Cuponline uses cookies to improve the user experience
Lasīt vairāk
Innebandyligan
Sport & Adventure
,
Florbols
Själevad
Själevad
Florbols
2 okt 2017 - 30 apr 2018
Motion
Start
Informācija
Jaunumi
Noteikumi
Arēnas
Vecuma grupas / Apakšgrupas
Signup form
Komandas
Spēles
Tabulas
Statistika
Language
Swedish (svenska)
Finnish (suomi)
Danish (danske)
Norwegian (norsk)
English
Czech (čeština)
Latvian (Latvijā)
Russian (русский)
About languages
Högakustenspelen
Paradiscupen 2019
Innebandyligan
Innebandyligan
Ankarspelen 2017
Sportklubben
Slaget om Norrland
Klasskampen 2016
Ankarspelen 2016
Piratligan 15/16
Umeå Floorball Festival 2015
Ankarspelen 2015
Klasskampen
Piratligan
Umeå Floorball Festival
Ankarspelen
Piratligan
Ankarspelen 2013
Intersport Cup
Piratligan
Ankarspelen 2012
Klasskampen
Piratligan
Ankarspelen 2011
Piratligan
Admin
Give feedback
Report bug
Cuponline requires Javascript to function properly. Please check your browsers info-pages for information on how to enable javascript.
Spēle #10
ceturtdiena 26 oktobris 21:00
ÖBIK vs Snabbmakaronerna
Geneskolan
Geneskolan
ÖBIK
ÖBIK
5
-
8
Snabbmakaronerna
Snabbmakaronerna
Vecuma grupa: Herr Division 1, Apakšgrupa:
Grupp 1,
Arēna:
Geneskolan,
Metieni: 0 - 0
Live Popup
http://www.cuponline.se/gameView.aspx?cupid=25725&gameid=229789&lc=lv
End
A. Lundin
14:19
5
- 8
M. Bjurholm
10:54
4
- 8
M. Rantala
J. Angerbjörn
10:07
3 -
8
A. Lundin
10:02
207
2 min
A. Hamberg
I. Angerbjörn
03:09
3 -
7
J. Nordqvist
J. Angerbjörn
02:35
3 -
6
T. Hedberg
02:23
201
2 min
J. Mårtensson
M. Näsström
02:11
3
- 5
V. Jonsson
02:01
207
2 min
A. Lundin
M. Bjurholm
01:49
2
- 5
Period 3
M. Bjurholm
D. Jonsson
10:31
1
- 5
M. Rantala
J. Angerbjörn
06:57
0 -
5
M. Bjurholm
06:47
211
2 min
J. Mårtensson
05:44
201
2 min
A. Sandin
M. Rantala
00:13
0 -
4
00:13
207
2 min
Period 2
M. Bjurholm
14:00
207
2 min
J. Mårtensson
13:10
207
2 min
K. Ring
12:02
0 -
3
V. Carlsson
I. Angerbjörn
09:06
0 -
2
J. Nordqvist
08:49
0 -
1
M. Bjurholm
06:54
201
2 min
Start
Cuponline-Partner
Annons
Cuponline-Partner
Ad