Cuponline käyttää evästeitä parantaakseen käyttäjän kokemusta.
Lue lisää
MM HOCKEY SPRING CLASSIC CUP AAA
MM HOCKEY
,
Jääkiekko
Nyköping
Nyköping
Jääkiekko
4-5 Juli Nyköping (2006) 9-11 Juli Nyköping (2007)
U13-U14
Etusivu
Info
Uutiset
Sääntöjä
Kenttiä
Luokkia / Ryhmiä
Signup form
Joukkueita
Otteluita
Taulukot
Tilastoja
Language
Swedish (svenska)
Finnish (suomi)
Danish (danske)
Norwegian (norsk)
English
Czech (čeština)
Latvian (Latvijā)
Russian (русский)
About languages
MM HOCKEY SUMMER CLASSIC CUP 2024
MM HOCKEY SPRING CLASSIC CUP AAA 2024
MM Hockey Summer Classic Cup
MM HOCKEY SPRING CLASSIC 2023
MM HOCKEY Spring & Summer Classic AAA 2022
MM HOCKEY
MM HOCKEY SUMMER CLASSIC AAA
MM HOCKEY SUMMER CLASSIC CUP AAA
MM HOCKEY SPRING CLASSIC CUP
MM HOCKEY SPRING CLASSIC CUP AAA
MM HOCKEY SUMMER CLASSIC 2019
MM HOCKEY SPRING CLASSIC AAA
MM HOCKEY SUMMER CLASSIC AAA
MM HOCKEY WORLD CUP 2017
MM HOCKEY SUMMER CLASSIC 2016
Admin
Anna palautetta
Ilmoita bugeista
Cuponline requires Javascript to function properly. Please check your browsers info-pages for information on how to enable javascript.
Ottelu #0
sunnuntai 05 heinäkuuta 12.30
SWEDEN KINGS HOCKEY ACADEMY vs TEAM TRUE
SKHA
SWEDEN KINGS HOCKEY ACADEMY
4
-
5
(1-4,3-1,4-5)
TT
TEAM TRUE
Luokka: U14 (2006), Laukaukset: 25 - 21 (9-12,16-9,25-21) Semifinal,
Live Popup
http://www.cuponline.se/gameView.aspx?cupid=33816&gameID=294220
Lopeta
19:30
MV ut
18:50
Timeout
18:00
2 min återstår av matchen
K. Johansson ( Luleå )
15:34
KNEE
2 min
15:04
Timeout
J. Engholm ( Flemingsbergs IK )
12:46
KNEE
2 min
E. Backer (HV)
V. Sandberg (HV)
12:12
4
- 5
E. Modin ( Timrå IK )
11:51
TRIP
2 min
J. Engholm ( Flemingsbergs IK )
K. Johansson ( Luleå )
10:10
3 -
5
P. Ryttinger (Hanhals)
E. Jämtgren (AIK)
09:33
3
- 4
07:40
TT TOO-M sitts av no 5 Måns Fagerström
07:40
TOO-M
2 min
V. Sandberg (HV)
06:55
HOOK
2 min
A. Sollin (Boro)
D. Josefsson Westling (SDE)
04:43
2
- 4
04:07
TT fulltaliga
02:66
SKHA fulltaliga
A. Thun Hansson ( Timrå IK )
02:07
HOLD
2 min
E. Backer (HV)
00:26
INTRF
2 min
00:00
P2 är igång
Period 2
19:00
En minut kvar på P1
A. Lindholm ( Timrå IK )
F. Lundgren ( Modo )
17:48
1 -
4
E. Walldén ( Timrå IK )
E. Stadin ( Timrå IK )
17:12
1 -
3
J. Engholm ( Flemingsbergs IK )
K. Johansson ( Luleå )
16:31
1 -
2
14:53
TT fulltaligt
E. Modin ( Timrå IK )
12:53
INTRF
2 min
E. Walldén ( Timrå IK )
H. Engfors ( Timrå IK )
12:08
1 -
1
E. Obstfelder (Skedsmo)
11:42
HOOK
2 min
E. Obstfelder (Skedsmo)
M. Lantz Rosdahl (TSOS)
02:15
1
- 0
00:00
TT MV 31 Felix Wikman
00:00
SKHA MV 35 Max Norrbelius
Aloita
Cuponline-Partner
Annons
Cuponline-Partner
Ad