Cuponline uses cookies to improve the user experience
Lasīt vairāk
Klockmaster Hockey Cup U12
Nacka HK
,
Hokejs
Nacka
Nacka
Hokejs
12 sep 2020
U12
Start
Informācija
Jaunumi
Noteikumi
Arēnas
Vecuma grupas / Apakšgrupas
Komandas
Spēles
Tabulas
Statistika
Language
Swedish (svenska)
Finnish (suomi)
Danish (danske)
Norwegian (norsk)
English
Czech (čeština)
Latvian (Latvijā)
Russian (русский)
About languages
Nacka Trophy
Nacka J-18 Elitcup
NACKA TROPHY U13
Nacka J18 Elitcup 2023
Nacka Trophy U13 (AA/AAA)
Nacka J18 Elit Cup
NOTAR play-off Trophy
Nacka Trophy (AA/AAA)
Nacka J18 Elit Cup
Nacka Trophy U13 (AA/AAA)
Klockmaster Hockey Cup U12
Nacka J18 Elit Cup
Nacka Trophy
Notar Hockey Cup 2019 - U12
Nacka J18 Elit Cup
Nacka Trophy 2019
Nacka J18 Elit Cup
Nacka Trophy 2018
Nacka Hockey J18 Elitcup
Nacka Trophy
Nacka J20 elit cup
Nacka J18 elit Augustiturneringen
Nacka Trophy 2016
Nacka BJ Elit Cup
NHK Team 03 Vårcup 2015
Hard Rock Café Trophy
Nacka Trophy 2015
Nacka Trophy 2014 (AAA)
Dipart Cup Nacka
NHK NACKA TEAM 03 2013 CUP
Nacka Trophy 2013
Nacka Vårcup 2012
Aprilcupen, Nacka Team02
Nacka Trophy 2012
Nacka Trophy 2011
UnitedLog Cup
Zorro Cup 2010
Nacka Trophy 2010
Nacka Trophy 2009
Admin
Give feedback
Report bug
Cuponline requires Javascript to function properly. Please check your browsers info-pages for information on how to enable javascript.
Spēle #0
sestdiena 12 septembris 15:00
Nacka HK Team 09 Svart vs IFK Österåker Team 09
Nacka Ishall
Nacka Ishall
NHK. Svart
Nacka HK Team 09 Svart
5
-
1
IFKÖ
IFK Österåker Team 09
Vecuma grupa: Klass U12, Apakšgrupa:
Grupp 1,
Arēna:
Nacka Ishall,
Metieni: 12 - 15
Live Popup
http://www.cuponline.se/gameView.aspx?cupid=35213&gameID=296131&lc=lv
End
15:00
Matchens Lirare IFKÖ 1. Isak Danielsson Holm
15:00
Matchens Lirare NHK Svart 28. Vincent Olausson
28 V. Olausson
13:33
5
- 1
8 T. Haedge
07:33
4
- 1
28 V. Olausson
8 T. Haedge
05:29
3
- 1
28 V. Olausson
11 O. Widman
8 T. Haedge
03:35
2
- 1
8 T. Haedge
02:00
ROUGH
1 min
17 H. Nilsson
00:34
CHE-B
1 min
18 V. Hulterström
00:34
CHE-B
10 min
8 T. Haedge
19 D. Alami
00:08
1
- 1
00:00
Period 2 startar
Period 2
27 N. Planting-Bergloo
13:45
INTRF
10 min
16 L. Fransen-Larsson
13:45
INTRF
1 min
14 L. Adamsson
11:17
CHE-B
10 min
24 F. Peronne
11:17
CHE-B
1 min
C. Gutenberg 41
A. Borg 9
10:20
0 -
1
Start
Cuponline-Partner
Annons
Cuponline-Partner
Ad