Cuponline käyttää evästeitä parantaakseen käyttäjän kokemusta.
Lue lisää
Bauer Tretyak Latvia Invite 2012
Bauer Euro Invite
,
Jääkiekko
Riga, Latvia
Riga, Latvia
Jääkiekko
2 - 5 aug 2012
U10, U11, U12, U13, U14, U15,U16
Etusivu
Info
Uutiset
Sääntöjä
Kenttiä
Luokkia / Ryhmiä
Joukkueita
Otteluita
Taulukot
Tilastoja
Galleria
Language
Swedish (svenska)
Finnish (suomi)
Danish (danske)
Norwegian (norsk)
English
Czech (čeština)
Latvian (Latvijā)
Russian (русский)
About languages
Bauer Tretyak Latvia Invite 2012
Bauer Euro Invite 2010 U14
Bauer Euro Invite 2010 - 2000´s
Bauer Euro Invite 2010 U12
Bauer Euro Invite 2010 U15
Admin
Anna palautetta
Ilmoita bugeista
Cuponline requires Javascript to function properly. Please check your browsers info-pages for information on how to enable javascript.
Ottelu #3
perjantai 03 elokuuta 13.00
Bauer Selects 2002 vs Lokomotiv 2002 Yaroslavl
Akademijas Ledus Halle
Akademijas Ledus Halle
Bauer 2002
Bauer Selects 2002
4
-
7
(2-3,1-4, 1-0)
Loko 2002
Lokomotiv 2002 Yaroslavl
Luokka: U10, Ryhmä:
A, 2002,
Kenttä:
Akademijas Ledus Halle,
Laukaukset: 0 - 0 Tuomarit: Jevgenijs Griskevics, Vitalijs Vorona
Live Popup
http://www.cuponline.se/gameView.aspx?cupid=2094&gameID=59704&lc=fi
Lopeta
Q. Hutson
44:16
ROUGH
2 min
Q. Hutson
41:07
CHARG
2 min
A. Kozhevnikov
39:58
TRIP
2 min
C. Bradley
39:06
SLASH
2 min
H. Longhi
J. German
35:23
4
- 7
D. Karpov
34:59
INTRF
2 min
V. Utkin
33:18
HOLD
2 min
B. Clarke
30:00
HOOK
2 min
Period 3
M. Okhotnikov
K. Tankov
29:47
3 -
7
H. Longhi
28:53
3
- 6
P. Lebedev
28:06
ROUGH
2 min
V. Utkin
T. Akhunov
27:50
2 -
6
K. Tankov
25:03
2 -
5
Q. Hutson
22:12
HI-ST
2 min
E. Philippov
V. Korablev
V. Vydryakov
22:12
2 -
4
B. Clarke
20:17
TRIP
2 min
M. Makarov
19:55
TRIP
2 min
Q. Hutson
18:27
ROUGH
2 min
J. Altermann
17:25
TRIP
2 min
Period 2
I. Murashov
12:58
ROUGH
2 min
S. Campbell
12:58
SLASH
2 min
N. Pasechnik
12:50
CHE-B
2 min
A. Kozhevnikov
N. Pasechnik
I. Murashov
12:10
2 -
3
C. Bradley
10:40
TRIP
2 min
A. Rychkov
09:47
DELAY
2 min
S. Campbell
C. Bradley
06:46
2
- 2
H. Longhi
M. Webster
03:43
1
- 2
E. Philippov
V. Korablev
01:09
0 -
2
T. Akhunov
00:29
0 -
1
Aloita
Cuponline-Partner
Annons
Cuponline-Partner
Ad