Cuponline käyttää evästeitä parantaakseen käyttäjän kokemusta.
Lue lisää
Let´s Go By Bus Trophy
Örebro Hockey Ungdom
,
Jääkiekko
Trängens IP, Örebro
Trängens IP, Örebro
Jääkiekko
12-14 April 2019
U13
Etusivu
Info
Uutiset
Sääntöjä
Kenttiä
Luokkia / Ryhmiä
Joukkueita
Otteluita
Taulukot
Tilastoja
Language
Swedish (svenska)
Finnish (suomi)
Danish (danske)
Norwegian (norsk)
English
Czech (čeština)
Latvian (Latvijā)
Russian (русский)
About languages
Lets go by bus
Intersport Cup
Aspen Partner Cup
NollNitton Frakt Trophy
Örebro Girl's Trophy
Lets go by bus
Gustavsvik Trophy
Intersport Cup
Aspen partner Cup
Stena recycling cup för FLICKOR
INTERSPORT CUP U12 2022
Stena Recycling minicup U11 2022
Picked Last Trophy
Let´s Go By Bus Trophy 2020
INTERSPORT Cup 2020
U11 Cup 2020
Flickcupen 2020
Let´s Go By Bus Trophy
Team Sportia Cup
Örebro Hockey Ungdom
Flickcupen
U12 Cup
Suez Cupen 2018
Team Sportia Cup
U9 Cup
U10 Cup
Let´s Go By Bus Trophy
IP Cupen / IP Poolspelet
Tjejcupen Örebro
Behrn hotell cup
Team Sportia Cup
Jimmy´s Diner Cup
Gustavsviks Cupen
ÖHU CUPEN-17
Behrn Hotell cup
Team Sportia Cup
Golvcenter cup
Örebro Hockey Ungdom J18 cup
Behrn hotell cup
GolvCenter cup
Team Sportia Cup
Örebro Hockey Ungdom U11 cup
NEH Sports Hockey Cup
Behrn Hotell Cup 2014
Team Sportia Cup Örebro
U12 GolvCenter Cup
U10 Cup ÖHU
Ullmax U11 Cup ÖHU
Eagle Sports Cup
Behrn Hotell Cup
Holgers Cup
Leffes Cup
Golvcenter Cup
Admin
Anna palautetta
Ilmoita bugeista
Cuponline requires Javascript to function properly. Please check your browsers info-pages for information on how to enable javascript.
Ottelu #2
perjantai 12 huhtikuuta 17.00
Örebro Hockey Ungdom Vit vs VG-62 Gul
Trängens IP Hall B
Trängens IP Hall B
ÖHU Vit
Örebro Hockey Ungdom Vit
2
-
2
VG62G
VG-62 Gul
Luokka: U13, Ryhmä:
Grupp 2,
Kenttä:
Trängens IP Hall B ,
Laukaukset: 0 - 0
Live Popup
http://www.cuponline.se/gameView.aspx?cupid=28476&gameID=266536&lc=fi
Lopeta
20:02
Skott totalt: 15 - 17
R. Piscator
14:42
ROUGH
2 min
J. Ketoniemi
14:42
BOARD
2 min
V. Autio
06:47
2 -
2
V. Autio
A. Durmanov
03:17
2 -
1
00:00
Andra perioden startar
00:00
Skott 1:a perioden: 8-10
Period 2
V. Svalstedt
18:35
HOOK
2 min
F. Moritzen
16:26
HOLD
2 min
F. Norland
L. Hallström
11:04
2
- 0
F. Moritzen
A. Antonsson
07:31
1
- 0
J. Ketoniemi
05:58
HOOK
2 min
00:00
Startande målvakter Örebro: #54 William Hedsröm VG62G: #33 Rasmus Ahovaara
00:00
Matcen är igång
Aloita
Cuponline-Partner
Annons
Cuponline-Partner
Ad