Cuponline käyttää evästeitä parantaakseen käyttäjän kokemusta.
Lue lisää
Res Track Cup
Arvika Hockey Club
,
Jääkiekko
Sparbanken Arena, Arvika
Sparbanken Arena, Arvika
Jääkiekko
25 - 26 mar 2017
U 13
Etusivu
Info
Uutiset
Sääntöjä
Kenttiä
Luokkia / Ryhmiä
Joukkueita
Otteluita
Taulukot
Tilastoja
Language
Swedish (svenska)
Finnish (suomi)
Danish (danske)
Norwegian (norsk)
English
Czech (čeština)
Latvian (Latvijā)
Russian (русский)
About languages
Swegon Cup U11
Thermia Cup U12
Thermia Cup F12
U15 Icebear Cup
Swegon Cup U10
Thermia Cup Tjej F12
Thermia Cup U11
Swegon Cup U12
Swegon Cup U11
Swegon Cup U10
THERMIA U15 CUP
Arvika Kommunnät Cup 2020 (U11)
Arvika Kommunnät Cup U10
Arvika Kommunnät Cup U13
Arvika Kommunnät Cup
Arvika Kommunnät Cup U11
Old Stars Tournament
Arvika Kommunnät Cup U12
Arvika Kommunnät Cup
Arvika Kommunnäts Cup
Arvika Kommunnät Cup U12
Elkedjan Cup
Res Track Cup
Arvikabygdens Mejeri Cup 2017
Old Stars Tournament
Twins Cup 2016
Mekonomen Cup
Mekonomen Cup
Elkedjan Cup
Twins Cup 2015
Arvika U10 Cup
Elkedjan cup
Twins Cup 2015
Twins Cup 2014
Admin
Anna palautetta
Ilmoita bugeista
Cuponline requires Javascript to function properly. Please check your browsers info-pages for information on how to enable javascript.
Ottelu #14
sunnuntai 26 maaliskuuta 09.15
Stavanger svart vs Stavanger vit
Sparbankens Arena, Arvika
Sparbankens Arena, Arvika
Stavanger
Stavanger svart
4
-
5
SO
(0-1,2-2)
Stavanger
Stavanger vit
Luokka: U13, Kenttä:
Sparbankens Arena, Arvika,
Laukaukset: 19 - 17 (8-11,11-6) B-semi 2,
Live Popup
http://www.cuponline.se/gameView.aspx?cupid=23830&gameID=215160&lc=fi
Lopeta
14 J. Bastiansen
15:00
Straffslag
F. Ekornes Melberg 19
15:00
4 -
5
28 A. Haavik
15:00
Straffslag
P. Schilcher 97
15:00
Straffslag
66 T. Hauge
15:00
4
- 4
T. H. Ungvary 61
15:00
Straffslag
44 M. Bøe
15:00
Straffslag
E. A. Låhne 71
15:00
3 -
4
5 A. Gjøse Monsvik
15:00
Straffslag
C. Olsson 93
15:00
Straffslag
Penalty Shots
5 A. Gjøse Monsvik
12:53
3
- 3
C. Olsson 93
12:19
2 -
3
10 E. Wetrhus Minde
11:12
TRIP
1 min
C. Olsson 93
08:37
TRIP
1 min
F. Ekornes Melberg 19
C. Olsson 93
06:09
2 -
2
11 M. Andersen
05:07
ROUGH
1 min
44 M. Bøe
02:22
2
- 1
24 E. Solheim
11 M. Andersen
02:10
1
- 1
Period 2
28 A. Haavik
04:59
TRIP
1 min
C. Olsson 93
01:26
0 -
1
Aloita
Cuponline-Partner
Annons
Cuponline-Partner
Ad