Cuponline käyttää evästeitä parantaakseen käyttäjän kokemusta.
Lue lisää
Grästorps PreseasonCup J18
Grästorps IK
,
Jääkiekko
GRÄSTORP
GRÄSTORP
Jääkiekko
22 - 23 aug 2020
J18
Etusivu
Info
Uutiset
Sääntöjä
Kenttiä
Luokkia / Ryhmiä
Signup form
Joukkueita
Otteluita
Taulukot
Tilastoja
Language
Swedish (svenska)
Finnish (suomi)
Danish (danske)
Norwegian (norsk)
English
Czech (čeština)
Latvian (Latvijā)
Russian (русский)
About languages
GRÄSTORP NIGHT CUP
GRÄSTORP NIGHT CUP
Axima Cup
GRÄSTORP NIGHT CUP
Axima Cup U15
GRÄSTORP NIGHT CUP
Grästorp Night Cup
Grästorps PreseasonCup J18
Grästorp Night CUP
Gerdas Pre Season 2019
Grästorp Night Cup
Grästorp Night Cup 2017
Eriksons Chark cup (full)
Grästorp Night Cup By Intersport
DBKD-CUPEN U9 (2007)
Grästorp Night Cup
Axima Cup
GRÄSTORP NIGHT CUP J18
GrästorpNight Cup by Intersport
Axima Cup
Grästorp Night Cup by Intersport
Axima cup
Axima Cup
Admin
Anna palautetta
Ilmoita bugeista
Cuponline requires Javascript to function properly. Please check your browsers info-pages for information on how to enable javascript.
Ottelu #18
sunnuntai 23 elokuuta 14.10
Uddevalla/ Lysekil vs Trelleborg Vikings
Åse Viste Arena
Åse Viste Arena
UDL
Uddevalla/ Lysekil
1
-
5
(0-3,1-2)
TBV
Trelleborg Vikings
Luokka: Grästorps PreseasonCup J18, Kenttä:
Åse Viste Arena,
Laukaukset: 21 - 21 (10-7,11-14) Bronsmatch,
Live Popup
http://www.cuponline.se/gameView.aspx?cupid=35160&gameid=294708&lc=fi
Lopeta
20:00
Skott: UDL: 11, TBV: 14 Totalt: UDL:21, TBV: 21 MVP UDL: Adam Ragnevi, TBV: Philip Jönsson
19:00
17:30
D. Bergqvist Månskär
16:32
MATCH
20 min
D. Bergqvist Månskär
16:32
KICK
5 min
15:38
L. Jönsson
J. Ch Nordlöf
P. Jönsson
14:14
1 -
5
L. Marberg
14:09
TOO-M
2 min
14:02
12:42
A. Stålarm
S. Holmgren
D. Månsson
12:11
1 -
4
12:06
11:10
09:58
D. Bergqvist Månskär
W. Wändel
07:42
1
- 3
M. Friberg
07:32
GA-MI
5 min
M. Friberg
07:32
GA-MI
20 min
O. Hane
07:32
GA-MI
20 min
O. Hane
07:32
GA-MI
5 min
M. Friberg
07:32
HOLD
2 min
07:08
D. Bergqvist Månskär
05:08
INTRF
2 min
04:00
03:18
D. Sibajev
01:57
LATE-HIT
2 min
00:01
Period 2
20:00
Skott UDL: 10, TBV: 7
19:43
18:53
D. Sibajev
17:49
SLASH
2 min
16:57
16:05
L. Jönsson
14:04
TOO-M
2 min
13:19
13:18
Timeout
A. Kosznik
P. Jönsson
J. Ch Nordlöf
13:18
0 -
3
E. Christofi
A. Jönsson
A. Rosén
12:15
0 -
2
12:02
11:16
10:20
09:22
Utvisningarna kvittas
P. Jönsson
09:22
ROUGH
2 min
Z. Sjöberg
09:22
ROUGH
2 min
A. Ragnevi
08:02
INTRF
2 min
07:40
06:40
04:50
J. Ch Nordlöf
E. Christofi
03:39
0 -
1
03:15
00:49
00:01
Startande MV: UDL: 1 Filip Lundstedt, TBV: 1 Anton Bergleling
Aloita
Cuponline-Partner
Annons
Cuponline-Partner
Ad