Cuponline käyttää evästeitä parantaakseen käyttäjän kokemusta.
Lue lisää
Czech Hockey Challenge Cup
Challenger Hockey
,
Jääkiekko
Prague
Prague
Jääkiekko
7 - 11 aug 2018
03,04,05,06,07,08,girls
Etusivu
Info
Uutiset
Sääntöjä
Kenttiä
Luokkia / Ryhmiä
Signup form
Joukkueita
Otteluita
Taulukot
Tilastoja
Language
Swedish (svenska)
Finnish (suomi)
Danish (danske)
Norwegian (norsk)
English
Czech (čeština)
Latvian (Latvijā)
Russian (русский)
About languages
Czech Hockey Challenge Cup
Czech Ringette Challenge Cup
CHCC International Women´s Tournament
Spring Challenge Cup
Czech Hockey Challenge Cup
Czech Ringette Challenge Cup
Spring Challenge Cup
Czech Hockey Challenge Cup
Spring Challenge Cup
Christmas Challenge Cup
Czech Hockey Challenge Cup
Czech Ringette Challenge Cup
Spring Challenge Cup
Czech Hockey Challenge Cup
Czech Ringette Challenge Cup
Spring Challenge Cup
Czech Hockey Challenge Cup
Czech Ringette Challenge Cup
Czech Hockey Challenge Cup
Czech Ringette Challenge Cup
Spring Challenge Cup
Christmas Challenge Cup
Czech Hockey Challenge Cup
Czech Ringette Challenge Cup
Spring Challenge Cup
Admin
Anna palautetta
Ilmoita bugeista
Cuponline requires Javascript to function properly. Please check your browsers info-pages for information on how to enable javascript.
Ottelu #0
torstai 09 elokuuta 14.30
Pro Ambitions 2003 vs Silver Sharks 2003
Ice Arena Letňany ( LT I.)
Ice Arena Letňany ( LT I.)
Pro Ambitions 2003
Pro Ambitions 2003
2
-
8
(1-2,0-4,1-2)
Silver Sharks 2003
Silver Sharks 2003
Luokka: 2003, Ryhmä:
A,
Kenttä:
Ice Arena Letňany ( LT I.),
Laukaukset: 0 - 0
Live Popup
http://www.cuponline.se/gameView.aspx?cupid=27154&gameID=252338&lc=fi
Lopeta
A. Sapa
I. Tyutyunnikov
44:35
2 -
8
O. Orekhovskiy
43:47
CHARG
2 min
O. Orekhovskiy
43:47
ROUGH
20 min
O. Orekhovskiy
43:47
ROUGH
2 min
B. Casey
43:47
INTRF
2 min
B. Casey
R. Peacock
39:50
2
- 7
A. Manichev
39:27
ROUGH
2 min
M. Belov
I. Tyutyunnikov
A. Sapa
37:05
1 -
7
A. Palma
36:05
TRIP
2 min
W. Winemaster
33:03
HOOK
2 min
A. Palma
31:03
TRIP
2 min
Period 3
I. Tyutyunnikov
A. Sapa
24:18
1 -
6
I. Tyutyunnikov
A. Sapa
S. Ibragimov
20:25
1 -
5
A. Grishin
20:08
CROSS
2 min
A. Sapa
I. Tyutyunnikov
18:49
1 -
4
A. Palma
17:31
INTRF
2 min
A. Egorov
16:11
TRIP
2 min
V. Melikov
15:12
1 -
3
Period 2
A. Cherniavskii
14:39
HI-ST
2 min
A. Grishin
V. Melikov
13:09
1 -
2
A. Sapa
B. Rostkov
B. Khomyakov
11:27
1 -
1
M. Horowitz
09:55
TRIP
2 min
M. Horowitz
08:44
TRIP
2 min
J. Levins
03:18
KNEE
2 min
J. Levins
A. Yarmulnik
00:41
1
- 0
Aloita
Cuponline-Partner
Annons
Cuponline-Partner
Ad