Cuponline använder cookies
Läs mer
Ting Hockey Cup
Tingsryds AIF
,
Ishockey
Tingsryd
Tingsryd
Ishockey
11 - 13 sep 2020
U 12
Start
Information
Nyheter
Regler
Arenor
Klasser / Grupper
Anmälningsformulär
Lag
Matcher
Tabeller
Language
Swedish (svenska)
Finnish (suomi)
Danish (danske)
Norwegian (norsk)
English
Czech (čeština)
Latvian (Latvijā)
Russian (русский)
About languages
TingHockey Cup
Börjes cup 2024
OEL CUP
OEL Cup 2023
Börjes Cup
OEL-CUP
OEL-cup
Tinghockey cup
Börjes Cup
OEL-cup
OEL Cup
Börjes cup
Ting Hockey Cup
Oliver Ekman-Larsson Cup
Oliver Ekman Larsson
Börjes Cup
Ting Hockey Cup
Börjes Cup
Oliver Ekman Larsson Cup
OEL
Ting Hockey Cup
Börjes cup
OEL Cup
OEL cup
Ting Hockey cup 2018
Börjes cup
Oliver Ekman-Larsson Cup
Oliver Ekman Larsson Cup
Ting Hockey Cup
Börjes Cup
Oliver Ekman Larsson Cup
Oliver Ekman Larsson Cup
Tinghockey Cup
Börjes Cup
Oliver Ekman Larsson Cup 2015
Oliver Ekman Larsson Cup
Ting Hockey Cup 15
Börjes Cup
Liljas MellandagsCamp 2014 (INSTÄLLD!!)
Oliver Ekman Larsson Cup U11
Oliver Ekman Larsson Cup U10
Ting Hockey Cup
Börjes Cup
OLIVER EKMAN LARSSON CUP
Oliver Ekman-Larsson Cup 2013
Ting Hockey Cup
Börjes cup
Oliver Ekman Larsson Cup U11
Oliver Ekman-Larsson CUP
Ting Hockey Cup 2012
Börjes Cup
Oliver Ekman Larsson Cup U10
Oliver Ekman-Larsson Cup U-11
Ting Hockey Cup
Börjes Cup
Ting Hockey Cup
Admin
Ge feedback
Rapportera bugg
Cuponline requires Javascript to function properly. Please check your browsers info-pages for information on how to enable javascript.
Match #5
lördag 12 september 09:50
Tingsryds AIF vs Tyringe hockey
Nelson Garden Arena
Nelson Garden Arena
TAIF
Tingsryds AIF
3
-
3
(1-0)
Tyringe SOSS
Tyringe hockey
Klass: U-12, Grupp:
A,
Arena:
Nelson Garden Arena,
Skott: 22 - 21 (10-12)
Live-fönster
http://www.cuponline.se/gameView.aspx?cupid=33967&gameid=295727
Slut
V. Landin
M. Nilsson
14:58
3
- 3
14:00
tid 14 min
13:00
Timeout
13:00
Tid 13 min
T. Danielsson
H. Karlsson
07:33
2
- 3
E. Backendal
06:53
SLASH
1 min
H. Hörgerud
M. Ågran
05:35
1 -
3
05:00
tid 5 min
A. Petersson
02:33
ROUGH
1 min
I. Paerremand
02:33
ROUGH
1 min
C. Andersson
M. Toft
02:02
1 -
2
K. Moberg
01:02
SLASH
1 min
M. Rosenqvist
K. Moberg
00:34
1 -
1
00:00
Start period 2
Period 2
15:00
Skott period 1 10-12
15:00
Slut period 1
T. Ekman Råsberg
12:33
INTRF
1 min
11:00
Tid 11 min
V. Landin
H. Gustafsson
09:58
1
- 0
A. Petersson
05:55
INTRF
1 min
C. Andersson
05:37
HOLD
1 min
03:00
Tid 3 min
Start
Cuponline-Partner
Annons
Cuponline-Partner
Ad