Cuponline uses cookies to improve the user experience
Læs mere
Armécupen 2020
Bodens hockeyförening
,
Ishockey
Boden
Boden
Ishockey
3 - 5 jan 2020
U15
Start
Info
Nyheder
Regler
Haller
Klasser / Grupper
Signup form
Hold
Kampe
Stillinger
Statistik
Language
Swedish (svenska)
Finnish (suomi)
Danish (danske)
Norwegian (norsk)
English
Czech (čeština)
Latvian (Latvijā)
Russian (русский)
About languages
Armécupen 2025 (U15 - pojkar 2010)
HIVE cup U14
Armecupen 2024 U15
Armécupen
Bilcompaniet Cup
Niclas Wallin cup 2021
Armécupen 2021
HIVE Cup
Bodens Energi Cup
Armécupen 2020
Niklas Wallin Cup
Armécupen 2019
Team Sportia
Team Sportia Cup
Boden energi cup
BnearIt
Armécupen
Wallincupen
Nordpoolen cup 2017
BEAB Cup
Armécupen 2017
Niclas Wallin Cup
Poolman cup
Bodens Energi cup
Armécupen 2016
Niclas Wallin Cup 2015
Poolman cup
Isologistics Cup 2015
Armecupen
Niclas Wallin cup
Armécupen 2014 -Slaget om Norrland
Niklas Wallin Cup
Niclas Wallin cup 2013
Armécupen - Slaget om Norrland
Admin
Give feedback
Report bug
Cuponline requires Javascript to function properly. Please check your browsers info-pages for information on how to enable javascript.
Kamp #15
fredag 03 januar 20:00
Bodens Hockeyförening vs Björklöven
Björknäshallen
Björknäshallen
BHF
Bodens Hockeyförening
6
-
3
IFB
Björklöven
Klasse: U15, Gruppe:
Grupp 1,
Hal:
Björknäshallen,
Skud: 28 - 24
Live Popup
http://www.cuponline.se/gameView.aspx?cupid=31206&gameID=284245&lc=da-DK
End
20:00
Matchen slutar 6-3 till BHF. Skotten i andra 12-12. Totalt 28-24.
71 M. Viltok Länta
43 E. Engström
19:54
6
- 3
E. Fjällström Olsson 71
17:57
HOOK
2 min
79 J. Haapasaari Bergman
16:24
LATE-HIT
2 min
E. Fjällström Olsson 71
14:42
TOO-M
2 min
43 E. Engström
71 M. Viltok Länta
13:42
5
- 3
E. Andersson 74
E. Fjällström Olsson 71
13:14
4 -
3
A. Nilsson 94
08:58
GA-MI
20 min
A. Nilsson 94
08:58
KICK
5 min
L. Ingvarsson 54
07:54
CROSS
2 min
07:02
Timeout
43 E. Engström
54 M. Arespång
07:02
4
- 2
E. Söderberg 26
06:33
MATCH
20 min
06:33
FISTI
2 min
06:33
FISTI
2 min
06:33
FISTI
2 min
86 J. Eman
06:33
FISTI
2 min
23 J. Väänänen
88 J. Hansson
97 K. Virding
01:20
3
- 2
00:00
Andra perioden startar.
Period 2
20:00
Första perioden slut. Skott 16-12
W. Dahl Franzen 36
17:39
CHARG
2 min
79 J. Haapasaari Bergman
17:39
HOLD
2 min
E. Andersson 74
E. Fjällström Olsson 71
E. Söderberg 26
17:39
2 -
2
77 Z. Enberg
17:27
CHARG
2 min
79 J. Haapasaari Bergman
16:03
2
- 1
L. Granholm 12
14:38
CHARG
2 min
71 M. Viltok Länta
54 M. Arespång
14:03
1
- 1
E. Andersson 74
F. Ekström 62
07:34
0 -
1
L. Ingvarsson 54
06:58
ROUGH
2 min
43 E. Engström
06:58
SLASH
2 min
00:00
Då startar vi sista matchen i A-hallen den första dagen av Armécupen.
Start
Cuponline-Partner
Annons
Cuponline-Partner
Ad