Cuponline käyttää evästeitä parantaakseen käyttäjän kokemusta.
Lue lisää
Ankarcupen
Brynäs IF
,
Jääkiekko
Gävle
Gävle
Jääkiekko
1 - 3 mar 2019
U-15
Etusivu
Info
Uutiset
Sääntöjä
Kenttiä
Luokkia / Ryhmiä
Signup form
Joukkueita
Otteluita
Taulukot
Tilastoja
Language
Swedish (svenska)
Finnish (suomi)
Danish (danske)
Norwegian (norsk)
English
Czech (čeština)
Latvian (Latvijā)
Russian (русский)
About languages
Ankarcupen U15
Brynäs IF u13 endagscup
AB Karl Hedin Cup (Pojkar födda 2009, U15)
Ankarcupen Brynäs IF
Brynäs IF höstcup
Brynäs IF CUP
Ankarcupen INSTÄLLD
Temp
ANKARCUPEN U15 (INSTÄLLD P.G.A COVID-19)
Jacob Silfverberg Cup
Brynäs IF Sammandrag U-14
ANKARCUPEN
Jakob Silfverberg Cup U10
Trettondagscupen
Jacob Silfverberg Cup
Jakob Silfverberg Cup
Jacob Silfverberg Cup
PUCKEN I KASSEN CUP BRYNÄS IF U14
Ankarcupen
Trettondagscupen
Brynäs IF mellandagscup U14
Jacob Silfverberg Cup
Brynäs höstcup
Jakob Silfverberg Cup
Ankarcupen U15
Jacob Silfverberg Cup
Jakob Silfverberg Cup
Jakob Silfverberg Cup
JAKOB SILFVERBERG CUP LÄTT/MEDEL
Ankarcupen U15 2017
SISTA CHANSEN! Jakob Silfverberg Cup
Jakob Silfverberg Cup
JAKOB SILFVERBERG CUP
Brända Bocken Cup
Ankarcupen
Jakob Silfverberg Cup
Jakob Silfverberg Cup
Pucken i Kassen Cup
Ankarcupen
Ankarcupen U15 (-99) 2014
Ankarcupen
Ankarcupen
Admin
Anna palautetta
Ilmoita bugeista
Cuponline requires Javascript to function properly. Please check your browsers info-pages for information on how to enable javascript.
Ottelu #18
sunnuntai 03 maaliskuuta 08.30
Sundsvall hockey vs GGIK
Gavlerinken B-hall
Gavlerinken B-hall
SH
Sundsvall hockey
3
-
4
SO
(2-0, 1-3,0-1)
GGIK
GGIK
Luokka: Ankarcupen 2019, Ryhmä:
D,
Kenttä:
Gavlerinken B-hall,
Laukaukset: 27 - 21 (14-7, 13-14) Tuomarit: Rasmus Christensen, Zachrias Wahlund, Pontus Carlsson
Live Popup
http://www.cuponline.se/gameView.aspx?cupid=28528&gameid=264960&lc=fi
Lopeta
O. Bjälkefors
00:09
Straffslag
Penalty Shots
L. Sundström
M. Romö
18:29
3
- 3
17:32
Timeout
E. Zimmerman
O. Bjälkefors
17:32
2 -
3
A. Norgren
16:32
SLASH
2 min
O. Kårström
16:32
GA-MI
20 min
O. Kårström
16:32
SPEAR
5 min
F. Köhn
15:24
2 -
2
O. Svensson
10:26
TOO-M
2 min
00:00
Straffslag
00:00
Straffslag
O. Bjälkefors
00:00
Straffslag
00:00
straffar
00:00
Åtta minuter in i period 2
Period 2
O. Hellström
M. Romö
16:50
2
- 1
O. Kårström
L. Dahg
15:07
1
- 1
R. Hellman
12:56
HOOK
2 min
V. Höglund
10:22
BOARD
2 min
A. Norgren
05:55
HOOK
2 min
I. Nordling
05:55
SLASH
2 min
N. Jensen
N. Öster
00:32
0 -
1
Aloita
Cuponline-Partner
Annons
Cuponline-Partner
Ad