Cuponline käyttää evästeitä parantaakseen käyttäjän kokemusta.
Lue lisää
Välkommen till Stångebro Cup 2018
Linköping HC
,
Jääkiekko
Linköping
Linköping
Jääkiekko
16 - 18 mar 2018
U13
Etusivu
Info
Uutiset
Sääntöjä
Kenttiä
Luokkia / Ryhmiä
Joukkueita
Otteluita
Taulukot
Tilastoja
Language
Swedish (svenska)
Finnish (suomi)
Danish (danske)
Norwegian (norsk)
English
Czech (čeština)
Latvian (Latvijā)
Russian (русский)
About languages
Folke Filbyter Cup 2024
*Stångebro Cup 2024*
* Kallerstad Cup 2024 - en ytterzonscup!! *
Folke Filbyter Cup 2023
Stångebro Cup 2023
Kallerstad Cup 2023
*Folke Filbyter Cup 2022*
Stångebro Cup 2022
Kallerstad Cup 2022
Folke Filbyter Cup 2021
Stångebro Cup
Kallerstad Cup 2021
Folke Filbyter Cup 2020
Stångebro cup 2020
Kallerstad Cup 2020 - Elektrikern AB i Linköping
Folke Filbyter Cup 2019
Estelle Cup
LHC DamJunior Ishockey Cup by Scandic
Stångebro cup 2019
MaintMaster Kallerstad Cup 2019
CCM Folke Filbyter Cup
Välkommen till Stångebro Cup 2018
CCM Folke Filbyter Cup
Stångebro Cup 2017
CCM Folke Filbyter Cup 2016
Stångebro cup 2016
Kallerstads Cup
Estelle Cup Lucia 2015
CCM Folke Filbyter Cup 2015
Stångebro Cup 2015
Team Sportia Cup
Reebok Folke Filbyter Cup 2014
Stångebro cup 2014
Team Sportia Cup 2014
Reebok Folke Filbyter Cup
Stångebro Cup
Team Sportia Cup 2013 U10
Folke Filbyter Cup (FFC)
Stångebro Cup
TEAM SPORTIA CUP
Folke Filbyter Cup 2011
Alltransport cup
Team Sportia Cup 2011
Folke Filbyter Cup 2010
Alltransport Cup 2010
Team Sportia Cup 2010
Folke Filbyter Cup 2009
Stångebro Cup 2009
Folke Filbyter Cup 2008
Folke Filbyter Cup 2007
Admin
Anna palautetta
Ilmoita bugeista
Cuponline requires Javascript to function properly. Please check your browsers info-pages for information on how to enable javascript.
Sponsori
Stångå rörservice
Ottelu #29
sunnuntai 18 maaliskuuta 10.15
Ulricehamns IF vs Ekerö IK
Saab Arena
Saab Arena
Ulricehamns IF
Ulricehamns IF
6
-
3
(1-2, 5-1)
Ekerö IK
Ekerö IK
Luokka: Medel , Kenttä:
Saab Arena,
Laukaukset: 22 - 12 (9-7, 13-5) Plac 9-10, Tuomarit: Leo Jigerström, Andreas Rune
Live Popup
http://www.cuponline.se/gameView.aspx?cupid=25592&gameid=243584&lc=fi
Lopeta
9 J. Danielsson
12:36
KNEE
2 min
11 A. Andersson
10 F. Hallgren
11:37
6
- 3
H. Sirberg 66
P. Gebing 62
10:32
5 -
3
09:47
Timeout
20 M. Andersson
09:47
5
- 2
13 E. Johansson
9 J. Danielsson
07:52
4
- 2
12 W. Lönnström
9 J. Danielsson
01:54
3
- 2
7 K. Andersson
12 W. Lönnström
01:32
2
- 2
Period 2
H. Hemmingsson 76
14:21
CHARG
2 min
L. Stojilkovic 77
12:29
CROSS
2 min
V. Elias 5
P. Gebing 62
10:00
1 -
2
12 W. Lönnström
08:38
1
- 1
I. Ernstsson 60
E. Swedin 67
00:46
0 -
1
Aloita
Östgöta Berghantering AB
Cuponline-Partner
Annons
Cuponline-Partner
Ad