Cuponline käyttää evästeitä parantaakseen käyttäjän kokemusta.
Lue lisää
Spring Challenge Cup
Challenger Hockey
,
Jääkiekko
Prague, CZE
Prague, CZE
Jääkiekko
12 - 14 apr 2019
U13,U14,U15
Etusivu
Info
Uutiset
Sääntöjä
Kenttiä
Luokkia / Ryhmiä
Signup form
Joukkueita
Otteluita
Taulukot
Tilastoja
Language
Swedish (svenska)
Finnish (suomi)
Danish (danske)
Norwegian (norsk)
English
Czech (čeština)
Latvian (Latvijā)
Russian (русский)
About languages
Czech Hockey Challenge Cup
Czech Ringette Challenge Cup
CHCC International Women´s Tournament
Spring Challenge Cup
Czech Hockey Challenge Cup
Czech Ringette Challenge Cup
Spring Challenge Cup
Czech Hockey Challenge Cup
Spring Challenge Cup
Christmas Challenge Cup
Czech Hockey Challenge Cup
Czech Ringette Challenge Cup
Spring Challenge Cup
Czech Hockey Challenge Cup
Czech Ringette Challenge Cup
Spring Challenge Cup
Czech Hockey Challenge Cup
Czech Ringette Challenge Cup
Czech Hockey Challenge Cup
Czech Ringette Challenge Cup
Spring Challenge Cup
Christmas Challenge Cup
Czech Hockey Challenge Cup
Czech Ringette Challenge Cup
Spring Challenge Cup
Admin
Anna palautetta
Ilmoita bugeista
Cuponline requires Javascript to function properly. Please check your browsers info-pages for information on how to enable javascript.
Ottelu #4
perjantai 12 huhtikuuta 10.00
EVU Blue vs HC Vítkovice Ridera
ZS HC Kobra Praha
ZS HC Kobra Praha
EVU Blue
EVU Blue
0
-
16
HC Vítkovice
HC Vítkovice Ridera
Luokka: 2006, Kenttä:
ZS HC Kobra Praha,
Laukaukset: 0 - 0 Tuomarit: Radek Höger, Miroslav Kubas
Live Popup
http://www.cuponline.se/gameView.aspx?cupid=31108&gameid=269291&lc=fi
Lopeta
V. Fojtík
V. Matějka
41:57
0 -
16
V. Matějka
37:31
0 -
15
M. Chaloupka
V. Fojtík
V. Matějka
32:47
0 -
14
A. Taos
32:39
TOO-M
2 min
Period 3
V. Matějka
M. Man
28:28
0 -
13
F. Glas
A. Urbiš
27:33
0 -
12
S. Glas
M. Žídek
25:48
0 -
11
V. Fojtík
M. Man
23:27
0 -
10
V. Matějka
V. Fojtík
20:33
0 -
9
M. Chaloupka
20:19
CROSS
2 min
K. Welke
M. Žídek
S. Glas
17:37
0 -
8
V. Matějka
M. Chaloupka
16:19
0 -
7
Period 2
S. Glas
11:55
0 -
6
M. Chaloupka
V. Fojtík
V. Matějka
10:57
0 -
5
A. Urbiš
V. Fojtík
10:40
0 -
4
M. Žídek
S. Glas
07:33
0 -
3
M. Man
M. Řehulka
07:14
0 -
2
S. Glas
05:36
0 -
1
A. Laakso
00:00
CROSS
2 min
Aloita
Cuponline-Partner
Annons
Cuponline-Partner
Ad