Cuponline använder cookies
Läs mer
Oktobercupen 2020 - Färjestad BK
Färjestad BK
,
Ishockey
Karlstad
Karlstad
Ishockey
23 - 25 okt 2020
U 14
Start
Information
Nyheter
Regler
Arenor
Klasser / Grupper
Anmälningsformulär
Lag
Matcher
Tabeller
Statistik
Language
Swedish (svenska)
Finnish (suomi)
Danish (danske)
Norwegian (norsk)
English
Czech (čeština)
Latvian (Latvijā)
Russian (русский)
About languages
Färjestadcupen
Julpucken
Oktobercupen
Färjestadcupen
Julpucken - Färjestad BK 21-22
Oktobercupen - Färjestad BK 2021
Julpucken 2020
Oktobercupen 2020 - Färjestad BK
Färjestadcupen
Julpucken 2019 - Färjestad BK
Oktobercupen 2019 - Färjestad BK
Färjestadcupen
Julpucken
Oktobercupen
Färjestadcupen
Julpucken
Oktobercupen
Färjestadcupen
Julpucken
Oktobercupen 2016
Färjestadcupen
Julpucken 2015/2016
Oktobercupen
Färjestadcupen 2015
Julpucken 2015 U13
Oktobercupen
Färjestadcupen 2014
Julpucken 2013
Folksam Oktobercupen 2013
Vårcupen 2013
Folksam Oktobercupen 2012
Julpucken 2011
Folksam Oktobercupen 2011
Julpucken 2010
Folksam Oktobercupen 2010
Julpucken 2009
Folksam Oktobercupen 2009
Folksam Oktobercupen 2006
Admin
Ge feedback
Rapportera bugg
Cuponline requires Javascript to function properly. Please check your browsers info-pages for information on how to enable javascript.
Match #3
fredag 23 oktober 10:30
Malmö Redhawks Team Röd vs Bäcken HC
Norvalla
Norvalla
MIF Röd
Malmö Redhawks Team Röd
8
-
7
BHC
Bäcken HC
Klass: U14, Grupp:
Grupp A,
Arena:
Norvalla,
Skott: 25 - 44 (8-22) Domare: Mats Andersson, William Eriksson, Liam Ståhlberg
Live-fönster
http://www.cuponline.se/gameView.aspx?cupid=35137&gameID=297427
Slut
K. Hemström
L. Brodin Schrott
18:39
8
- 7
V. Engström
17:46
HOLD
2 min
A. Nömme
H. Vungi
16:11
7 -
7
M. Hållström
15:34
SLASH
2 min
V. Engström
15:12
Straffslag
K. Hemström
M. Hållström
12:58
7
- 6
K. Hemström
L. Brodin Schrott
12:50
6
- 6
A. Nömme
M. Burkards
08:45
5 -
6
Period 2
J. Lindberg
K. Hemström
16:06
5
- 5
V. Engström
H. Johnsson
13:18
4 -
5
J. Brännström
W. Wätteräng
09:31
4 -
4
M. Hållström
08:30
4
- 3
C. Vithal
S. Markfjäll
O. Westerling
08:17
3 -
3
L. Brodin Schrott
M. Hållström
07:01
3
- 2
A. Nömme
C. Vithal
06:23
2 -
2
M. S:Son Rosarv
04:09
CROSS
2 min
L. Jönsson
03:22
2
- 1
J. Brännström
W. Wätteräng
02:31
1 -
1
L. Brodin Schrott
M. Hållström
00:31
1
- 0
Start
Cuponline-Partner
Annons
Cuponline-Partner
Ad