Cuponline använder cookies
Läs mer
U12 Cup
Örebro Hockey Ungdom
,
Ishockey
Trängens IP, Örebro
Trängens IP, Örebro
Ishockey
7 - 8 apr 2018
U12
Start
Information
Nyheter
Regler
Arenor
Klasser / Grupper
Lag
Matcher
Tabeller
Statistik
Language
Swedish (svenska)
Finnish (suomi)
Danish (danske)
Norwegian (norsk)
English
Czech (čeština)
Latvian (Latvijā)
Russian (русский)
About languages
Lets go by bus
Intersport Cup
Aspen Partner Cup
NollNitton Frakt Trophy
Örebro Girl's Trophy
Lets go by bus
Gustavsvik Trophy
Intersport Cup
Aspen partner Cup
Stena recycling cup för FLICKOR
INTERSPORT CUP U12 2022
Stena Recycling minicup U11 2022
Picked Last Trophy
Let´s Go By Bus Trophy 2020
INTERSPORT Cup 2020
U11 Cup 2020
Flickcupen 2020
Let´s Go By Bus Trophy
Team Sportia Cup
Örebro Hockey Ungdom
Flickcupen
U12 Cup
Suez Cupen 2018
Team Sportia Cup
U9 Cup
U10 Cup
Let´s Go By Bus Trophy
IP Cupen / IP Poolspelet
Tjejcupen Örebro
Behrn hotell cup
Team Sportia Cup
Jimmy´s Diner Cup
Gustavsviks Cupen
ÖHU CUPEN-17
Behrn Hotell cup
Team Sportia Cup
Golvcenter cup
Örebro Hockey Ungdom J18 cup
Behrn hotell cup
GolvCenter cup
Team Sportia Cup
Örebro Hockey Ungdom U11 cup
NEH Sports Hockey Cup
Behrn Hotell Cup 2014
Team Sportia Cup Örebro
U12 GolvCenter Cup
U10 Cup ÖHU
Ullmax U11 Cup ÖHU
Eagle Sports Cup
Behrn Hotell Cup
Holgers Cup
Leffes Cup
Golvcenter Cup
Admin
Ge feedback
Rapportera bugg
Cuponline requires Javascript to function properly. Please check your browsers info-pages for information on how to enable javascript.
Match #10
lördag 07 april 13:30
Tyresö Hanviken Hockey vs Linköpings HC
Trängens IP Hall B
Trängens IP Hall B
THH
Tyresö Hanviken Hockey
5
-
7
LHC
Linköpings HC
Klass: U12, Grupp:
Grupp B,
Arena:
Trängens IP Hall B,
Skott: 0 - 0
Live-fönster
http://www.cuponline.se/gameView.aspx?cupid=25681&gameid=246067&lc=sv
Slut
16 V. Källström
12 F. Rosengren
14:54
5
- 7
13 L. Rosenholm
14 T. Rydin
13:45
4
- 7
O. Tevell 7
A. Engström 24
04:27
3 -
7
27 J. Eriksson
03:17
KNEE
2 min
37 S. Dahlqvist
02:58
3
- 6
40 J. Bernström
01:44
HOOK
2 min
Period 2
A. Andersson 27
O. Tevell 7
10:24
2 -
6
O. Brydolf 39
A. Ahl-Fredriksson 36
M. Wall 33
10:05
2 -
5
34 H. Bengstelius
13 L. Rosenholm
08:22
2
- 4
E. Rehn 13
06:18
1 -
4
A. Andersson 27
05:23
1 -
3
T. Fäldt 8
A. Ahl-Fredriksson 36
04:34
1 -
2
11 S. Matchett
10 E. Setterblad
02:47
1
- 1
A. Andersson 27
02:39
0 -
1
E. Rehn 13
01:30
SLASH
2 min
Start
Cuponline-Partner
Annons
Cuponline-Partner
Ad