Cuponline käyttää evästeitä parantaakseen käyttäjän kokemusta.
Lue lisää
Czech Hockey Challenge Cup
Challenger Hockey
,
Jääkiekko
Prague, CZE
Prague, CZE
Jääkiekko
6 - 10 aug 2019
04,05,06,07,08,09
Etusivu
Info
Uutiset
Sääntöjä
Kenttiä
Luokkia / Ryhmiä
Signup form
Joukkueita
Otteluita
Taulukot
Tilastoja
Language
Swedish (svenska)
Finnish (suomi)
Danish (danske)
Norwegian (norsk)
English
Czech (čeština)
Latvian (Latvijā)
Russian (русский)
About languages
Czech Hockey Challenge Cup
Czech Ringette Challenge Cup
CHCC International Women´s Tournament
Spring Challenge Cup
Czech Hockey Challenge Cup
Czech Ringette Challenge Cup
Spring Challenge Cup
Czech Hockey Challenge Cup
Spring Challenge Cup
Christmas Challenge Cup
Czech Hockey Challenge Cup
Czech Ringette Challenge Cup
Spring Challenge Cup
Czech Hockey Challenge Cup
Czech Ringette Challenge Cup
Spring Challenge Cup
Czech Hockey Challenge Cup
Czech Ringette Challenge Cup
Czech Hockey Challenge Cup
Czech Ringette Challenge Cup
Spring Challenge Cup
Christmas Challenge Cup
Czech Hockey Challenge Cup
Czech Ringette Challenge Cup
Spring Challenge Cup
Admin
Anna palautetta
Ilmoita bugeista
Cuponline requires Javascript to function properly. Please check your browsers info-pages for information on how to enable javascript.
Ottelu #6
keskiviikko 07 elokuuta 14.30
Reapers vs Team 365 Sweden
Ice Arena Letňany I.
Ice Arena Letňany I.
Reapers
Reapers
5
-
4
(1-0,2-0,2-4)
Team 365 Sweden
Team 365 Sweden
Luokka: 2006, Ryhmä:
B,
Kenttä:
Ice Arena Letňany I.,
Laukaukset: 0 - 0
Live Popup
http://www.cuponline.se/gameView.aspx?cupid=31111&gameid=275676&lc=fi
Lopeta
Filip LEJONRYDE
44:24
TRIP
2 min
B. Masopust
C. Michael
N. Schaefer
43:19
5
- 4
Hugo RÅSTEN
Olle CARLSSON
43:11
4 -
4
Hugo RÅSTEN
Milo ANDERSSON
42:56
4 -
3
C. Vari
42:34
KNEE
2 min
B. Masopust
41:37
KNEE
2 min
T. Huddlestun
C. Michael
41:15
4
- 2
Rasmus LINDSTRÖM
38:20
BOARD
10 min
Rasmus LINDSTRÖM
38:20
BOARD
2 min
S. Voycey
34:55
CHARG
2 min
Milo ANDERSSON
34:33
3 -
2
William ANDERSSON
33:37
3 -
1
B. Masopust
32:14
INTRF
2 min
Period 3
S. Voycey
26:47
3
- 0
S. Voycey
25:23
2
- 0
B. Masopust
16:44
INTRF
2 min
Period 2
William ANDERSSON
13:46
INTRF
2 min
E. STENBERG
10:49
ELBOW
2 min
A. Tuzik
T. Huddlestun
B. Masopust
10:24
1
- 0
Aloita
Cuponline-Partner
Annons
Cuponline-Partner
Ad