbyter Cup
Välkommen till Stångebro Cup 2018
CCM Folke Filbyter Cup
Stångebro Cup 2017
CCM Folke Filbyter Cup 2016
Stångebro cup 2016
Kallerstads Cup
Estelle Cup Lucia 2015
CCM Folke Filbyter Cup 2015
Stångebro Cup 2015
Team Sportia Cup
Reebok Folke Filbyter Cup 2014
Stångebro cup 2014
Team Sportia Cup 2014
Reebok Folke Filbyter Cup
Stångebro Cup
Team Sportia Cup 2013 U10
Folke Filbyter Cup (FFC)
Stångebro Cup
TEAM SPORTIA CUP
Folke Filbyter Cup 2011
Alltransport cup
Team Sportia Cup 2011
Folke Filbyter Cup 2010
Alltransport Cup 2010
Team Sportia Cup 2010
Folke Filbyter Cup 2009
Stångebro Cup 2009
Folke Filbyter Cup 2008
Folke Filbyter Cup 2007
Admin
Ge feedback
Rapportera bugg
Cuponline requires Javascript to function properly. Please check your browsers info-pages for information on how to enable javascript.
Match #34
söndag 27 oktober 09:45
Huddinge vs Södertälje SK
Stångebro Hallen
Stångebro Hallen
Huddinge
Huddinge
4
-
0
(2-0,)
SSK
Södertälje SK
Klass: U15, Arena:
Stångebro Hallen,
Skott: 0 - 0 (24-6,) C SEMI 2, Domare: Jonathan Pykällstö, Marcus Hanell, Erik Johansson
Live-fönster
http://www.cuponline.se/gameView.aspx?cupid=4777&gameid=92735
Slut
L. Gustafsson
08:50
4
- 0
L. Johansson
08:36
TRIP
2 min
06:15
Timeout
F. Skeppström
06:15
3
- 0
03:52
TOO-M
2 min
S. Tellström Jovicic
01:30
BOARD
2 min
Period 2
M. Ohlsson Örnelius
18:49
SLASH
2 min
K. Lundin
A. Södergren
17:38
2
- 0
M. Ohlsson Örnelius
15:12
HOOK
2 min
A. Södergren
05:17
TRIP
2 min
K. Lundin
02:17
HOLD
2 min
O. Berndtson
02:10
1
- 0
Start
Cuponline-Partner
Annons
Cuponline-Partner
Ad