Cuponline käyttää evästeitä parantaakseen käyttäjän kokemusta.
Lue lisää
Oxdog Liiga 2020-2021
Merikoski SBT
,
Salibandy
Oulu
Oulu
Salibandy
3 okt 2020 - 30 maj 2021
2005-2013
Etusivu
Info
Uutiset
Sääntöjä
Kenttiä
Luokkia / Ryhmiä
Signup form
Joukkueita
Otteluita
Taulukot
Tilastoja
Language
Swedish (svenska)
Finnish (suomi)
Danish (danske)
Norwegian (norsk)
English
Czech (čeština)
Latvian (Latvijā)
Russian (русский)
About languages
Oxdog Liiga 2021-2022
Oulu cup
Oulu Cup 2021 F1
Oxdog Liiga 2020-2021
Oxdog Liiga 2019-2020
Syyscup2019
F preseason cup 2019
Oulu Cup 2019
Oxdog liiga 2018-2019
G pre season cup
Pre-Season 2018
Oulu Cup 2018
Oxdog liiga 2017-2018
Oulu Cup 2017 C-E sarjat
Oulu Cup 2017 F-G sarjat
Oxdog liiga 2016-2017
Oulu Cup 2016
Haastaja Cup 2016
Oxdog liiga 2015-2016
Kesäsarja 2015
Oulucup 2015 F-G sarjat
Oulucup 2015 A-E sarjat
Oulucup 2014 F04
Admin
Anna palautetta
Ilmoita bugeista
Cuponline requires Javascript to function properly. Please check your browsers info-pages for information on how to enable javascript.
Ottelu #18
lauantai 27 maaliskuuta 14.00
Limingan Niittomiehet E2 vs Oulun Floorball Club E2-10 vihreä
Jatuli
Jatuli
LNM E2
Limingan Niittomiehet E2
6
-
11
OFBC E2-10 Vihreä
Oulun Floorball Club E2-10 vihreä
Luokka: E09-10, Ryhmä:
Runkosarja,
Kenttä:
Jatuli,
Laukaukset: 0 - 0
Live Popup
http://www.cuponline.se/gameView.aspx?cupid=35431&gameid=298149&lc=fi
Lopeta
1. Nuutti Heiniemi
39:13
6
- 11
9. Laurila Roope
38:15
213
2 min
9. Laurila Roope
5. Tolpanniemi Elmeri
38:15
5 -
11
1. Konsta Korva
1. Elja Kurtti
35:55
5
- 10
9. Aapalahti Juuso
2. Eronen Eemeli
34:24
4 -
10
4. Moilanen Valtteri
9. Pohjola Jerry
31:00
4 -
9
7. Aape Kukkola
1. Konsta Korva
29:47
4
- 8
5. Tolpanniemi Elmeri
4. Hevosmaa Valtteri
28:00
3 -
8
4. Moilanen Valtteri
9. Pohjola Jerry
26:42
3 -
7
4. Hevosmaa Valtteri
5. Tolpanniemi Elmeri
23:40
3 -
6
5. Tolpanniemi Elmeri
23:03
3 -
5
Period 2
1. Luka Torppa
18:08
3
- 4
2. Eronen Eemeli
1. Junkkari Onni
17:07
2 -
4
5. Tolpanniemi Elmeri
8. Tiitto Konsta
14:19
2 -
3
5. Tolpanniemi Elmeri
9. Laurila Roope
10:46
2 -
2
1. Taneli Määttä
1. Luka Torppa
09:39
2
- 1
1. Konsta Korva
3. Ilpo Paakkolanvaara
07:51
1
- 1
4. Hevosmaa Valtteri
9. Laurila Roope
05:09
0 -
1
Aloita
Cuponline-Partner
Annons
Cuponline-Partner
Ad