Cuponline käyttää evästeitä parantaakseen käyttäjän kokemusta.
Lue lisää
T3 cup (Tidigare Tegscupen)
Tegs Sportklubb
,
Jääkiekko
Noliahallarna/Umeå
Noliahallarna/Umeå
Jääkiekko
25 - 27 okt 2013
P 99/00
Etusivu
Info
Uutiset
Sääntöjä
Kenttiä
Luokkia / Ryhmiä
Joukkueita
Otteluita
Taulukot
Tilastoja
Language
Swedish (svenska)
Finnish (suomi)
Danish (danske)
Norwegian (norsk)
English
Czech (čeština)
Latvian (Latvijā)
Russian (русский)
About languages
Classe Cup U11
TSK U14 CUP
Handelsbanken-Cup
Upab Cup 2021
Porsche Cup
Lexus Cup
Upab Cup 2020
SportlovsCupen 2020
Gregers Memorial
Januaricupen
Classe Cup
Tegscupen 2019
International Friendship Tournament 2019
Upab cup 2019
Gregers-Cup
Februaricupen 2019
Tegscupen 2018
International Friendship Tournament Umeå 2018
Februaricupen
Umeå Energi Winter Classic 2018
Classe Cup 2018
Tegscupen
Tegscupen 2016
VPA Hockey Games 2016
Tegscupen 2015
Tegscupen
20:e dag Knut cupen
Classes Cup
Sweden Cup 2014
T3 cup (Tidigare Tegscupen)
T3-cup
Rivexperten cup
Tegscupen
Goodtech Hockeygames
Team Sportia Reebok Hockey Games
STENA Cup/Tegscupen 2008
Admin
Anna palautetta
Ilmoita bugeista
Cuponline requires Javascript to function properly. Please check your browsers info-pages for information on how to enable javascript.
Ottelu #34
sunnuntai 27 lokakuuta 10.15
ÖSK Hockey vs Clemensnäs
Dragonen (2)
Dragonen (2)
ÖSK Hockey
ÖSK Hockey
5
-
8
(1-3, 2-1,2-5)
Clemensnäs
Clemensnäs
Luokka: P 99/00, Kenttä:
Dragonen (2),
Laukaukset: 28 - 27 (7-7, 12-9,8-12) 9:e - 10:e,
Live Popup
http://www.cuponline.se/gameView.aspx?cupid=3652&gameid=98890&lc=fi
Lopeta
S. Andersson
A. Sedin
14:07
5
- 8
V. Dahlgren
13:28
GA-MI
10 min
I. Doughn
13:28
HOLD
2 min
L. Nilsson Stocksen
K. Lindberg
12:39
4 -
8
A. Sedin
12:23
4
- 7
F. Burström
L. Hellgren Wikström
12:08
3 -
7
09:38
Timeout
H. Strömkvist
O. Mannelqvist
06:26
3 -
6
T. Doughn
05:43
GA-MI
10 min
L. Nilsson Stocksen
05:43
3 -
5
G. Heldestad
04:21
HOLD
2 min
V. Dahlgren
03:16
KNEE
2 min
Period 3
J. Ronneklev
15:00
ELBOW
2 min
Z. Filiz
12:55
Straffslag
A. Sedin
S. Andersson
E. Kristoffersson
09:10
3
- 4
V. Dahlgren
09:03
INTRF
2 min
T. Lundmark
O. Nyman
08:54
2 -
4
T. Lundmark
06:45
INTRF
2 min
J. Powell
A. Sedin
H. Forssén
04:58
2
- 3
O. Mannelqvist
03:15
ELBOW
2 min
L. Nilsson Stocksen
00:35
TRIP
2 min
Period 2
T. Doughn
11:02
ROUGH
2 min
T. Lundmark
09:57
1 -
3
A. Sedin
S. Andersson
04:53
1
- 2
W. Markstedt
04:35
0 -
2
K. Lindberg
W. Markstedt
03:46
0 -
1
G. Heldestad
03:39
HOLD
2 min
T. Doughn
02:00
CHE-H
10 min
J. Ronneklev
02:00
CHE-H
2 min
Aloita
Cuponline-Partner
Annons
Cuponline-Partner
Ad