Cuponline käyttää evästeitä parantaakseen käyttäjän kokemusta.
Lue lisää
Almtuna IS Julcup / Stadsnätscupen 2013
Almtuna IS
,
Jääkiekko
Uppsala
Uppsala
Jääkiekko
27 - 28 dec 2013
U12
Etusivu
Info
Uutiset
Sääntöjä
Kenttiä
Luokkia / Ryhmiä
Joukkueita
Otteluita
Taulukot
Tilastoja
Language
Swedish (svenska)
Finnish (suomi)
Danish (danske)
Norwegian (norsk)
English
Czech (čeština)
Latvian (Latvijā)
Russian (русский)
About languages
Almtuna Girls Preseason Ice Hockey Tournament
Almtuna Girls Preseason Ice Hockey Tournament
Almtuna IS Julcup 2022
Almtuna Försäsongscup Flickor A (F16)
Almtuna IS Höstcup 2022
ALMTUNA Försäsongs cup DAM Nivå Div.1
ALMTUNA Flickor A (F16) Försäsongscup
Almtuna IS Höstcup 2021
Almtuna IS Höstcup 2020
Almtuna IS Höstcup 2019
Xite Nyårscup 2019
Almtuna IS Höstcup 2018
Slavsta Bygg & Kakel - Nyårscupen 2018
JMG Julcup 2017
Almtuna IS Höstcup 2017
Nyårscupen
Alviks Måleri - Julcupen 2016
Almtuna Höstcup
City Gross Cupen
Almtuna Nyårscup
Julcupen 2015
Almtuna IS Höstcup
UNT-cupen
Stadsnätscupen
ALMTUNA IS HÖSTCUP 2014
UNT Cupen
ALMTUNA IS NYÅRSCUP 2014
Almtuna IS Julcup / Stadsnätscupen 2013
Almtunas Höstcup
UNT Cupen
AIS - Almtuna IS Julcup 2012
ALMTUNAS HÖSTCUP 2012
UNT Cupen
ALMTUNA IS NYÅRS CUP 2012
UNT cupen
ALMTUNAS JULCUP 2010
Admin
Anna palautetta
Ilmoita bugeista
Cuponline requires Javascript to function properly. Please check your browsers info-pages for information on how to enable javascript.
CupOnline - Gratis Cup
Sponsori
Skoda
Ottelu #12
perjantai 27 joulukuuta 11.50
Brynäs Team 02 vs Forward 2002
Gränby Ishall C hallen
Gränby Ishall C hallen
Brynäs
Brynäs Team 02
0
-
10
(0-6,)
Forward
Forward 2002
Luokka: U12, Ryhmä:
Grupp 1,
Kenttä:
Gränby Ishall C hallen,
Tuomarit: Stefan Hurtig, Johan Pettersson
Live Popup
http://www.cuponline.se/gameView.aspx?cupid=3577&gameID=105023&lc=fi
Lopeta
A. Vasiliy
14:46
0 -
10
T. Daniil
14:23
GA-MI
20 min
T. Daniil
14:23
SLASH
5 min
A. Vasiliy
11:12
0 -
9
A. Vasiliy
09:21
HOOK
1 min
A. Vasiliy
08:58
0 -
8
V. Karlsson
06:15
BOARD
1 min
S. Råstock
05:49
BOARD
1 min
D. Danil
01:32
SLASH
1 min
I. Erik
A. Vasiliy
00:22
0 -
7
Period 2
C. Vladimir
14:09
0 -
6
K. David
M. David
12:22
0 -
5
C. Axman
11:21
HOLD
1 min
C. Vladimir
10:08
HOOK
1 min
K. David
05:38
HO-ST
1 min
I. Erik
05:14
0 -
4
A. Vasiliy
04:20
0 -
3
K. David
S. Ivan
T. Daniil
03:42
0 -
2
N. Ivan
I. Erik
03:04
0 -
1
Aloita
Olka sportresor
Cuponline-Partner
Annons
Cuponline - Partner
Ad