Cuponline använder cookies
Läs mer
Team Sportia Cup
Örebro Hockey Ungdom
,
Ishockey
Trängens IP, Örebro
Trängens IP, Örebro
Ishockey
24 mar 2018
U13
Start
Information
Nyheter
Regler
Arenor
Klasser / Grupper
Lag
Matcher
Tabeller
Statistik
Language
Swedish (svenska)
Finnish (suomi)
Danish (danske)
Norwegian (norsk)
English
Czech (čeština)
Latvian (Latvijā)
Russian (русский)
About languages
Lets go by bus
Intersport Cup
Aspen Partner Cup
NollNitton Frakt Trophy
Örebro Girl's Trophy
Lets go by bus
Gustavsvik Trophy
Intersport Cup
Aspen partner Cup
Stena recycling cup för FLICKOR
INTERSPORT CUP U12 2022
Stena Recycling minicup U11 2022
Picked Last Trophy
Let´s Go By Bus Trophy 2020
INTERSPORT Cup 2020
U11 Cup 2020
Flickcupen 2020
Let´s Go By Bus Trophy
Team Sportia Cup
Örebro Hockey Ungdom
Flickcupen
U12 Cup
Suez Cupen 2018
Team Sportia Cup
U9 Cup
U10 Cup
Let´s Go By Bus Trophy
IP Cupen / IP Poolspelet
Tjejcupen Örebro
Behrn hotell cup
Team Sportia Cup
Jimmy´s Diner Cup
Gustavsviks Cupen
ÖHU CUPEN-17
Behrn Hotell cup
Team Sportia Cup
Golvcenter cup
Örebro Hockey Ungdom J18 cup
Behrn hotell cup
GolvCenter cup
Team Sportia Cup
Örebro Hockey Ungdom U11 cup
NEH Sports Hockey Cup
Behrn Hotell Cup 2014
Team Sportia Cup Örebro
U12 GolvCenter Cup
U10 Cup ÖHU
Ullmax U11 Cup ÖHU
Eagle Sports Cup
Behrn Hotell Cup
Holgers Cup
Leffes Cup
Golvcenter Cup
Admin
Ge feedback
Rapportera bugg
Cuponline requires Javascript to function properly. Please check your browsers info-pages for information on how to enable javascript.
Match #12
lördag 24 mars 15:15
Leksands IF vs Brinkens IF
Trängens IP Hall B
Trängens IP Hall B
LIF
Leksands IF
3
-
9
BIF
Brinkens IF
Klass: U13, Grupp:
Grupp B,
Arena:
Trängens IP Hall B,
Skott: 0 - 0
Live-fönster
http://www.cuponline.se/gameView.aspx?cupid=25679&gameid=242552
Slut
19 A. Reichel
16 J. Lysén Paulsen
13:23
3
- 9
D. Hedman 23
07:51
2 -
9
G. Wiklund 21
07:41
ABUSE
2 min
5 L. Karlsson
9 S. Daniels
06:36
2
- 8
T. Bexelius 8
05:30
1 -
8
26 A. Franz
05:24
HOOK
2 min
E. Edelman 16
D. Hedman 23
03:30
1 -
7
T. Bexelius 8
I. Söderlind 11
02:54
1 -
6
19 A. Reichel
01:23
TRIP
2 min
Period 2
D. Hedman 23
P. Kastbom 17
14:02
1 -
5
P. Kastbom 17
O. Djurberg 22
09:21
1 -
4
08:43
SLASH
2 min
P. Kastbom 17
07:18
1 -
3
O. Djurberg 22
I. Söderlind 11
06:49
1 -
2
19 A. Reichel
06:15
TRIP
2 min
26 A. Franz
15 J. Nordlund
04:35
1
- 1
P. Kastbom 17
03:08
CROSS
2 min
D. Hedman 23
T. Bexelius 8
01:42
0 -
1
Start
Cuponline-Partner
Annons
Cuponline-Partner
Ad